Visas kategorijas
7830
Saņem PIRMDIEN
Ielikt grozā Daudzums:
Pagarinātā garantija un apdrošināšana  

Apdrošināšanu un pagarināto garantiju piedāvā 1A sadarības partneris: Warranty Expert.
Rēķinā tiks iekļauta prēmijas summa un pēc pasūtījuma izpildīšanas e-pastā saņemsiet polisi.
Ar apdrošināšanas noteikumiem varat iepazīties šeit.

Piegādes veidi:

SELF_DELIVERY Saņem 1a.lv klientu centrā
02.03.2020
PICKUP Saņem piegādes punktos
03.03.2020
ADDRESS Saņem piegādi uz adresi
03.03.2020

Preces galvenie parametri:

  • Tips: Ar vadu
  • Klaviatūras veids: Datorspēļu
  • Krāsa: Melna
  • Savienošana ar datoru: Ar vadu pie USB
  • Taustiņu valoda: Angļu
  • Komplektā pele:
Vairāk par šo preci
DĀVANA:

Bezmaksas piegāde uz "K-Senukai"!

Bezmaksas piegāde 1A klientu centrā!

Godīga atbilde Jūsu
vajadzībai

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums : 4.15
Pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 1400 EUR, ir obligāta pirmā iemaksa vismaz 10% apmērā no pirkuma summas.

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Razer
Tips

Klaviatūrām ir divi izplatītākie tipi – klaviatūras ar vadu (USB un PS/2) un bezvadu klaviatūra (Bluetooth, infrasarkanais savienojums (IR), radiofrekvenču savienojums (RF)).

Ar vadu
Klaviatūras veids

Klaviatūrām ir pieci izplatītākie veidi – Standarta, Datorspēļu, Ceļojumu, Elastīgās un Mehāniskās klaviatūras.

Standarta - izplatītākais klaviatūras veids, kurām galvenais aspekts ir ergonomiskums. Darbs ar ergonomiskām klaviatūrām nodrošina ērtu roku stāvokli. Ergonomisko klaviatūru dizains ļauj novērst roku slimības un sekmē pareizu ķermeņa stāvokļa saglabāšanu darba laikā ar datoru. Vairumam klaviatūru ir iebūvēts ciparu bloks.

Datorspēļu - aizvien vairāk cilvēki izmanto multimediju un interneta produktus, tāpēc ir izveidotas klaviatūras, kur izvietoti taustiņi biežāk lietojamo funkciju izsaukšanai. Tā kā daudzas no šīm funkcijām attiecas multimediju sfērai, tādas klaviatūras bieži tiek dēvējas par multimediju, datorspēļu klaviatūrām. Piemēram, multimediju klaviatūrai ir 104 taustiņi, kā arī tā ir nodrošināta ar papildus apzīmējumiem (parasti cita lieluma un formas), kas ir paredzēti, lai vienkāršotu darbu vai datorspēļu baudīšanu ar dažam datoru funkcijām: papildus programmējami taustiņi, skaņas skaļuma, audio atskaņotāju, datora tīklu iespēju, īpaši populāro programmu, operētājsistēmas logu stāvokļa un datora stāvokļa kontroli.

Ceļojumu - klaviatūras ir kompaktas, plakanas un uz tām parasti nav ciparu bloka klaviatūras labējā daļā. Dažām kompaktām klaviatūrām ir gumijas paliktnis, ko var izmantot datorpeles vietā. Kompaktas klaviatūras ērti ņemt līdzi braucienos, jo tās aizņem maz vietas.

Elastīgās - klaviatūras ir mazāk izplatītākais veids, tās ir gatavotas no elastīga materiāla (gumijas, silikona) un ir izturīgas pret triecieniem, putekļiem un ūdens. Taustiņu darbināšana ir klusāka par standarta klaviatūrām.

Mehāniskās - klaviatūras ar mehāniskajiem taustiņiem, kas nodrošina īpaši paaugstinātu taustiņu kalpošanas laiku (līdz pat 70 miljonu taustiņa spiedienu) un augstu taustiņu spiedienu precizitāti pateicoties speciāliem mehāniskiem slēdžiem.

Datorspēļu
Krāsa Melna
SAVIENOŠANA UN BAROŠANA
Savienošana ar datoru

PS/2 un USB ir divi vadu savienojuma paveidi, kas savieno klaviatūru ar datoru.

Klaviatūras ar PS/2 savienojumu ir vairāk izplatītākas. Klaviatūras ar USB savienojumu pievienojas pie datora caur standarta USB ligzdu.

Neskatoties uz klaviatūras savienojuma tipu ar datoru, signālu vēro klaviatūru kontroleris - integrāla mikroshēma, kas apstrādā klaviatūras datus un nodod tos operētājsistēmā.

Viss process - no taustiņa uzspiešanas līdz datu ievadei pielikumā - notiek praktiski vienā mirklī.

Bezvadu klaviatūrās tiek izmantotas trīs galvenie savienojuma tipi, tie ir Bluetooth savienojums, infrasarkanais savienojums (IR) un radiofrekvenču savienojums (RF).

Klaviatūras ar radiofrekvenču savienojumu, saņem barošanu no akumulatora vai caur USB kabeli, kas tiek izmantots klaviatūras akumulatora uzlādēšanai.

Klaviatūrām ar infrasarkano savienojumu ir jāatrodas pieņemošā signāla ierīces darbības rādiusā. Klaviatūrām ar infrasarkanu savienojumu, salīdzinājumā ar citu savienojumu bezvadu klaviatūrām, ir vismazākais darbības rādiuss.

Klaviatūrās ar Bluetooth savienojumu tiek izmantota Bluetooth tehnoloģija, kas nodrošina lielāku darbības rādiusu, nekā klaviatūrām ar radiofrekvenču un infrasarkano savienojumu.

Savukārt klaviatūras ar radiofrekvenču savienojumu nodrošina lielāku mobilitāti, nekā klaviatūras ar Bluetooth savienojumu vai infrasarkano savienojumu.

Ar vadu pie USB
Barošanas veids

Klaviatūras barošanās avoti ir ar vadu pie USB un PS/2. Bezvadu klaviatūra ir ar autonomu barošanas avotu, kas nelielā attālumā, izmantojot infrasarkanos starus, noraida informāciju datoram bez vadu palīdzības.

Ar vadu pie USB
TAUSTIŅI
Taustiņu valoda Angļu
Taustiņi multividei

Paredzēti, lai vienkāršotu darbu ar dažam datoru pamatfunkcijām.

Skaņas skaļuma kontrole: skaļāk, klusāk, ieslēgt vai izslēgt skaņu;

Audio atskaņotāju kontrole: atskaņot, pauze, apstādināt, pārtīt audioierakstu uz priekšu vai atpakaļ, pāriet pie nākamā vai iepriekšējā audioieraksta;

Datora tīklu iespēju kontrole: atvērt e-pastu programmu, atvērt interneta pārlūku, parādīt mājaslapu, kustēties uz priekšu vai atpakaļ pa apmeklētajām interneta lapām, atvērt meklēšanu;

Īpaši populāro programmu kontrole: atvērt kalkulatoru, atvērt failu menedžeri;

Operētājsistēmas logu stāvokļa kontrole: minimizēt logu, aizvērt logu, pāriet pie nākamā vai pie iepriekšējā loga;

Datora stāvokļa kontrole: pāriet gaidošajā režīmā, pāriet aizmigušajā režīmā, atmodināt datoru, izslēgt datoru.

Atsevišķš ciparu bloks

Ja ikdienā dators tiek izmantots dažādu aprēķinu un uzskaišu veikšanai, atsevišķs ciparu bloks spēj atvieglot šos pienākumus.

Klaviatūras apgaismojums

Apgaismojums ir no klaviatūras apakšas, līdz ar to gaisma ir taustiņiem apkārt un visbiežāk speciāli izgaismoti arī simboli uz taustiņiem.

Pie vāja apgaismojuma, šī funkcija ļaus ērti un netraucēti strādāt. Klaviatūras apgaismojumu var aktivizēt ļoti ērti un vienkārši – nospiežot speciālo taustiņu uz klaviatūras.

Mehāniskie taustiņi

Mehāniskajās tastatūrās katram taustiņam ir savs individuāls, mehānisks slēdzis.

Lai tiktu reģistrēts taustiņa klikšķis, tas nav jānospiež pilnībā, taustiņa spiediens līdz reģistrēšanai var būt 2 milimetri, savukārt pilns spiediens – 4 milimetri.

Mehāniskājām tastatūrām ir atšķirīgs no tipa atkarīgs spiediena svars. Precizitāte un ātrāks reakcijas laiks ir galvenās mehānisko tastatūru priekšrocības.

Būtiska mehānisko tastatūru priekšrocība ir darbības cikls – lielākajai daļai mehānisko slēdžu dzīves ilgums ir līdz pat 50 miljoniem gājienu, kamēr membrānu tastatūrām tas ir no 1 līdz 20 miljoniem taustiņa spiedienu.

PAPILDUS
Komplektā pele
Papildus funkcijas, iespējas

Dārgākām klaviatūrām komplektācijā var būt papildus funkcijas kā papildus programmējami taustiņi, iebūvēti USB porti, ritināšanas rullītis, sensoru panelis, konektori austiņām un mikrofonam, kas padarīs darbu ar datoru vai spēles baudāmākas.

Papildu programmējamie taustiņi
Īpašas atzīmes Izmantojot Razer Synapse 3 (Beta), var mainīt pogas, piešķirt makro, ierīces apgaismojumu un daudz ko citu

Preces apraksts

Razer Gaming Keyboard Multi Color
Preces apraksts angļu valodā:

ABSOLUTE GAMING. INFINITE LIGHTING.

If you think a keyboard with all the essentials couldn’t get better—think again. With the Razer Cynosa Chroma, we kept the necessities and amped it up with features.

It now boasts all-round gaming performance with individually backlit keys, so you have more room for customization.POWERED BY RAZER CHROMA™

Featuring individually programmable backlit keys and 16.8 million color options. Choose from preloaded lighting effects or create your own unique palette of colors for a gaming experience that’s truly yours–all set easily through Razer Synapse 3 (Beta).GET THAT UNDERGLOW

Featuring Razer Chroma™ underglow with 22 customization zones on the left, right and front of the keyboard, now you have even more ways to illuminate your gameplay and watch your keyboard come to life.SMOOTH. SILENT. SWIFT.

Our soft cushioned gaming keys provide comfort with better housing support compared to rubber dome keyboards, so every keypress is solid. With each stroke, experience full key travel and responsiveness so you can be assured of striking with deadly precision no matter what game you play.LET’S GET PERSONAL

Finally, a keyboard that’s uniquely yours. With Razer Synapse 3 (Beta), you can rebind buttons, assign macros, personalize device lighting and more to transform your gameplay just the way you want it.

There’s no limit to what this unified hardware configuration tool can do, so get personal.At-a-glance

Soft cushioned keys with gaming-grade performance

104 individually customizable backlit keys

Spill-resistant durable design

10 key roll-over with anti-ghosting

Individually backlit keys and underglow powered by Razer Chroma™

Tech Specs

Soft cushioned gaming-grade keys

Individually customizable backlit keys

Razer Chroma™ backlighting with 16.8 million customizable color options

Underglow lighting with 22 customization zones

Razer Synapse enabled

10 key roll-over with anti-ghosting

Spill-resistant durable design

Fully programmable keys with on-the-fly macro recording

Gaming mode option

1000Hz Ultrapolling

Atsauksmes

4.5 no 5 zvaigznēm (Kopā 20 vērtējumi)

5★
12
4★
7
3★
1
2★
0
1★
0

Dainis - 24.09.2019

Verificēts pirkums

Rakstīt viegli un ērti.Taustiņi diezgan klusi,neļogās ne pa labi ne pa kreisi.RGB regulācijas iespējas milzīgas.Lai iemācītos Synapse3 programmas lietošanu iesaku youtube paskatīties unreal hero kanālu un uztaisīt divus vai trīs lighting efektus pēc pamācības.Piegāde kā vienmēr laikā.Paldies.

Sergejs - 14.07.2019

Verificēts pirkums

Клавиатура не механика, но ок, wasd немного туга идут но когда печатаешь или играешь это не заметно.

emīls - 24.04.2019

Verificēts pirkums

Laba kvaliatura

Inga - 22.01.2019

Verificēts pirkums

ir OK

RAZER Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard US Razer Gaming Keyboard Multi Color
Preces apraksts angļu valodā:

ABSOLUTE GAMING. INFINITE LIGHTING.

If you think a keyboard with all the essentials couldn’t get better—think again. With the Razer Cynosa Chroma, we kept the necessities and amped it up with features.

It now boasts all-round gaming performance with individually backlit keys, so you have more room for customization.POWERED BY RAZER CHROMA™

Featuring individually programmable backlit keys and 16.8 million color options. Choose from preloaded lighting effects or create your own unique palette of colors for a gaming experience that’s truly yours–all set easily through Razer Synapse 3 (Beta).GET THAT UNDERGLOW

Featuring Razer Chroma™ underglow with 22 customization zones on the left, right and front of the keyboard, now you have even more ways to illuminate your gameplay and watch your keyboard come to life.SMOOTH. SILENT. SWIFT.

Our soft cushioned gaming keys provide comfort with better housing support compared to rubber dome keyboards, so every keypress is solid. With each stroke, experience full key travel and responsiveness so you can be assured of striking with deadly precision no matter what game you play.LET’S GET PERSONAL

Finally, a keyboard that’s uniquely yours. With Razer Synapse 3 (Beta), you can rebind buttons, assign macros, personalize device lighting and more to transform your gameplay just the way you want it.

There’s no limit to what this unified hardware configuration tool can do, so get personal.At-a-glance

Soft cushioned keys with gaming-grade performance

104 individually customizable backlit keys

Spill-resistant durable design

10 key roll-over with anti-ghosting

Individually backlit keys and underglow powered by Razer Chroma™

Tech Specs

Soft cushioned gaming-grade keys

Individually customizable backlit keys

Razer Chroma™ backlighting with 16.8 million customizable color options

Underglow lighting with 22 customization zones

Razer Synapse enabled

10 key roll-over with anti-ghosting

Spill-resistant durable design

Fully programmable keys with on-the-fly macro recording

Gaming mode option

1000Hz Ultrapolling

RZ03-02260100-R3M1 4.5 20 5 0.5 78.30
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu