Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Asus
Sērija Asus Zenbook
Datora tips (lietošanas mērķis) Mobils un viegls
Korpusa krāsa Sudraba
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

319 x 199 x 15.9 mm
Svars (kg) 1.09
EKRĀNS
Ekrāna izmērs 14"
Ekrāna tips

Pastāv divi ekrānu tipi - glancētais un matētais.

Glare jeb glancētajam ekrānam raksturīgs izteiktāks kontrasts, asums un krāsas, salīdzinot ar AntiGlare jeb matēto ekrānu. Šo monitora tipu visbiežāk iecienījuši mājas lietotāji.

AntiGlare jeb matētais ekrāns biežāk raksturīgs biznesa klases datoros, kas paredzēti darbam ar dokumentiem un grāmatvedības sistēmām. Šī ekrāna tipa priekšrocība ir atspīdēšanas problēmas daļēja novēršana, gaismu “izkaisot”.

Matēts (LED Anti-Glare)
IPS ekrāns
Maksimālā izšķirtspēja

Displeja maksimālā izšķirtspēja raksturo krāsu punktu (pikseļu) skaitu uz datora ekrāna. Jo lielāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks (detalizētāks) attēls.

1920 x 1080
Iebūvēts privātuma filtrs

Samazināts datora ekrāna skatīšanas leņķis, kurš sniedz papildus drošību, neļaujot uz ekrāna esošo saturu redzēt citām blakus esošām personām.

OPERĒTĀJSISTĒMA
Operētājsistēmas tips Windows 10
Operētājsistēma

Rādītājs "operētājsistēma" nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā.

Tā sastāvā ietilpst speciālas programmas un programmu līdzekļi, kas nodrošina datora aparatūras saskaņotu darbību, kā arī datora lietotāja izvēlēto programmu pilnvērtīgu izmantošanu. Operētājsistēma dod iespēju lietotājam vadīt datora darbu.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROCESORS
Procesora saime Intel Core i7
Procesora paaudze Whiskey Lake (Intel)
Procesors

Dēvēts par datora “smadzenēm”, procesors veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Centrālā procesora veiktspēja ir atkarīga gan no tā tipa, gan takts frekvences, kuru mēra GHz. Procesora takts frekvence ir ātrdarbības rādītājs. Procesoram ar lielāku takts frekvenci ir augstāka ātrdarbība pret procesoru ar vienādiem pārējiem tehniskajiem rādītājiem.

Portatīvo datoru procesori iedalās pēc ražotājiem (AMD un Intel), kā arī pēc datu apstrādes jaudas un ātruma.

Intel® Core™ i7-8565U Processor (8MB Cache, 1.8 GHz)
Procesora kodolu skaits

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

4
Kešatmiņa

Kešatmiņa (Cache - krātuve) ir atmiņas veids, ko izmanto datora procesors, lai samazinātu vidējo piekļūšanas laiku operatīvajai atmiņai. Tai ir ļoti būtiska nozīme pamatplates un cietā diska ātrdarbības.

8 MB
Mikroshēmu kopne (chipset)

Čipsets ir mikroshēmu grupa uz datora mātesplates, kas pārvalda datu plūsmu, nodrošina savstarpēju datortehnikas savietojamību, lietojamību un veic citas būtiskas funkcijas. Tā kā mikroshēmu kopne kontrolē sakarus starp procesoru un ārējām ierīcēm, tai ir izšķiroša loma, nosakot sistēmas veiktspēju.

Intel Express
OPERATĪVĀ ATMIŅA
Uzstādītā operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve.

Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo vairāk operatīvās atmiņas, jo ātrāk strādās dators.

8 GB
Maksimālā atmiņa

Maksimālā operatīvā atmiņa ir portatīvā datora uzlabošanas iespēju rādītājs, kas nosaka, cik daudz GB operatīvās atmiņas uztur konkrētais portatīvā datora modelis.

16 GB
Atmiņas kopne

Atmiņas kopne ir paredzēta informācijas pārraidei starp mikroprocesoru un operatīvo atmiņu. Tā nosaka, kāda tipa operatīvo atmiņu uztur attiecīgā pamatplate.

DDR3 - 2133 MHz
Atmiņas sloti

Atmiņas slots (atmiņas ligzda vai RAM slots) ir tas, kas ļauj RAM atmiņai būt ievietotai datorā.

Atkarībā no mātes plates, parasti būs divi līdz četri sloti (var arī būt vairāk augstas klases mātes platēm). Atmiņas slots nosaka operatīvās atmiņas tipu, kas tiks izmantots datoram.

Nav
CIETAIS DISKS
Cietais disks (HDD)

Cietais disks ( saīsināti dēvēts par HD vai HDD – no angļu val. Hard Disk Drive) ir galvenā datu nesēju ierīce, kas pastāvīgi uzglabā visus datus datorā. To lieto datorprogrammu un informācijas glabāšanai. Jo lielāka diska ietilpība, jo vairāk informācijas tajā iespējams ierakstīt (saglabāt).

Nav
HDD apgriezieni

HDD apgriezieni ir cietā diska ātrdarbības rādītājs. Visbiežāk HDD apgriezienu rādītājs mēdz būt diapazonā no 5400 līdz 7200 apgriezieniem minūtē.

Portatīvajos datoros ar 7200rmp lielu cietā diska apgriezienu skaitu datu kopēšana, operētājsistēmas un programmu ielāde darbosies ātrāk. Bet tā kā ar lielāku cietā diska apgrieziena skaitu ir arī augstāks elektroenerģijas patēriņš, svarīgi iepriekš pārbaudīt, vai datora baterijas darbības laiks atbilst jūsu prasībām.

Nav
Cietais disks (SSD)

SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību.

SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.

Šie diski ne tikai patērē mazāk elektrības, kas paildzina akumulatora darbības laiku, bet arī nedaudz samazina datora kopējo svaru.

512 GB
VIDEO KARTE
Video kartes tips Intel (integrētā)
Video karte

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā. Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Šis parametrs norāda, kāda modeļa un ražotāja videokarte ir integrēta portatīvajā datorā.

Ir divu veidu videokartes. Neiebūvētajām ir atsevišķa atmiņa, un tās visbiežāk ir aktuālas spēlēm un grafiskām programmām.

Integrētā videokarte, kas parasti izmanto daļu no portatīvā datora pamatatmiņas, ir piemērota biroja un mācību lietojumam.

Intel® UHD Graphics 620
Video kartes atmiņa

Video kartes atmiņa norāda, vai videokarte savām funkcijām izmantos daļu no portatīvā datora operatīvās atmiņas vai arī videokartei ir noteikts daudzums MB savas atmiņas. Jo augstāks atmiņas apjoms, jo ātrāka konkrētā modeļa video karte.

Dynamic
VR ready (Virtual reality)

Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.

nVidia G-Sync

Tehnoloģija, kas veic kadru sinhronizāciju starp ekrānu un videokarti, kā rezultātā būtiski uzlabojas korekta attēla projicēšana ekrānā. Darbojas tikai ar NVidia ražotajām videokartēm.

AMD FreeSync

Tehnoloģija, kas veic kadru sinhronizāciju starp ekrānu un videokarti, kā rezultātā būtiski uzlabojas korekta attēla projicēšana ekrānā. Darbojas tikai ar AMD ražotajām videokartēm.

BEZVADU SAVIENOJUMI UN INTERNETS
WiFi (bezvadu internets)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N/AC pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 - 900Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N vai AC tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Jā (802.11 ac)
3G atbalsts

Dators ar 3G atbalstu ļauj lietot internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis, ja jūsu mobilais telefons arī atbalsta šo funkciju.

3G ir mobilā interneta pakalpojums, kas ļauj pārraidīt datus ar ātrumu 7,2 Mbit/s. Šo pakalpojumu Latvijā piedāvā visi mobilie operatori USB modema formā.

4G atbalsts

4G ir ceturtās paaudzes internets, kas izmanto vismodernāko interneta tehnoloģiju – LTE. Internets 4G tīklā ir ne vien vairākkārt ātrāks par 3G tīklā iespējamo (lejupielāde līdz pat 150 Mbit/s, augšupielāde līdz 50 Mbit/s), bet arī krietni stabilāks un ar būtiski mazāku reakcijas laiku jeb latency (brīdis no interneta saites aktivizēšanas līdz lejupielādes uzsākšanai).

Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Jā (5.0)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display), ļauj savienot dažādas ierīces ar jūsu televizoru bezvadu tīklā, kas ļauj skatīties, piemēram, to pašu attēlu televizora ekrānā ko ir iespējams redzēt portatīvajā datorā.

FIZISKIE SAVIENOJUMI
USB porti

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram.

Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

1 x USB 2.0
1 x USB 3.1
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Interfeiss

Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.

Combo audio jack
DC Power In
IEBŪVĒTAS PAPILDUS IERĪCES
Diskdzinis

Optiskā iekārta jeb optiskais diskdzinis ļauj klausīties mūzikas diskus un ielādēt mūziku no CD portatīvajā datorā. Rakstošā iekārta ļauj arhivēt dokumentus un prezentācijas, ierakstīt mūziku un video CD vai DVD matricās.

Ir divu veidi diskdziņi. Vieni atbalsta lasīšanu un ierakstīšanu DVD/CD, un otri – DVD/CD/Blu-ray.

Nav
Audio

Audio ir skaņas sistēma, kas ir iebūvēta datorā vai arī var tikt pievienota. Augstas izšķirtspējas (HD) skaņas sistēma ļauj jūsu datoram darboties kā audio uztvērējam un pastiprinātājam.

Datorā integrēti skaļruņi sniedz iespēju baudīt mūziku, filmas un spēles bez nepieciešamības izmantot austiņas.

Stereo skaļruņi piešķir skaņai telpiskumu un reālistiskāku skaņas kvalitāti salīdzinājumā ar mono skaļruņiem.

Stereo skaļruņi (ASUS SonicMaster)
Tīkla karte

Tīkla interfeisa kartes (angļu val. Network Interface Card -NIC) ir datora komponents, kuru lieto, lai datoru pieslēgtu datortīklam (tai skaitā – internetam). Īpaši klēpjdatoriem, kas prasa bezvadu tehnoloģiju piekļuvi tīklam, tīkla kartes jau ir integrētas datorā. Tīkla karte ir saistīta ar IP adresi, kas ir adrese no datora tīklā.

Ethernet tīklkartes ir visizplatītākās. Fast Ethernet nodrošina maksimālo datu pārraides ātrumu 100 Mbps (megabiti sekundē).

Jā (Gigabit Ethernet)
Iebūvēta vebkamera

Ar video attēla pārraides palīdzību vebkamera ļauj sazināties skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas interneta piedāvātās iespējas. Pastāv trīs veidu vebkameras – standarta, augstas izšķirtspējas (HD) un ļoti augstas izšķirtspējas (Full HD).

Jā (HD)
Iebūvēts mikrofons

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Iebūvēts karšu lasītājs

Ļauj pieslēgt portatīvajam datoram atmiņu kartes. Piemēram, jūs varat ielikt sava fotaparāta karti datorā un ielādēt bildes.

KLAVIATŪRA UN KORPUSS
Klaviatūras valoda ENG
Klaviatūras apgaismojums
Mitrumdroša klaviatūra
Atsevišķš ciparu bloks

Ja ikdienā dators tiek izmantots dažādu aprēķinu un uzskaišu veikšanai, atsevišķs ciparu bloks spēj atvieglot šos pienākumus.

Mehāniskie taustiņi

Mehāniskās klaviatūras ir klaviatūras ar mehāniskajiem taustiņiem, kas nodrošina īpaši paaugstinātu taustiņu kalpošanas laiku (līdz pat 70 miljonu taustiņa spiedienu) un taustiņu spiedienu precizitāti pateicoties speciāliem mehāniskiem slēdžiem.

Korpusa materiāls Plastmasa
Alumīnijs
BATERIJA UN DROŠĪBA
Standarta baterija

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Li-Polymer 3-Cell
Baterijas darbības laiks

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

Līdz 13 stundām
Drošība Windows Hello
PAPILDUS
Īpašas atzīmes Harman Kardon audio
NanoEdge displejs

Preces apraksts

Preces apraksts angļu valodā:

Unleash your creative vision
Creativity. Style. Innovation. These are the qualities that define the elegant new ZenBook 14. Everything in this take-anywhere masterpiece — it’s the world’s smallest 14-inch laptops* — is designed to give you the freedom to discover your creative power, including its breathtaking frameless NanoEdge display. You’ll appreciate not only the tremendous power within and the thoughtful attention to detail — such as the exclusive ErgoLift hinge and NumberPad touchpad — but also the timeless beauty of the design, with its sensational Royal Blue or Icicle Silver finish enhanced by the new Rose Gold trim panel. ZenBook 14 is waiting: are you ready to unleash your creative power?

The most compact design ever
ZenBook 14 heralds a new era of ultraportable design, with an ultracompact, ultralight chassis. Featuring the 4-sided NanoEdge display, the ZenBook 14 is one of the world’s smallest 14-inch laptop and is 13% smaller than the previous generation ZenBook 14 (UX430).
Unbounded beauty
Designed to give you the most screen area in the least physical space, the new frameless four-sided NanoEdge design of ZenBook 14 is simply breathtaking: it makes any visuals more immersive, with less distraction for your eyes. The ultraslim bezels1 are just 2.9mm thin at the sides, 3.3mm at the bottom and a mere 6.1mm at the top to accommodate the camera. The effect is truly stunning — it’s like an infinity pool for your eyes! And with this ultra-compact display, ZenBook 14 is only about the size of an A4 sheets — smaller than many 13.3-inch laptops.

Spectacular visuals
Creativity demands a great screen, so ZenBook 14 has a crisp, clear, high-resolution display that makes any visuals look their best, with wide viewing angles and vivid, accurate colors. It also features exclusive ASUS technologies — including ASUS Splendid and ASUS Tru2Life Video — that fine-tune display parameters to ensure optimum eye comfort and color performance, for any kind of content.

Designed with you in mind
With any ZenBook, your comfort is one of our top priorities. ZenBook 14 goes the extra mile with its exclusive ErgoLift hinge, an engineering masterpiece designed to automatically tilt the keyboard to the most comfortable typing position. But that’s not all: the carefully calculated tilt improves cooling and audio performance, too.

Extraordinary elegance
None of the traditional ZenBook style has been lost, though: there’s the iconic Zen-inspired spun-metal finish on the lid and a choice of prestigious Royal Blue or sophisticated Icicle Silver finishes, both newly enhanced with a contrasting Rose Gold trim panel above the keyboard for an extra touch of luxury. The elegant Royal Blue color is inspired by the awesome beauty of a golden sunrise over the deep-blue ocean. The sophisticated Icicle Silver reflects the stunning contrasts of native gold and moonlight silver, a harmonious pairing celebrated in this classic theme.

Unbounded performance
Designed to empower your creativity, ZenBook 14 doesn’t sacrifice performance for size. It’s built to give you all the raw power you need for effortless on-the-go computing. Featuring the latest Intel® Core™ processors and packed with high-quality, high-performance components, ZenBook 14 will never keep you waiting. Whether you’re creating complex documents, mining data, retouching photos, editing videos, or simply taking a gaming break, ZenBook 14 lets you do more — and do it quicker.
Mobility without bounds
As a mobile professional, you need to stay connected — at the fastest speed possible. ZenBook 14 is equipped with gigabit-class Wi-Fi and ASUS Wi-Fi Master technology, so you can enjoy ultrafast downloads and smooth streaming with greater range and more stable network connections than ever before. Additionally, the latest Bluetooth® 5.0 brings you all the benefits of the latest low-power peripherals and accessories.

All-day battery for non-stop lifestyles
ZenBook 14 is powered by a high-capacity battery that won’t let you down, however long and demanding your working day is. Extended journeys or day-long meetings are no problem for ZenBook 14, even when power outlets are in short supply!
No-compromise productivity
For easy productivity on the go, ZenBook 14 is equipped with full-size backlit keyboard that delivers a superb typing experience. It’s a masterpiece of ergonomics, with just the right amount of key travel. And of course, the ErgoLift hinge ensures it’s always tilted at the perfect angle for comfort. ZenBook 14 also introduces the exclusive new NumberPad, a touchpad with a switchable numeric keypad for speedy data entry. Even when the NumberPad is activated, the touchpad retains its cursor function.

The laptop that recognizes you!
ZenBook 14 and Windows 10 put you in total control of your laptop — without lifting a finger. The advanced biometric hardware works seamlessly with Windows Hello and Cortana, so you can wake up your laptop and log in using just your face, and command ZenBook 14 with your voice. Once you’ve experienced the convenience of hands-free computing, you’ll wonder how you ever managed without it!

Use your voice to control your day
Alexa6 is a cloud-based voice service that helps you with tasks, entertainment, general information, and more. Using Alexa is as simple as asking a question. Just ask to play music, read the news, control your smart home, tell a joke, and more — Alexa will respond instantly.
Every connection you need
When you’re working on the go, it’s vital to be able to connect with anything and everything. ZenBook 14 features the revolutionary USB-C™ port for any-way-up connections and superfast USB 3.1 Gen 2 data transfers. And you’ll also find a USB 3.0 Type-A port, a USB 2.0 port, a HDMI port and a microSD card reader, so it’s easy to connect to all your current and future peripherals.

Immersive Harman Kardon audio
To create the next generation of ASUS SonicMaster audio technology, the ASUS Golden Ear team worked with renowned home and automotive audio experts Harman Kardon. The results are astonishing. A tailored mix of superior hardware — including smart amplifier technology that delivers louder sound with no distortion — and cleverly designed software ensure that ZenBook 14 gives you the ultimate audio experience.

Ultratough: military-grade durability
ZenBook 14 meets the ultra-demanding MIL-STD-810G military standard for reliability and durability, undergoing a punishing test regime that includes extended tests for operation in harsh environments including extreme altitudes, temperatures and humidity. It has also passed ASUS internal laptop tests that far exceed the standards set by the industry.

As of August 17, 2018 based on internal ASUS market analysis comparing ZenBook 13/14/15 laptop size to competing products in their class (laptops with a screen measuring 13.3 inches, 14 inches and 15.6 inches) from vendors including Acer, Apple, HP, Huawei, Lenovo, Microsoft and Samsung.
Weight may vary according to configuration.
The stated width of the side bezel is the distance between the edge of the non-active screen display area and the inside edge of the case. If the case width is included, the side bezel width is 4mm. The stated width of the bottom bezel is the distance between the edge of the non-active screen display area and the visible edge of the display when the laptop is opened to 90°. Measured based on standard (not anti-glare) display configuration.
Unless otherwise stated, all performance claims are based on theoretical performance. Actual figures may vary in real-world situations.
Wi-Fi Master test configuration: under controlled test conditions, streaming Full HD YouTube videos, and AP set with one antenna at 802.11g. Actual Wi-Fi range and performance may be affected by environmental factors. Interference from USB 3 devices may vary according to the device. Range comparisons refer to standard laptop with all-metal chassis design.
Battery life test configuration: Intel® Core™ i5-8265U, 8GB RAM, FHD display, 256GB PCIe® SSD. Battery tests conducted by ASUS in August 2018 using the MobileMark® 2014 Office Productivity scenario. Test settings: Wi-Fi enabled, display brightness set to 150nits. Actual battery life may vary depending on product configuration, usage, operational conditions and power management settings. Battery life will decrease over the lifetime of the battery.

Atsauksmes

2.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 1 vērtējumi)

5★
0
4★
0
3★
0
2★
1
1★
0

EVA - 27.06.2019

Verificēts pirkums

dators ir nedaudz dīvains tehniski, bet vēl vērtēju pirms izteikt pretenziju. nopirktās daorprogrammas uzlādēs saite netika nosūtīta uz epastu, to saņēmu tikai pēc telefona zvana-piprasījuma, tomēr office programmatūrai vajadzēja būt pieejamai uzreiz pie datora ieslēgšanas.

ASUS Asus ZenBook 14 UX433FA Icicle Silver UX433FA-A5126T Preces apraksts angļu valodā:

Unleash your creative vision
Creativity. Style. Innovation. These are the qualities that define the elegant new ZenBook 14. Everything in this take-anywhere masterpiece — it’s the world’s smallest 14-inch laptops* — is designed to give you the freedom to discover your creative power, including its breathtaking frameless NanoEdge display. You’ll appreciate not only the tremendous power within and the thoughtful attention to detail — such as the exclusive ErgoLift hinge and NumberPad touchpad — but also the timeless beauty of the design, with its sensational Royal Blue or Icicle Silver finish enhanced by the new Rose Gold trim panel. ZenBook 14 is waiting: are you ready to unleash your creative power?

The most compact design ever
ZenBook 14 heralds a new era of ultraportable design, with an ultracompact, ultralight chassis. Featuring the 4-sided NanoEdge display, the ZenBook 14 is one of the world’s smallest 14-inch laptop and is 13% smaller than the previous generation ZenBook 14 (UX430).
Unbounded beauty
Designed to give you the most screen area in the least physical space, the new frameless four-sided NanoEdge design of ZenBook 14 is simply breathtaking: it makes any visuals more immersive, with less distraction for your eyes. The ultraslim bezels1 are just 2.9mm thin at the sides, 3.3mm at the bottom and a mere 6.1mm at the top to accommodate the camera. The effect is truly stunning — it’s like an infinity pool for your eyes! And with this ultra-compact display, ZenBook 14 is only about the size of an A4 sheets — smaller than many 13.3-inch laptops.

Spectacular visuals
Creativity demands a great screen, so ZenBook 14 has a crisp, clear, high-resolution display that makes any visuals look their best, with wide viewing angles and vivid, accurate colors. It also features exclusive ASUS technologies — including ASUS Splendid and ASUS Tru2Life Video — that fine-tune display parameters to ensure optimum eye comfort and color performance, for any kind of content.

Designed with you in mind
With any ZenBook, your comfort is one of our top priorities. ZenBook 14 goes the extra mile with its exclusive ErgoLift hinge, an engineering masterpiece designed to automatically tilt the keyboard to the most comfortable typing position. But that’s not all: the carefully calculated tilt improves cooling and audio performance, too.

Extraordinary elegance
None of the traditional ZenBook style has been lost, though: there’s the iconic Zen-inspired spun-metal finish on the lid and a choice of prestigious Royal Blue or sophisticated Icicle Silver finishes, both newly enhanced with a contrasting Rose Gold trim panel above the keyboard for an extra touch of luxury. The elegant Royal Blue color is inspired by the awesome beauty of a golden sunrise over the deep-blue ocean. The sophisticated Icicle Silver reflects the stunning contrasts of native gold and moonlight silver, a harmonious pairing celebrated in this classic theme.

Unbounded performance
Designed to empower your creativity, ZenBook 14 doesn’t sacrifice performance for size. It’s built to give you all the raw power you need for effortless on-the-go computing. Featuring the latest Intel® Core™ processors and packed with high-quality, high-performance components, ZenBook 14 will never keep you waiting. Whether you’re creating complex documents, mining data, retouching photos, editing videos, or simply taking a gaming break, ZenBook 14 lets you do more — and do it quicker.
Mobility without bounds
As a mobile professional, you need to stay connected — at the fastest speed possible. ZenBook 14 is equipped with gigabit-class Wi-Fi and ASUS Wi-Fi Master technology, so you can enjoy ultrafast downloads and smooth streaming with greater range and more stable network connections than ever before. Additionally, the latest Bluetooth® 5.0 brings you all the benefits of the latest low-power peripherals and accessories.

All-day battery for non-stop lifestyles
ZenBook 14 is powered by a high-capacity battery that won’t let you down, however long and demanding your working day is. Extended journeys or day-long meetings are no problem for ZenBook 14, even when power outlets are in short supply!
No-compromise productivity
For easy productivity on the go, ZenBook 14 is equipped with full-size backlit keyboard that delivers a superb typing experience. It’s a masterpiece of ergonomics, with just the right amount of key travel. And of course, the ErgoLift hinge ensures it’s always tilted at the perfect angle for comfort. ZenBook 14 also introduces the exclusive new NumberPad, a touchpad with a switchable numeric keypad for speedy data entry. Even when the NumberPad is activated, the touchpad retains its cursor function.

The laptop that recognizes you!
ZenBook 14 and Windows 10 put you in total control of your laptop — without lifting a finger. The advanced biometric hardware works seamlessly with Windows Hello and Cortana, so you can wake up your laptop and log in using just your face, and command ZenBook 14 with your voice. Once you’ve experienced the convenience of hands-free computing, you’ll wonder how you ever managed without it!

Use your voice to control your day
Alexa6 is a cloud-based voice service that helps you with tasks, entertainment, general information, and more. Using Alexa is as simple as asking a question. Just ask to play music, read the news, control your smart home, tell a joke, and more — Alexa will respond instantly.
Every connection you need
When you’re working on the go, it’s vital to be able to connect with anything and everything. ZenBook 14 features the revolutionary USB-C™ port for any-way-up connections and superfast USB 3.1 Gen 2 data transfers. And you’ll also find a USB 3.0 Type-A port, a USB 2.0 port, a HDMI port and a microSD card reader, so it’s easy to connect to all your current and future peripherals.

Immersive Harman Kardon audio
To create the next generation of ASUS SonicMaster audio technology, the ASUS Golden Ear team worked with renowned home and automotive audio experts Harman Kardon. The results are astonishing. A tailored mix of superior hardware — including smart amplifier technology that delivers louder sound with no distortion — and cleverly designed software ensure that ZenBook 14 gives you the ultimate audio experience.

Ultratough: military-grade durability
ZenBook 14 meets the ultra-demanding MIL-STD-810G military standard for reliability and durability, undergoing a punishing test regime that includes extended tests for operation in harsh environments including extreme altitudes, temperatures and humidity. It has also passed ASUS internal laptop tests that far exceed the standards set by the industry.

As of August 17, 2018 based on internal ASUS market analysis comparing ZenBook 13/14/15 laptop size to competing products in their class (laptops with a screen measuring 13.3 inches, 14 inches and 15.6 inches) from vendors including Acer, Apple, HP, Huawei, Lenovo, Microsoft and Samsung.
Weight may vary according to configuration.
The stated width of the side bezel is the distance between the edge of the non-active screen display area and the inside edge of the case. If the case width is included, the side bezel width is 4mm. The stated width of the bottom bezel is the distance between the edge of the non-active screen display area and the visible edge of the display when the laptop is opened to 90°. Measured based on standard (not anti-glare) display configuration.
Unless otherwise stated, all performance claims are based on theoretical performance. Actual figures may vary in real-world situations.
Wi-Fi Master test configuration: under controlled test conditions, streaming Full HD YouTube videos, and AP set with one antenna at 802.11g. Actual Wi-Fi range and performance may be affected by environmental factors. Interference from USB 3 devices may vary according to the device. Range comparisons refer to standard laptop with all-metal chassis design.
Battery life test configuration: Intel® Core™ i5-8265U, 8GB RAM, FHD display, 256GB PCIe® SSD. Battery tests conducted by ASUS in August 2018 using the MobileMark® 2014 Office Productivity scenario. Test settings: Wi-Fi enabled, display brightness set to 150nits. Actual battery life may vary depending on product configuration, usage, operational conditions and power management settings. Battery life will decrease over the lifetime of the battery.
UX433FA-A5126T 2.0 1 5 0.5
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu