Visas kategorijas
1160

Saņem 19.12.

Ielikt grozā Daudzums:

Piegādes veidi:

SELF_DELIVERY Saņem 1a.lv klientu centrā
19.12.2019
PICKUP Saņem piegādes punktos
19.12.2019
ADDRESS Saņem piegādi uz adresi
19.12.2019

Preces galvenie parametri:

  • Tips: Optiskais (fiber-optical)
  • Vada 1. konektors: LC Optic
  • Vada 2. konektors: SC Optic
  • Vada garums (m): 2
Vairāk par šo preci
DĀVANA:

Bezmaksas piegāde uz "K-Senukai"!

Bezmaksas piegāde 1A klientu centrā!

Individuāls serviss.
Personīga pieeja.

Detalizēta informācija

Ražotājs Intellinet
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors LC Optic
Vada 2. konektors SC Optic
Vada garums (m) 2
Krāsa Zila
Īpašas atzīmes Šķiedras veids: 50/125
Kategorija: OM3

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Intellinet Intellinet Optic Cable OM3 LC/SC 2m 302716 11.60
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu