Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Asus
Sērija Asus Zenbook
Datora tips (lietošanas mērķis) Mājai, mācībām un ikdienai
Mobils un viegls
Korpusa krāsa Zila
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

324 x 225 x 15.9 mm
Svars (kg) 1.25
EKRĀNS
Ekrāna izmērs 14"
Ekrāna tips

Pastāv divi ekrānu tipi - glancētais un matētais.

Glare jeb glancētajam ekrānam raksturīgs izteiktāks kontrasts, asums un krāsas, salīdzinot ar AntiGlare jeb matēto ekrānu. Šo monitora tipu visbiežāk iecienījuši mājas lietotāji.

AntiGlare jeb matētais ekrāns biežāk raksturīgs biznesa klases datoros, kas paredzēti darbam ar dokumentiem un grāmatvedības sistēmām. Šī ekrāna tipa priekšrocība ir atspīdēšanas problēmas daļēja novēršana, gaismu “izkaisot”.

Glancēts (LED Glare)
IPS ekrāns
Maksimālā izšķirtspēja

Displeja maksimālā izšķirtspēja raksturo krāsu punktu (pikseļu) skaitu uz datora ekrāna. Jo lielāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks (detalizētāks) attēls.

1920 x 1080
Iebūvēts privātuma filtrs

Samazināts datora ekrāna skatīšanas leņķis, kurš sniedz papildus drošību, neļaujot uz ekrāna esošo saturu redzēt citām blakus esošām personām.

OPERĒTĀJSISTĒMA
Operētājsistēmas tips Windows 10
Operētājsistēma

Rādītājs "operētājsistēma" nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā.

Tā sastāvā ietilpst speciālas programmas un programmu līdzekļi, kas nodrošina datora aparatūras saskaņotu darbību, kā arī datora lietotāja izvēlēto programmu pilnvērtīgu izmantošanu. Operētājsistēma dod iespēju lietotājam vadīt datora darbu.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
PROCESORS
Procesora saime Intel Core i5
Procesora paaudze Kaby Lake R (Intel)
Procesors

Dēvēts par datora “smadzenēm”, procesors veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Centrālā procesora veiktspēja ir atkarīga gan no tā tipa, gan takts frekvences, kuru mēra GHz. Procesora takts frekvence ir ātrdarbības rādītājs. Procesoram ar lielāku takts frekvenci ir augstāka ātrdarbība pret procesoru ar vienādiem pārējiem tehniskajiem rādītājiem.

Portatīvo datoru procesori iedalās pēc ražotājiem (AMD un Intel), kā arī pēc datu apstrādes jaudas un ātruma.

Intel® Core™ i5-8250U Processor (6 MB Cache, 1.6 GHz)
Procesora kodolu skaits

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

4
Kešatmiņa

Kešatmiņa (Cache - krātuve) ir atmiņas veids, ko izmanto datora procesors, lai samazinātu vidējo piekļūšanas laiku operatīvajai atmiņai. Tai ir ļoti būtiska nozīme pamatplates un cietā diska ātrdarbības.

6 MB
Mikroshēmu kopne (chipset)

Čipsets ir mikroshēmu grupa uz datora mātesplates, kas pārvalda datu plūsmu, nodrošina savstarpēju datortehnikas savietojamību, lietojamību un veic citas būtiskas funkcijas. Tā kā mikroshēmu kopne kontrolē sakarus starp procesoru un ārējām ierīcēm, tai ir izšķiroša loma, nosakot sistēmas veiktspēju.

Intel Express
OPERATĪVĀ ATMIŅA
Uzstādītā operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve.

Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo vairāk operatīvās atmiņas, jo ātrāk strādās dators.

8 GB
Maksimālā atmiņa

Maksimālā operatīvā atmiņa ir portatīvā datora uzlabošanas iespēju rādītājs, kas nosaka, cik daudz GB operatīvās atmiņas uztur konkrētais portatīvā datora modelis.

8 GB
Atmiņas kopne

Atmiņas kopne ir paredzēta informācijas pārraidei starp mikroprocesoru un operatīvo atmiņu. Tā nosaka, kāda tipa operatīvo atmiņu uztur attiecīgā pamatplate.

DDR3
Atmiņas sloti

Atmiņas slots (atmiņas ligzda vai RAM slots) ir tas, kas ļauj RAM atmiņai būt ievietotai datorā.

