Visas kategorijas

HP LaserJet Pro P1102W

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Preces kods: CE658A#B19 Garantija:  24 mēneši
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama
KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Hp
Printera tips

Mēdz būt melnbalts un krāsu.

Melnbalts
Maksimālā noslodze mēnesī (lpp)

Norāda, kāds ir maksimālais ieteicamais drukājamo lappušu skaits mēnesī.

1500
Toneru skaits printerī

Šis parametrs nosaka, cik toneru ir dotajam printerim.

1
DRUKĀŠANA
Drukāšanas metode

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Lāzera
Drukāšanas izšķirtspēja

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

600 x 600 dpi
Pirmās lapas izdruka 8.5 sekundes
Operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Jo lielāka operatīvā atmiņa, jo vairāk datus var saglabāt.

8 MB
Drukāšanas ātrums (melnbalts) (lpp/min)

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

18
Drukāšanas ātrums (krāsains) (lpp/min)

Vidējais rādītājs tam, cik krāsainu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

0
Maksimālais drukāšanas formāts

Parametrs norāda, cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri.

Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5.

Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

A4
Duplex (abpusēja apdruka)

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam visu izdrukāto paku no jauna jāieliek padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā.

PIESLĒGUMI UN SAVIENOJUMI
Pieslēgums

Šis parametrs norāda, kāds ir pieslēguma veids, lai printeri savienotu ar datoru.

USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

USB 2.0
Wi-Fi 802.11 b/g
WiFi (bezvadu internets)

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, irpintēt dokumentus un fotogrāfijas, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

PAPILDUS
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

347 x 194 x 224 mm
Svars (kg) 5.3
Īpašas atzīmes Nav informācijas

Kā izvēlēties lāzerprinteri?Ja esi nolēmis iegādāties lāzerprinteri, iepazīsties ar ceļvedi!


-Printera tips
Printeri tiek iedalīti divos tipos: krāsainajos un melnbaltajos. Melnbaltais printeris noderēs pamata vajadzībām (rēķinu un biļešu drukāšana), savukārt, ja nepieciešama arī krāsainu attēlu un dokumentu drukāšana, jāiegādājas krāsu printeris.Drukāšana-Noslodze mēnesī
Šis parametrs norāda, cik daudz lapaspušu ar printeri ieteicams drukāt mēneša intervālā. Mājas apstākļos pietiks ar mazāk jaudīgākajiem printeriem, kas nodrošina līdz 850 lapaspušu izdruku. Savukārt profesionāliem mērķiem paredzētie printeri mēnesī spēj sagatavot pat līdz 300 000 lapaspusēm.


-Drukāšanas izšķirtspēja
Printera izšķirtspēja norāda punktu skaitu uz vienu collu (dpi), cik pa horizontāli un vertikāli printera drukas galva spēj izdrukāt. Jo vairāk punktu, jo augstāka izšķirtspēja un līdz ar to arī augstāka attēla kvalitāte un detalizācija. Izplatītākā drukāšanas izšķirtspēja ir 1200 x 1200 dpi, kā arī 600 x 600 dpi, taču ir pieejami printeri ar, piemēram, 9600 x 600 dpi izšķirtspēju.

-Drukāšanas ātrums
Tiek norādīts melnbaltajai un krāsainajai drukāšanai, kā arī pirmajai lapai. Melnbaltu lapu drukāšanas ātrums svārstās no 14 līdz 63 lapaspusēm minūtes laikā, savukārt krāsainajām — no 4 līdz 45. Savukārt pirmās lapas izdruka parasti aizņem 5 līdz 15 sekundes laika.


-Maksimālais drukāšanas formāts
Lielākoties maksimālais drukāšanas formāts, ko lāzerprinteri sniedz, ir A4, taču dažas no ierīcēm ļauj sagatavot arī A3 formāta izdrukas.


-Duplex jeb abpusēja apdruka
Šī funkcija nodrošina, ka printeris lapas apdrukās no abām pusēm. Parasti izdrukāto lapu no jauna padevē jāievieto pašam lietotājam, taču ir pieejami printeri, kas šo procesu paveic automātiski.


Pieslēgumi-USB
Populārākais no pieslēgumu veidiem ir USB pieslēgvieta, kas mūsdienās pieejama praktiski ikvienam portatīvajam, galda un planšetdatoram.

-Wi-Fi
Wi-Fi jeb bezvadu internets ir iecienīts pieslēguma veids, kas ļauj printeri ar citām ierīcēm savienot, izmantojot bezvadu pieslēgumu. Tādējādi ērti varēsi veikt dokumentu drukāšanu arī no mobilā telefona. Savukārt Wi-Fi Direct ierīces savienot ļauj vēl ērtāk — šim savienojuma veidam nav vajadzīgi piekļuves punkti vai maršrutētājs.

-NFC
NFC jeb Near field communication princips ir ļoti līdzīgs Wi-Fi Direct — tas nodrošina bezvadu savienojumu nelielā rādiusā.

-Citi pieslēgumu veidi
Printeriem pieejami arī citi pieslēguma veidi, piemēram, Base-TX Ethernet, IEEE 1284 un citi. Pirms printera iegādes pārliecinies, ka to būs iespējams pieslēgt nepieciešamajai ierīcei.Papildus parametri


-Izmēri un svars
Vienkāršākie lāzerprinteri sver dažus kilogramus un neaizņem daudz vietas (apmēram 30 x 20 cm platumā un augstumā), tādējādi vari to novietot uz galda. Savukārt lielākie printeri var svērt pat 100 kilogramus, un to izmēra dēļ (līdz 50 x 70 cm) telpā nepieciešams atvēlēt atsevišķu vietu.


-Īpašās atzīmes
Pievērs uzmanību tam, kāda izmēra (A4, A5, A6, B5, B6, 10 X 15 cm, aploksne utt.) un materiāla (papīrs, plēve, etiķete, aploksne) produktus printeris piedāvā apdrukāt. Darbu atvieglos arī iebūvēts displejs.Izmanto salīdzināšanas iespējas!
1a.lv pieejama arī preču salīdzināšana — tajā vienlaicīgi vari salīdzināt līdz pieciem printeriem. Neskaidrību gadījumā izmanto tiešsaistes čatu!

Tev varētu interesēt:

HP HP LaserJet Pro P1102W CE658A#B19
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu