Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors FC/APC
Vada 2. konektors SC/APC
Vada garums (m) 15
Krāsa Dzeltena
Īpašas atzīmes Drošs bezhalogēna apvalks – LSZH

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec FC/APC / SC/APC Optic Singlemode Cable Green 15m 54304
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu