Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs HP
Datora tips (lietošanas mērķis) Atjaunoti datori (Renew, Refurb.)
Operētājsistēmas tips Windows 10
Operētājsistēma

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā.

Tā sastāvā ietilpst speciālas programmas un programmu līdzekļi, kas nodrošina datora aparatūras saskaņotu darbību, kā arī datora lietotāja izvēlēto programmu pilnvērtīgu izmantošanu.

Operētājsistēma dod iespēju lietotājam vadīt datora darbu.

Microsoft Windows 10 Professional (64bit)
PROCESORS UN MĀTES PLATE
Procesora saime Intel Core i5
Procesora paaudze Haswell (Intel)
Procesors

Dēvēts par datora “smadzenēm”, procesors veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Centrālā procesora veiktspēja ir atkarīga gan no tā tipa, gan takts frekvences, kuru mēra GHz.

Procesora takts frekvence ir ātrdarbības rādītājs. Procesoram ar lielāku takts frekvenci ir augstāka ātrdarbība pret procesoru ar vienādiem pārējiem tehniskajiem rādītājiem.

Intel® Core™ i5-4590 Processor (6 MB Cache, 3.3 GHz)
Mātes plate

Mātes plate (tiek dēvēta arī par pamatplati) ir galvenā sistēmas bloka komponente. Tajā ir centrālais procesors, operatīvā atmiņa, virknes un paralēlās pieslēgvietas dažādu ārējo iekārtu (piemēram, displeja, tastatūras un disku) vadībai.

Mātesplates kvalitāte būtiski ietekmē datora veiktspēju.

Intel Q85 Express
OPERATĪVĀ ATMIŅA
Uzstādītā operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati.

Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā.

Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.

8 GB
Maksimālā atmiņa

Šis rādītājs nosaka, kāds ir jūsu datora maksimālais iespējamais atmiņas apjoms. Jo lielāks, jo vairāk datus iespējams saglabāt.

32 GB
Atmiņas kopne

Atmiņas kopne ir paredzēta informācijas pārraidei starp mikroprocesoru un operatīvo atmiņu. Tā nosaka, kāda tipa operatīvo atmiņu uztur attiecīgā pamatplate.

DDR3
CIETAIS DISKS
Cietais disks (HDD)

Cietais disks ( saīsināti dēvēts par HD vai HDD – no angļu val. Hard Disk Drive) ir galvenā datu nesēju ierīce, kas pastāvīgi uzglabā visus datus datorā.

To lieto datorprogrammu un informācijas glabāšanai. Jo lielāka diska ietilpība, jo vairāk informācijas tajā iespējams ierakstīt (saglabāt).

Nav
HDD apgriezieni

HDD apgriezieni ir cietā diska ātrdarbības rādītājs. Visbiežāk HDD apgriezienu rādītājs mēdz būt diapazonā no 5400 līdz 7200 apgriezieniem minūtē.

Jo augstāks rādītājs, jo operētājsistēmas un programmu ielāde darbosies ātrāk.

Nav
Cietais disks (SSD)

SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam.

Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību.

SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.

480 GB
VIDEO UN AUDIO
Video karte

Mēdz būt divu veidu videokartes.

Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām.

Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).

Intel HD Graphics 4600
Video kartes atmiņa

Jo augstāks šis rādītājs, jo ātrāka konkrētā modeļa video karte.

Dynamic
VR ready (Virtual reality)

Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.

Audio

Audio ir skaņas sistēma, kas ir iebūvēta datorā vai arī var tikt pievienota. Augstas izšķirtspējas (HD) skaņas sistēma ļauj jūsu datoram darboties kā audio uztvērējam un pastiprinātājam.

Datorā integrēti skaļruņi sniedz iespēju baudīt mūziku, filmas un spēles bez nepieciešamības izmantot austiņas.

Stereo skaļruņi piešķir skaņai telpiskumu un reālistiskāku skaņas kvalitāti salīdzinājumā ar mono skaļruņiem.

Realtek ALC221
SAVIENOJUMI
Interfeiss

Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.

2 x Audio-Out
2 x DisplayPort
2 x PS/2
4 x USB 3.0
6 x USB 2.0
Audio In
RJ-45
RS -232
VGA
Tīkla karte

Tīkla interfeisa kartes (angļu val. Network Interface Card -NIC) ir datora komponents, kuru lieto, lai datoru pieslēgtu datortīklam (tai skaitā – internetam). Tīkla karte ir saistīta ar IP adresi, kas ir adrese no datora tīklā.

KORPUSS UN PAPILDUS IERĪCES
Korpuss Tower
Diskdzinis

Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.

DVD-ROM
Monitors Nav
Klaviatūra Nav
Pele Nav
PAPILDUS
Īpašas atzīmes Dators atbilst oficiālajai ražotāja RENEW programmai. RENEW ir ražotāja rūpnīcā atjaunots dators (piemēram, gadījumos, kad produktam uzreiz ticis konstatēts defekts, tas tiek atgriezts ražotājam, kurš defektu novērš un to atjauno jauna datora stāvoklī, iekļaujot to RENEW jeb atjaunotu produktu kategorijā). Dators nav lietots. Datoram ir 2 gadu garantija.

Preces apraksts

Dators atbilst oficiālajai ražotāja RENEW programmai. RENEW ir ražotāja rūpnīcā atjaunots dators (piemēram, gadījumos, kad produktam uzreiz ticis konstatēts defekts, tas tiek atgriezts ražotājam, kurš defektu novērš un to atjauno jauna datora stāvoklī, iekļaujot to RENEW jeb atjaunotu produktu kategorijā). Dators nav lietots.
Datoram ir 2 gadu garantija.

Preces apraksts angļu valodā:
                

Productivity and manageability in one. Give busy workers the edge they need to stay ahead. This PC's solid-state hybrid drive responds to the speed of work and opens applications right away. Powerful security and business-class management software frees up IT staff time.


Less waiting around


Speedy and responsive to keep pace with your multitasking. Quickly open new files and switch applications with less wait time, thanks to an optional solid-state hybrid drive.

Power through your day with greater speed and performance. Get the latest in processing technology with your choice of 4th generation Intel® Core™ processors.

Easily share your internet connection with your devices and help colleagues get online fast with HP Wireless Hotspot.

Keep everything in sight

Watch your inbox while working on other tasks. There’s plenty of screen room for all of your work with support for multiple displays.

Make the most of virtual conferencing. Bring work to life through rich sound and video with DTS Sound+ and an HD webcam.

Keep your most important devices easily connected. Access and transfer data fast with two front USB 3.0 ports.

Share presentations, videos, and other content—no cables needed. WiDi Intel® Wireless Display lets you connect your ProDesk to projectors and other WiDi-ready devices.

Put in more face time. You’re ready for web chats and conferences with Skype™ pre-configured on your HP ProDesk 600 G1. It’s almost as good as being there.

Hassle-free security and management

HP Client Security software suit helps you quickly and easily encrypt your hard drive, permanently delete unwanted or discarded data, restrict unauthorized access, and more.

Stay up and running. HP BIOS Protection offers enhanced protection against virus attacks and other security threats, and is designed to help prevent data loss and reduce downtime.

You can help safeguard your data with easy backup and recovery, using HP Recovery Manager.

Securely store all of your passwords and speed up access to your favorite password protected applications with HP Password Manager.

Get right to the updates you need and spend less time managing updates with HP Support Assistant.

Plan with confidence

Get more out of your investment. The HP ProDesk 600 G1 is designed for a long lifecycle, with platform stability up to 30 months.

HP ProDesk PCs are rigorously tested to help ensure reliability. During the HP Total Test Process, our PCs experience 115,000 hours of performance trials to help get you through
your business day.

Add a little style to the workplace. HP business PCs feature a new industrial design with rounded edges and other features to help the system look newer for longer.

Atsauksmes

5.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 69 vērtējumi)

5★
69
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Karīna - 22.11.2019

Verificēts pirkums

Tas ka dators ir Renew neietekmē tā darbību. Viss forši un ātri strādā, atmiņas apjoms arī ir pietiekoši. Iepriekš iegādātais dators no 1a.lv nokalpoja gandrīz 12 gadus. Ceru ka šis arī būs ilgs un labs palīgs darbā/mācībās un vienkārši jauki pavadītam laikam.

HP HP ProDesk 600 G1 MT RM6092 Renew Dators atbilst oficiālajai ražotāja RENEW programmai. RENEW ir ražotāja rūpnīcā atjaunots dators (piemēram, gadījumos, kad produktam uzreiz ticis konstatēts defekts, tas tiek atgriezts ražotājam, kurš defektu novērš un to atjauno jauna datora stāvoklī, iekļaujot to RENEW jeb atjaunotu produktu kategorijā). Dators nav lietots.
Datoram ir 2 gadu garantija.

Preces apraksts angļu valodā:
                

Productivity and manageability in one. Give busy workers the edge they need to stay ahead. This PC's solid-state hybrid drive responds to the speed of work and opens applications right away. Powerful security and business-class management software frees up IT staff time.


Less waiting around


Speedy and responsive to keep pace with your multitasking. Quickly open new files and switch applications with less wait time, thanks to an optional solid-state hybrid drive.

Power through your day with greater speed and performance. Get the latest in processing technology with your choice of 4th generation Intel® Core™ processors.

Easily share your internet connection with your devices and help colleagues get online fast with HP Wireless Hotspot.

Keep everything in sight

Watch your inbox while working on other tasks. There’s plenty of screen room for all of your work with support for multiple displays.

Make the most of virtual conferencing. Bring work to life through rich sound and video with DTS Sound+ and an HD webcam.

Keep your most important devices easily connected. Access and transfer data fast with two front USB 3.0 ports.

Share presentations, videos, and other content—no cables needed. WiDi Intel® Wireless Display lets you connect your ProDesk to projectors and other WiDi-ready devices.

Put in more face time. You’re ready for web chats and conferences with Skype™ pre-configured on your HP ProDesk 600 G1. It’s almost as good as being there.

Hassle-free security and management

HP Client Security software suit helps you quickly and easily encrypt your hard drive, permanently delete unwanted or discarded data, restrict unauthorized access, and more.

Stay up and running. HP BIOS Protection offers enhanced protection against virus attacks and other security threats, and is designed to help prevent data loss and reduce downtime.

You can help safeguard your data with easy backup and recovery, using HP Recovery Manager.

Securely store all of your passwords and speed up access to your favorite password protected applications with HP Password Manager.

Get right to the updates you need and spend less time managing updates with HP Support Assistant.

Plan with confidence

Get more out of your investment. The HP ProDesk 600 G1 is designed for a long lifecycle, with platform stability up to 30 months.

HP ProDesk PCs are rigorously tested to help ensure reliability. During the HP Total Test Process, our PCs experience 115,000 hours of performance trials to help get you through
your business day.

Add a little style to the workplace. HP business PCs feature a new industrial design with rounded edges and other features to help the system look newer for longer.

RM6092 5.0 69 5 0.5
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu