Visas kategorijas

Qoltec FC/UPC / FC/UPC Optic Singlemode Cable 10m

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Preces kods: 54308 Garantija:  24 mēneši
Cena
5.36 €

Ir noliktavā

Ielikt grozā Daudzums:

Piegādes veidi:

Saņem 1a.lv birojā
Otrdien (24.10) pēc 16:00
Saņem piegādes punktos
Otrdien (24.10) pēc 16:00
Saņem piegādi uz adresi
Otrdien (24.10) pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

  • Tips: Optiskais (fiber-optical)
  • Vada 1. konektors: FC/UPC
  • Vada 2. konektors: FC/UPC
  • Vada garums (m): 10
Vairāk par šo preci

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums: 0.29
Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors FC/UPC
Vada 2. konektors FC/UPC
Vada garums (m) 10
Krāsa Dzeltena
Īpašas atzīmes Drošs bezhalogēna apvalks – LSZH
Qoltec Qoltec FC/UPC / FC/UPC Optic Singlemode Cable 10m 54308 5.36
Uzdot jautājumu

captcha