Visas kategorijas

Qoltec FC/APC / SC/APC Optic Singlemode Cable Green 15m

(0)

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Preces kods: 54304 Garantija:  24 mēneši
Cena
5.20 €

Ir noliktavā

Ielikt grozā Daudzums:

Piegādes veidi:

Saņem 1a.lv birojā
Trešdien (23.08) pēc 16:00
Saņem piegādes punktos
Trešdien (23.08) pēc 16:00
Saņem piegādi uz adresi
Trešdien (23.08) pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

  • Tips: Optiskais (fiber-optical)
  • Vada 1. konektors: FC/APC
  • Vada 2. konektors: SC/APC
  • Vada garums (m): 15
Vairāk par šo preci

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums: 0.28
Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors FC/APC
Vada 2. konektors SC/APC
Vada garums (m) 15
Krāsa Dzeltena
Īpašas atzīmes Drošs bezhalogēna apvalks – LSZH
Qoltec Qoltec FC/APC / SC/APC Optic Singlemode Cable Green 15m 54304 5.20
Uzdot jautājumu

captcha