Atkarībā no mātes plates, parasti būs divi līdz četri sloti (var arī būt vairāk augstas klases mātes platēm). Atmiņas slots nosaka operatīvās atmiņas tipu, kas tiks izmantots datoram.

Nav
CIETAIS DISKS
Cietais disks (HDD)

Cietais disks ( saīsināti dēvēts par HD vai HDD – no angļu val. Hard Disk Drive) ir galvenā datu nesēju ierīce, kas pastāvīgi uzglabā visus datus datorā. To lieto datorprogrammu un informācijas glabāšanai. Jo lielāka diska ietilpība, jo vairāk informācijas tajā iespējams ierakstīt (saglabāt).

Nav
HDD apgriezieni

HDD apgriezieni ir cietā diska ātrdarbības rādītājs. Visbiežāk HDD apgriezienu rādītājs mēdz būt diapazonā no 5400 līdz 7200 apgriezieniem minūtē.

Portatīvajos datoros ar 7200rmp lielu cietā diska apgriezienu skaitu datu kopēšana, operētājsistēmas un programmu ielāde darbosies ātrāk. Bet tā kā ar lielāku cietā diska apgrieziena skaitu ir arī augstāks elektroenerģijas patēriņš, svarīgi iepriekš pārbaudīt, vai datora baterijas darbības laiks atbilst jūsu prasībām.

Nav
Cietais disks (SSD)

SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību.

SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.

Šie diski ne tikai patērē mazāk elektrības, kas paildzina akumulatora darbības laiku, bet arī nedaudz samazina datora kopējo svaru.

256 GB
VIDEO KARTE
Video kartes tips Intel (integrētā)
Video karte

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā. Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Šis parametrs norāda, kāda modeļa un ražotāja videokarte ir integrēta portatīvajā datorā.

Ir divu veidu videokartes. Neiebūvētajām ir atsevišķa atmiņa, un tās visbiežāk ir aktuālas spēlēm un grafiskām programmām.

Integrētā videokarte, kas parasti izmanto daļu no portatīvā datora pamatatmiņas, ir piemērota biroja un mācību lietojumam.

Intel® UHD Graphics 620
Video kartes atmiņa

Video kartes atmiņa norāda, vai videokarte savām funkcijām izmantos daļu no portatīvā datora operatīvās atmiņas vai arī videokartei ir noteikts daudzums MB savas atmiņas. Jo augstāks atmiņas apjoms, jo ātrāka konkrētā modeļa video karte.

Dynamic
VR ready (Virtual reality)

Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.

nVidia G-Sync

Tehnoloģija, kas veic kadru sinhronizāciju starp ekrānu un videokarti, kā rezultātā būtiski uzlabojas korekta attēla projicēšana ekrānā. Darbojas tikai ar NVidia ražotajām videokartēm.

AMD FreeSync

Tehnoloģija, kas veic kadru sinhronizāciju starp ekrānu un videokarti, kā rezultātā būtiski uzlabojas korekta attēla projicēšana ekrānā. Darbojas tikai ar AMD ražotajām videokartēm.

BEZVADU SAVIENOJUMI UN INTERNETS
WiFi (bezvadu internets)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N/AC pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 - 900Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N vai AC tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Jā (802.11 ac)
3G atbalsts

Dators ar 3G atbalstu ļauj lietot internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis, ja jūsu mobilais telefons arī atbalsta šo funkciju.

3G ir mobilā interneta pakalpojums, kas ļauj pārraidīt datus ar ātrumu 7,2 Mbit/s. Šo pakalpojumu Latvijā piedāvā visi mobilie operatori USB modema formā.

4G atbalsts

4G ir ceturtās paaudzes internets, kas izmanto vismodernāko interneta tehnoloģiju – LTE. Internets 4G tīklā ir ne vien vairākkārt ātrāks par 3G tīklā iespējamo (lejupielāde līdz pat 150 Mbit/s, augšupielāde līdz 50 Mbit/s), bet arī krietni stabilāks un ar būtiski mazāku reakcijas laiku jeb latency (brīdis no interneta saites aktivizēšanas līdz lejupielādes uzsākšanai).

Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Jā (4.1)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display), ļauj savienot dažādas ierīces ar jūsu televizoru bezvadu tīklā, kas ļauj skatīties, piemēram, to pašu attēlu televizora ekrānā ko ir iespējams redzēt portatīvajā datorā.

FIZISKIE SAVIENOJUMI
USB porti

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram.

Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI

HDMI ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Interfeiss

Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.

Combo audio jack
IEBŪVĒTAS PAPILDUS IERĪCES
Diskdzinis

Optiskā iekārta jeb optiskais diskdzinis ļauj klausīties mūzikas diskus un ielādēt mūziku no CD portatīvajā datorā. Rakstošā iekārta ļauj arhivēt dokumentus un prezentācijas, ierakstīt mūziku un video CD vai DVD matricās.

Ir divu veidi diskdziņi. Vieni atbalsta lasīšanu un ierakstīšanu DVD/CD, un otri – DVD/CD/Blu-ray.

Nav
Audio

Audio ir skaņas sistēma, kas ir iebūvēta datorā vai arī var tikt pievienota. Augstas izšķirtspējas (HD) skaņas sistēma ļauj jūsu datoram darboties kā audio uztvērējam un pastiprinātājam.

Datorā integrēti skaļruņi sniedz iespēju baudīt mūziku, filmas un spēles bez nepieciešamības izmantot austiņas.

Stereo skaļruņi piešķir skaņai telpiskumu un reālistiskāku skaņas kvalitāti salīdzinājumā ar mono skaļruņiem.

Stereo skaļruņi (High Quality)
Tīkla karte

Tīkla interfeisa kartes (angļu val. Network Interface Card -NIC) ir datora komponents, kuru lieto, lai datoru pieslēgtu datortīklam (tai skaitā – internetam). Īpaši klēpjdatoriem, kas prasa bezvadu tehnoloģiju piekļuvi tīklam, tīkla kartes jau ir integrētas datorā. Tīkla karte ir saistīta ar IP adresi, kas ir adrese no datora tīklā.

Ethernet tīklkartes ir visizplatītākās. Fast Ethernet nodrošina maksimālo datu pārraides ātrumu 100 Mbps (megabiti sekundē).

Iebūvēta vebkamera

Ar video attēla pārraides palīdzību vebkamera ļauj sazināties skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas interneta piedāvātās iespējas. Pastāv trīs veidu vebkameras – standarta, augstas izšķirtspējas (HD) un ļoti augstas izšķirtspējas (Full HD).

Iebūvēts mikrofons

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Iebūvēts karšu lasītājs

Ļauj pieslēgt portatīvajam datoram atmiņu kartes. Piemēram, jūs varat ielikt sava fotaparāta karti datorā un ielādēt bildes.

KLAVIATŪRA UN KORPUSS
Klaviatūras valoda ENG
Klaviatūras apgaismojums
Mitrumdroša klaviatūra
Atsevišķš ciparu bloks

Ja ikdienā dators tiek izmantots dažādu aprēķinu un uzskaišu veikšanai, atsevišķs ciparu bloks spēj atvieglot šos pienākumus.

Mehāniskie taustiņi

Mehāniskās klaviatūras ir klaviatūras ar mehāniskajiem taustiņiem, kas nodrošina īpaši paaugstinātu taustiņu kalpošanas laiku (līdz pat 70 miljonu taustiņa spiedienu) un taustiņu spiedienu precizitāti pateicoties speciāliem mehāniskiem slēdžiem.

Korpusa materiāls Plastmasa
Alumīnijs
BATERIJA UN DROŠĪBA
Standarta baterija

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Li-ion 3-Cell
Baterijas darbības laiks

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

Līdz 9 stundām
Drošība Ligzda drošības slēdzenei (fiksators nopērkams atsevišķi)
PAPILDUS
Īpašas atzīmes ASUS SonicMaster audio tehnoloģija
Harmon Kardon tehnoloģija

Preces apraksts

Preces apraksts angļu valodā:


ZenBook has always been a different kind of ultraportable laptop, but the elegant and sophisticated ZenBook UX430 is a new kind of different: we’ve crafted a travel-friendly 13-inch ZenBook with a work-friendly 14-inch display! For the first time ever, you don’t have to make the difficult choice between portability and screen size — the incredible ZenBook UX430 achieves the impossible by delivering both! Its slim and lightweight design, iconic ZenBook styling, and high-performance components make ZenBook UX430 the take-anywhere powerhouse you won’t want to leave behind, wherever you go. Take more with you, in less space!

Lighten your load
ZenBook UX430 is designed to go wherever your busy lifestyle takes you — whether it’s a hectic round of meetings, a crammed international schedule, or a well-deserved vacation. Its sleek and compact 13-inch chassis is a briefcase-friendly 15.9mm thick, and its advanced lightweight construction keeps the weight down to just 1.25 kg — so it’ll never be a burden when you’re on the go.

See more, do more!
When it comes to getting things done, everyone agrees that a bigger display is a better display, because it makes multitasking easier and entertainment more immersive. That’s why we’ve broken all the rules to give ZenBook UX430 the biggest screen possible. By reducing the bezel to an ultra-narrow 7.18mm we’re able to fit a stunning 14-inch full HD display into a svelte 13-inch chassis. To maximize your viewing comfort, the display also has a matte anti-glare coating that reduces annoying reflections. The result is a laptop with an impressive 80% screen-to-body ratio* that minimizes size while helping you maximize productivity — so you can see and do more, while carrying less!
* Calculated using the visible body area.

Viewing perfection
The ZenBook series is renowned for superb display quality, and ZenBook UX430 is no exception. Its 14-inch anti-glare display has an ultra-wide 100% sRGB color gamut, which means it can display more-accurate and more-vivid colors than a standard display. It also uses wide-view technology to ensure that contrast and color reproduction are not degraded at viewing angles up to 178° degrees, making it perfect for collaboration and screen sharing.Timeless elegance — with a modern twist
Elegance, sophistication and style are the hallmarks of the ZenBook series. The exquisite ZenBook UX430 continues that tradition, combining precision craftsmanship and premium materials to give you a laptop that stands out from the crowd. ZenBook UX430 is available in four gorgeous colors to match your style — Royal Blue, Rose Gold, Quartz Gray and Shimmer Gold — and the aluminum-alloy lid features the iconic ASUS spun-metal finish. The Zen-inspired, concentric-circle design is enhanced with a stunning crystal-like coating that’s created using an advanced technique known as nano-imprinting lithography. This exclusive high-tech glossy coating adds an extra touch of luxury to your ZenBook UX430.

More performance, less waiting
ZenBook UX430 is a 13-inch laptop built for no-compromise performance that outshines any rivals. At its heart is up to the latest 7th Generation Intel® Core™ i7 processor, up to 16GB of high-speed DDR4 RAM and powerful NVIDIA® GeForce® 940MX graphics. It also features 512GB of SSD storage for super-fast app loads and near-instant boot times. Whether you’re creating big documents, manipulating photos, editing videos, or simply taking a gaming break, ZenBook UX430 will never keep you waiting.

The thinnest-ever ZenBook with discrete graphics
ZenBook UX430 is the thinnest-ever ZenBook to feature a discrete graphics chip — an achievement that gives you the performance benefits of up to NVIDIA® GeForce® 940MX graphics for work or entertainment. Whether you need ultra-smooth video playback, superb multimedia creation capabilities or impressive gaming performance, ZenBook UX430 is the perfect choice.

All-day battery for non-stop lifestyles
Designed for non-stop, on-the-go lifestyles, ZenBook UX430 offers the freedom of all-day battery life. A special 50Wh lithium-polymer battery gives ZenBook UX430 up to 9 hours of autonomy. Lithium-polymer batteries retain most of their original charge capacity even after hundreds of charge cycles — up to 3x longer than standard batteries — so you don't have to worry about deteriorating battery performance.

Every connection you need
ZenBook UX430 is equipped with the new, reversible USB Type-C™ (USB-C™) port that offers an any-way-up design to make connecting devices as easy as possible. It also delivers data transfer speeds that are up to 10x faster than older USB 2.0 connections! Along with the USB-C port, there’s a USB 3.1 Gen 1, a Micro HDMI, and an SD card slot — so you can easily connect all your current peripherals, displays and projectors with zero hassle.

Mobility without bounds
ZenBook UX430 lets you get connected faster and further with the latest dual-band 802.11ac Wi-Fi. At speeds of 867 Mbps, 802.11ac Wi-Fi is up to 6x faster than 802.11n! Bluetooth® 4.1 lets you connect your favorite devices with less impact on battery life. ZenBook UX430 gives you the freedom to do whatever you need to do, wherever you want to do it!

No-compromise productivity
ZenBook UX430 is equipped with a full-size backlit keyboard that features a sturdy single-piece design to deliver a superb typing experience. It's a masterpiece of ergonomics, with 1.4mm key travel that’s optimized for a comfortable feel. The precision touchpad is cleverly engineered for maximum comfort and accuracy, with a glass covering for smooth control. The touchpad features palm-rejection technology, and it supports multi-finger gestures and handwriting.

One-touch access with Windows Hello
Accessing your ZenBook UX430 couldn’t be easier or more secure. Thanks to a built-in fingerprint sensor in the touchpad and Windows Hello, there’s no need to type in your password every time to log in. Just a single touch is all it takes!

The best Windows 10 experience
ZenBook UX430 sets the standard for the greatest Windows 10 experience, and features an array microphone that supports Cortana, the personal digital assistant that helps you get things done easily. The array microphone makes voice control more accurate, even in noisy conditions. Cortana can help keep track of your interests, favorite places, and anything you want to keep up to date with — to provide truly personalized service.

Sound that will amaze you
To create the next generation of ASUS SonicMaster audio technology, the ASUS Golden Ear team worked with renowned home and automotive audio experts Harmon Kardon. The results are astonishing. A tailored mix of superior hardware — including smart amplifier technology that delivers louder sound with no distortion — and cleverly designed software ensure that ZenBook UX430 gives you the ultimate audio experience.

Superbly optimized color
ASUS Splendid technology enhances the 14-inch display on ZenBook UX430, giving it richer and deeper colors for a stunning visual experience. By default, ASUS Splendid is configured to show the most accurate colors possible for the best viewing experience — but for those times that you want to customize your view, ASUS Splendid offers additional options, including Eye Care, Vivid, Manual or Normal modes. Eye Care mode is a special mode that reduces the amount of harmful blue light emitted from the screen by up to 30%, protecting your eyes and reducing the chance of tired eyes when viewing in low-light environments.

Atsauksmes

4.5 no 5 zvaigznēm (Kopā 19 vērtējumi)

5★
12
4★
7
3★
0
2★
0
1★
0
ASUS Asus ZenBook UX430UA Blue UX430UA-GV259R Preces apraksts angļu valodā:


ZenBook has always been a different kind of ultraportable laptop, but the elegant and sophisticated ZenBook UX430 is a new kind of different: we’ve crafted a travel-friendly 13-inch ZenBook with a work-friendly 14-inch display! For the first time ever, you don’t have to make the difficult choice between portability and screen size — the incredible ZenBook UX430 achieves the impossible by delivering both! Its slim and lightweight design, iconic ZenBook styling, and high-performance components make ZenBook UX430 the take-anywhere powerhouse you won’t want to leave behind, wherever you go. Take more with you, in less space!

Lighten your load
ZenBook UX430 is designed to go wherever your busy lifestyle takes you — whether it’s a hectic round of meetings, a crammed international schedule, or a well-deserved vacation. Its sleek and compact 13-inch chassis is a briefcase-friendly 15.9mm thick, and its advanced lightweight construction keeps the weight down to just 1.25 kg — so it’ll never be a burden when you’re on the go.

See more, do more!
When it comes to getting things done, everyone agrees that a bigger display is a better display, because it makes multitasking easier and entertainment more immersive. That’s why we’ve broken all the rules to give ZenBook UX430 the biggest screen possible. By reducing the bezel to an ultra-narrow 7.18mm we’re able to fit a stunning 14-inch full HD display into a svelte 13-inch chassis. To maximize your viewing comfort, the display also has a matte anti-glare coating that reduces annoying reflections. The result is a laptop with an impressive 80% screen-to-body ratio* that minimizes size while helping you maximize productivity — so you can see and do more, while carrying less!
* Calculated using the visible body area.

Viewing perfection
The ZenBook series is renowned for superb display quality, and ZenBook UX430 is no exception. Its 14-inch anti-glare display has an ultra-wide 100% sRGB color gamut, which means it can display more-accurate and more-vivid colors than a standard display. It also uses wide-view technology to ensure that contrast and color reproduction are not degraded at viewing angles up to 178° degrees, making it perfect for collaboration and screen sharing.Timeless elegance — with a modern twist
Elegance, sophistication and style are the hallmarks of the ZenBook series. The exquisite ZenBook UX430 continues that tradition, combining precision craftsmanship and premium materials to give you a laptop that stands out from the crowd. ZenBook UX430 is available in four gorgeous colors to match your style — Royal Blue, Rose Gold, Quartz Gray and Shimmer Gold — and the aluminum-alloy lid features the iconic ASUS spun-metal finish. The Zen-inspired, concentric-circle design is enhanced with a stunning crystal-like coating that’s created using an advanced technique known as nano-imprinting lithography. This exclusive high-tech glossy coating adds an extra touch of luxury to your ZenBook UX430.

More performance, less waiting
ZenBook UX430 is a 13-inch laptop built for no-compromise performance that outshines any rivals. At its heart is up to the latest 7th Generation Intel® Core™ i7 processor, up to 16GB of high-speed DDR4 RAM and powerful NVIDIA® GeForce® 940MX graphics. It also features 512GB of SSD storage for super-fast app loads and near-instant boot times. Whether you’re creating big documents, manipulating photos, editing videos, or simply taking a gaming break, ZenBook UX430 will never keep you waiting.

The thinnest-ever ZenBook with discrete graphics
ZenBook UX430 is the thinnest-ever ZenBook to feature a discrete graphics chip — an achievement that gives you the performance benefits of up to NVIDIA® GeForce® 940MX graphics for work or entertainment. Whether you need ultra-smooth video playback, superb multimedia creation capabilities or impressive gaming performance, ZenBook UX430 is the perfect choice.

All-day battery for non-stop lifestyles
Designed for non-stop, on-the-go lifestyles, ZenBook UX430 offers the freedom of all-day battery life. A special 50Wh lithium-polymer battery gives ZenBook UX430 up to 9 hours of autonomy. Lithium-polymer batteries retain most of their original charge capacity even after hundreds of charge cycles — up to 3x longer than standard batteries — so you don't have to worry about deteriorating battery performance.

Every connection you need
ZenBook UX430 is equipped with the new, reversible USB Type-C™ (USB-C™) port that offers an any-way-up design to make connecting devices as easy as possible. It also delivers data transfer speeds that are up to 10x faster than older USB 2.0 connections! Along with the USB-C port, there’s a USB 3.1 Gen 1, a Micro HDMI, and an SD card slot — so you can easily connect all your current peripherals, displays and projectors with zero hassle.

Mobility without bounds
ZenBook UX430 lets you get connected faster and further with the latest dual-band 802.11ac Wi-Fi. At speeds of 867 Mbps, 802.11ac Wi-Fi is up to 6x faster than 802.11n! Bluetooth® 4.1 lets you connect your favorite devices with less impact on battery life. ZenBook UX430 gives you the freedom to do whatever you need to do, wherever you want to do it!

No-compromise productivity
ZenBook UX430 is equipped with a full-size backlit keyboard that features a sturdy single-piece design to deliver a superb typing experience. It's a masterpiece of ergonomics, with 1.4mm key travel that’s optimized for a comfortable feel. The precision touchpad is cleverly engineered for maximum comfort and accuracy, with a glass covering for smooth control. The touchpad features palm-rejection technology, and it supports multi-finger gestures and handwriting.

One-touch access with Windows Hello
Accessing your ZenBook UX430 couldn’t be easier or more secure. Thanks to a built-in fingerprint sensor in the touchpad and Windows Hello, there’s no need to type in your password every time to log in. Just a single touch is all it takes!

The best Windows 10 experience
ZenBook UX430 sets the standard for the greatest Windows 10 experience, and features an array microphone that supports Cortana, the personal digital assistant that helps you get things done easily. The array microphone makes voice control more accurate, even in noisy conditions. Cortana can help keep track of your interests, favorite places, and anything you want to keep up to date with — to provide truly personalized service.

Sound that will amaze you
To create the next generation of ASUS SonicMaster audio technology, the ASUS Golden Ear team worked with renowned home and automotive audio experts Harmon Kardon. The results are astonishing. A tailored mix of superior hardware — including smart amplifier technology that delivers louder sound with no distortion — and cleverly designed software ensure that ZenBook UX430 gives you the ultimate audio experience.

Superbly optimized color
ASUS Splendid technology enhances the 14-inch display on ZenBook UX430, giving it richer and deeper colors for a stunning visual experience. By default, ASUS Splendid is configured to show the most accurate colors possible for the best viewing experience — but for those times that you want to customize your view, ASUS Splendid offers additional options, including Eye Care, Vivid, Manual or Normal modes. Eye Care mode is a special mode that reduces the amount of harmful blue light emitted from the screen by up to 30%, protecting your eyes and reducing the chance of tired eyes when viewing in low-light environments.
UX430UA-GV259R 4.5 19 5 0.5
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu