Visas kategorijas

BenQ MW724

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Preces kods: MW724 Garantija:  24 mēneši
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama
KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Benq
Tips

Projektori tiek iedalīti četros tipos. Biroja projektori ir derīgi dažādu uzdevumu veikšanai, savukārt mājas kinozāļu projektori piemēroti video projicēšanai. Kompaktie projektori ir nelieli un ērti pārvietojami, bet tuvās projicēšanas projektori piemēroti projicēšanai no neliela attāluma.

Birojam
Tehnoloģija

DLP projektori izceļas ar augstu kontrastu, savukārt LCD projektori sniedz košu, krāsām piesātinātu projekciju.

DLP
Trokšņu līmenis 34 dB (Normal) / 32 dB (Economic mode)
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

327.3 x 136.7 x 232.8 mm
Svars 3.0 kg
EKRĀNS
Ekrāna izmēri 60" ~ 300"
Attēla izšķirtspēja

Attiecība starp tumšāko un gaišāko attēla punktu. Jo lielāka attiecība, jo vieglāk saredzami tumšie un gaišie attēla fragmenti.

1280 x 800 (WXGA)
Kontrasta attiecība

Attiecība starp tumšāko un gaišāko attēla punktu. Jo lielāka attiecība, jo vieglāk saredzami tumšie un gaišie attēla fragmenti.

13 000 : 1
Spilgtums (Alm)

Tiek norādīts lūmenos. Jo to vairāk, jo prožektors spožāks.

3700
Ekrāna formāts (Native)

Norāda projicētā attēla malu attiecību (horizontāle pret vertikāli).

16 : 10
OPTIKA UN LAMPA
Optika F= 2.41 - 2.78 / f= 15.76 - 21.11 mm
Projektora lampa 240 W
AUDIO UN VIDEO
Video signāli NTSC
PAL
SECAM
Iebūvēts skaļrunis 10 W
FIZISKIE SAVIENOJUMI UN VADĪBA
Ieejas Audio x 2
D-Sub x 2
HDMI x 1
IR Receiver x 1
Kompozītā Video
Mic x 1
RJ-45 x 1
S-Video x 1
USB x 1
Izejas Audio
D-Sub
Tīkls

Šī funkcija ļauj vienā tīklā saslēgt vairākus projektorus.

Vadības termināli RS-232
BEZVADU SAVIENOJUMI
Bezvadu internets (WiFi)

Sniedz iespēju projektoram pieslēgt bezvadu internetu.

PAPILDUS
Īpašas atzīmes Atbalsta dažādus 3D formātus
BenQ SmartEco™ tehnoloģija
SmartEco režīms
Eco Blank režīms
Lampas izturība ~ 3000 h
BenQ MW724

Pasaules vadošā SmartEco tehnoloģija vēl zaļākai apkārtējai videi
Kā pirmais DLP zīmols, kas savā projektoru lampu sistēmā izmanto Philips ImageCare tehnoloģiju, BenQ ir gājis vēl tālāk un izstrādājis arī pats savu SmartEco tehnoloģiju, lai pilnveidotu DLP projektora energoefektivitāti 21. gs. klases telpās. Aprīkots ar šo jaunāko izgudrojumu, un izmantojot novatoriskus līdzekļus, MW724 nodrošina pilnīgu spilgtumu, lielisku krāsu kvalitāti un optimizētu lampas ekspluatācijas laiku.
    
Eco Blank režīms
Eco Blank režīms ļauj skolotājiem pārslēgties uz tukša attēla režīmu, kad nepieciešams atkal pievērst skolnieku uzmanību sev, vai arī vienkārši, ja projektors dotajā brīdī netiek lietots. Kad režīms ir ieslēgts, šī īpašā funkcija automātiski pazemina lampas spožumu, samazinot kopējo enerģijas patēriņu līdz pat 70 %.
 
SmartEco režīms (SmartEco Mode)
SmartEco režīms, kas atjautīgi regulē lampas jaudu, lai palielinātu enerģijas ietaupījumu, nodrošinot vislabāko kontrastu un spilgtumu, bet izmantojot tikai tik daudz gaismas, cik nepieciešams.


Projekcijas avots nav atrasts režīms (No Source Detected Mode)
Automātiska pārslēgšanās uz Eco Blank režīmu pēc tam, kad projektors bijis ieslēgts vairāk nekā trīs minūtes bez attēla avota, tādējādi nepieļaujot nelietderīgu enerģijas tērēšanu, kā arī pagarinot lampas ekspluatācijas mūžu.

0,5 W gaidstāves režīms
Kad MW724 netiek darbināts, tas saglabā enerģijas patēriņu līdz minimumam ar 0,5 W rezerves jaudu, tādējādi sasniedzot to, kas reiz bija izaicinājums iepriekšējiem projektoru modeļiem. Šī tehnoloģiskā attīstība enerģijas taupīšanā noteikti palīdz pagarināt projektora lampas ekspluatācijas laiku un sniedz zemākas enerģijas izmaksas.Mazāk par 6 W tīkla gaidīšanas režīmā
Ar MW724 šajā režīmā, viss, kas nepieciešams, ir mazāk nekā 6 W, lai uzturētu MW724 savienotu ar tīklu, pat pēc tam, kad tas ir izslēgts. IT vadītāji var saglabāt pilnīgu kontroli pār projektora ikdienas uzturēšanas un remonta darbiem, saglabājot ievērojamu daļu zemes enerģijas resursu.

Ekrāna pieslēgšanas interfeiss (LAN)
Ekrāna pieslēgšanas interfeiss (LAN) piedāvā rentablu risinājumu projektoru vadības īstenošanai, izmantojot vienu lokālā tīkla kabeli, lai kontrolētu un demonstrētu. Šī funkcija piedāvā viens piezīmju dators pret vienu projektoru projekcijas displeju labākai satura pārvaldībai diskusijās, prezentācijās, mācībās un mācībās klasē.

10 W iebūvēto skaļruņu jauda
MW724   ir uzlabots audio atbalsts klases telpām, kas nodrošina tīru skaņu ar 10 W iebūvētajiem skaļruņiem. Tagad pasniedzēji var iemācīt ar vieglumu un studenti var apgūt visu daudz efektīvāk.
    
LAN (lokālā tīkla) vadība ar Crestron RoomView®, PJ-Link un AMX
LAN vadība izstrādāta, lai palīdzētu IT tehniķiem ātri un efektīvi veikt projektora ikdienas uzturēšanas un remontdarbus, un ļauj tiem pilnībā piekļūt un vadīt katru projektoru tieši no sava darba datora. MW724   nodrošina ērtu atbalstu Crestron RoomView un PJ-Link LAN vadības sistēmai.

Atbalsta dažādus 3D formātus
BenQ izglītības projektori standarta komplektācijā ir aprīkoti ar DLP Link™, atbalstīta 3D projekcijas, lai piedāvātu studentiem tik pat pārsteidzošus 3D efektus, kādi redzēti 3D filmās. MW724 atbalsta šādus 3D formātus: 3D field-sequential, 3D frame packing, 3D top-and-bottom un 3D side-by-side. Turklāt šis neticamais projektors ir savienojams ar Blu-ray DVD atskaņotāju vēl labākai vizuālai kvalitātei.

Slēptie uzraksti
Displeja subtitri video saturā bez nepieciešamības pēc ārējās slēpto uzrakstu ierīces ar MW724. Tas ir perfekti piemērots, lai skatītos izglītības uzstādījumus, tādus kā valodas klasēs, kur ir vēlami dialoga uzraksti uz ekrāna.

Pārdomāts apmācību veidņu dizains
Lai atvieglotu apmācību darbu, BenQ pievienojis MW724 apmācību veidņu funkciju. Tagad, ar trim dažādu līniju paraugiem, var izvēlēties šādas iespējas: burtu veidošana, darba lapa un koordinātu grafiks, jūs varat viegli rakstīt vai zīmēt gan uz baltajām, gan melnajām tāfelēm, nezīmējot līnijas vai grafikus.


Ļoti asa skaidrība un izteikta salasāmība:
Nodrošinot 96 % uzpildes koeficientu, DLP tehnoloģija nodrošina pikseļu virzību aiz pikseļiem, tādējādi novēršot krāsu sablīvēšanos ap dažiem pikseļiem, kas var izraisīt krāsu un detaļu kvalitātes pasliktināšanos. Augstāks uzpildes koeficients un mazākas melnās robežas, nodrošinās tīrākas, daudz intensīvākas krāsas un vienmērīgāku attēla kvalitāti.
BenQ DLP projektori arī nodrošina augstu kontrasta attiecību, lai nevainojami attēlotu arī mazus tekstus, smalkas līnijas un tumšāku ainu detaļas. Melnā krāsa ir piesātinātāka un vispārējā attēla kvalitāte ir daudz precīzāka un tīrāka. Jūsu prezentāciju varēs viegli salasīt un tā būs ļoti efektīva, pat labi apgaismotās telpas pēdējā rindā sēdošajiem.

Kā izvēlēties projektoru?


Projektori iekaro arvien lielāku popularitāti, un, ja arī Tu esi nolēmis to iegādāties, taču nezini, kādiem parametriem pievērst uzmanību, izlasi šo ceļvedi!


-Projektoru tips

Projektori tiek iedalīti četros tipos: biroja, kompaktie, mājas kinozāļu un tuvās projekcijas. Biroja projektori ir izplatītākie, to parametri ir pielāgoti dažādu darbību veikšanai — prezentāciju un attēlu, kā arī videomateriālu projicēšanai birojos, augstskolās utt. Kompaktie projektori ir viegli un nelieli, lai tos būtu ērti pārvietot. Mājas kinozālēm piemērotie projektori izveidoti kvalitatīvām video projekcijām, bet tuvās projekcijas projektori paredzēti projicēšanas veidošanai no neliela attāluma.


-Tehnoloģija

Pieejami četru veidu projektoru tipi: DLP, 3LCD, D-ILA un XGA. Populārākie no tiem ir DLP un 3LCD. DLP (Digital Light Processing jeb digitālās gaismas apstrādes) tipa projektori sniedz augstu attēla kontrastu, kā arī dabiskas krāsas. Savukārt LCD (Liquid Crystal Display jeb šķidro kristālu) projektori rada spilgtu, ar krāsām piesātinātu attēlu.Ekrāns
-Ekrāna izmēri
Projektoru priekšrocība ir tā, ka nepieciešamās projekcijas izmēru iespējams mainīt. Taču šis intervāls projektoriem mēdz mainīties — dažiem no 30 – 300 collām pa diagonāli, citiem 30 – 90 utt. Pārliecinies, ka projektors spēj radīt tādu projekcijas izmēru, kāds Tev nepieciešams.


-Attēla izšķirtspēja
Ir pieejami projektori ar SVGA (800 x 600), XGA (1024 x 768), WXGA (1280 x 800) un Full HD (1920 x 1080) izšķirtspēju. Skaitļi iekavās norāda, cik pikseļu jeb punktu uz vienu collu horizontāli un vertikāli projektors spēs projicēt. Jo vairāk punktu, jo attēls būs detalizētāks un kvalitatīvāks.


-Kontrasta attiecība
Kontrasts ir attiecība starp spilgtāko un tumšāko attēla punktu. Jo lielāka tā ir, jo detalizētāki un saskatāmāki būs vistumšākie un visgaišākie apgabali. To izjutīsi, piemēram, skatoties filmu, kuras darbība norisinās tumsā — projektori ar augstu kontrasta attiecību spēs attēlot vairāk detaļu. Projektoru kontrasta attiecība variē no 2000:1 līdz 70 000:1.


-Spilgtums
Spilgtums tiek norādīts ANSI lūmeņos. Jo lielāks šis skaitlis, jo spilgtāks projektors. Jo gaišāka un lielāka telpa, jo spilgtāks projektors nepieciešams. Izplatītākais spilgtuma līmenis ir 3000 Alm, taču tas var mainīties no 500 līdz 5000 lūmeņiem.


-Ekrāna formāts
Izplatītākie ekrāna formāti ir 4 : 3, 16 : 9 un 16 : 10. Šie skaitļi norāda malu attiecību (horizontāle : vertikāle). Prezentācijās, semināros un lekcijās galvenokārt izmanto 4 : 3 ekrāna formātu, savukārt kino vidē izplatītākais formāts ir 16 : 9 un 16 : 10.


-Video signāli
Pastāv dažādi video signāli (EDTV, HDTV, NTSC, PAL, SDTV, SECAM). Pirms iegādes pārliecinies, ka attiecīgais projektors atbalsta to video signālu, kuru nodrošina portatīvais dators un pārējās ierīces, kuras plāno pievienot projektoram


-Iebūvēts skaļrunis
Lielākajai daļai projektoru ir iebūvēts skaļrunis, kas noderēs, ja vēlies projicēt videomateriālus ar skaņas signālu. Skaļruņa jauda mainās no 1 līdz 20 vatiem.Savienojumi
-Fiziskie savienojumi
Projektoriem ir dažādas ieejas (Audio, Video, Usb, Mic un daudzas citas), kā arī izejas (Audio, D-Sub). Pārbaudi, vai projektoru varēsi savienot ar nepieciešamajām ierīcēm.

-Bezvadu internets
Daļai projektoru pieejams arī WiFi jeb bezvadu interneta savienojums, tādējādi varēsi projektoru savienot ar, piemēram, savu viedtālruni.


Sazinies tiešsaistes čatā!
Ja Tev radušies jautājumi, izmanto tiešsaistes čatu, lai sazinātos ar mums! Vērts zināt arī par salīdzināšanas rīku, kurā vienlaicīgi vari salīdzināt līdz piecām precēm.

BENQ BenQ MW724 BenQ MW724

Pasaules vadošā SmartEco tehnoloģija vēl zaļākai apkārtējai videi
Kā pirmais DLP zīmols, kas savā projektoru lampu sistēmā izmanto Philips ImageCare tehnoloģiju, BenQ ir gājis vēl tālāk un izstrādājis arī pats savu SmartEco tehnoloģiju, lai pilnveidotu DLP projektora energoefektivitāti 21. gs. klases telpās. Aprīkots ar šo jaunāko izgudrojumu, un izmantojot novatoriskus līdzekļus, MW724 nodrošina pilnīgu spilgtumu, lielisku krāsu kvalitāti un optimizētu lampas ekspluatācijas laiku.
    
Eco Blank režīms
Eco Blank režīms ļauj skolotājiem pārslēgties uz tukša attēla režīmu, kad nepieciešams atkal pievērst skolnieku uzmanību sev, vai arī vienkārši, ja projektors dotajā brīdī netiek lietots. Kad režīms ir ieslēgts, šī īpašā funkcija automātiski pazemina lampas spožumu, samazinot kopējo enerģijas patēriņu līdz pat 70 %.
 
SmartEco režīms (SmartEco Mode)
SmartEco režīms, kas atjautīgi regulē lampas jaudu, lai palielinātu enerģijas ietaupījumu, nodrošinot vislabāko kontrastu un spilgtumu, bet izmantojot tikai tik daudz gaismas, cik nepieciešams.


Projekcijas avots nav atrasts režīms (No Source Detected Mode)
Automātiska pārslēgšanās uz Eco Blank režīmu pēc tam, kad projektors bijis ieslēgts vairāk nekā trīs minūtes bez attēla avota, tādējādi nepieļaujot nelietderīgu enerģijas tērēšanu, kā arī pagarinot lampas ekspluatācijas mūžu.

0,5 W gaidstāves režīms
Kad MW724 netiek darbināts, tas saglabā enerģijas patēriņu līdz minimumam ar 0,5 W rezerves jaudu, tādējādi sasniedzot to, kas reiz bija izaicinājums iepriekšējiem projektoru modeļiem. Šī tehnoloģiskā attīstība enerģijas taupīšanā noteikti palīdz pagarināt projektora lampas ekspluatācijas laiku un sniedz zemākas enerģijas izmaksas.Mazāk par 6 W tīkla gaidīšanas režīmā
Ar MW724 šajā režīmā, viss, kas nepieciešams, ir mazāk nekā 6 W, lai uzturētu MW724 savienotu ar tīklu, pat pēc tam, kad tas ir izslēgts. IT vadītāji var saglabāt pilnīgu kontroli pār projektora ikdienas uzturēšanas un remonta darbiem, saglabājot ievērojamu daļu zemes enerģijas resursu.

Ekrāna pieslēgšanas interfeiss (LAN)
Ekrāna pieslēgšanas interfeiss (LAN) piedāvā rentablu risinājumu projektoru vadības īstenošanai, izmantojot vienu lokālā tīkla kabeli, lai kontrolētu un demonstrētu. Šī funkcija piedāvā viens piezīmju dators pret vienu projektoru projekcijas displeju labākai satura pārvaldībai diskusijās, prezentācijās, mācībās un mācībās klasē.

10 W iebūvēto skaļruņu jauda
MW724   ir uzlabots audio atbalsts klases telpām, kas nodrošina tīru skaņu ar 10 W iebūvētajiem skaļruņiem. Tagad pasniedzēji var iemācīt ar vieglumu un studenti var apgūt visu daudz efektīvāk.
    
LAN (lokālā tīkla) vadība ar Crestron RoomView®, PJ-Link un AMX
LAN vadība izstrādāta, lai palīdzētu IT tehniķiem ātri un efektīvi veikt projektora ikdienas uzturēšanas un remontdarbus, un ļauj tiem pilnībā piekļūt un vadīt katru projektoru tieši no sava darba datora. MW724   nodrošina ērtu atbalstu Crestron RoomView un PJ-Link LAN vadības sistēmai.

Atbalsta dažādus 3D formātus
BenQ izglītības projektori standarta komplektācijā ir aprīkoti ar DLP Link™, atbalstīta 3D projekcijas, lai piedāvātu studentiem tik pat pārsteidzošus 3D efektus, kādi redzēti 3D filmās. MW724 atbalsta šādus 3D formātus: 3D field-sequential, 3D frame packing, 3D top-and-bottom un 3D side-by-side. Turklāt šis neticamais projektors ir savienojams ar Blu-ray DVD atskaņotāju vēl labākai vizuālai kvalitātei.

Slēptie uzraksti
Displeja subtitri video saturā bez nepieciešamības pēc ārējās slēpto uzrakstu ierīces ar MW724. Tas ir perfekti piemērots, lai skatītos izglītības uzstādījumus, tādus kā valodas klasēs, kur ir vēlami dialoga uzraksti uz ekrāna.

Pārdomāts apmācību veidņu dizains
Lai atvieglotu apmācību darbu, BenQ pievienojis MW724 apmācību veidņu funkciju. Tagad, ar trim dažādu līniju paraugiem, var izvēlēties šādas iespējas: burtu veidošana, darba lapa un koordinātu grafiks, jūs varat viegli rakstīt vai zīmēt gan uz baltajām, gan melnajām tāfelēm, nezīmējot līnijas vai grafikus.


Ļoti asa skaidrība un izteikta salasāmība:
Nodrošinot 96 % uzpildes koeficientu, DLP tehnoloģija nodrošina pikseļu virzību aiz pikseļiem, tādējādi novēršot krāsu sablīvēšanos ap dažiem pikseļiem, kas var izraisīt krāsu un detaļu kvalitātes pasliktināšanos. Augstāks uzpildes koeficients un mazākas melnās robežas, nodrošinās tīrākas, daudz intensīvākas krāsas un vienmērīgāku attēla kvalitāti.
BenQ DLP projektori arī nodrošina augstu kontrasta attiecību, lai nevainojami attēlotu arī mazus tekstus, smalkas līnijas un tumšāku ainu detaļas. Melnā krāsa ir piesātinātāka un vispārējā attēla kvalitāte ir daudz precīzāka un tīrāka. Jūsu prezentāciju varēs viegli salasīt un tā būs ļoti efektīva, pat labi apgaismotās telpas pēdējā rindā sēdošajiem.
MW724
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu