Visas kategorijas

Qoltec FC/UPC / FC/UPC Optic Singlemode Cable 15m

(0)

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Preces kods: 54309 Garantija:  24 mēneši
Cena
6.00 €

Ir noliktavā

Ielikt grozā Daudzums:

Piegādes veidi:

Saņem 1a.lv birojā
Trešdien (23.08) pēc 16:00
Saņem piegādes punktos
Trešdien (23.08) pēc 16:00
Saņem piegādi uz adresi
Trešdien (23.08) pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

  • Tips: Optiskais (fiber-optical)
  • Vada 1. konektors: FC/UPC
  • Vada 2. konektors: FC/UPC
  • Vada garums (m): 15
Vairāk par šo preci

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums: 0.33
Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors FC/UPC
Vada 2. konektors FC/UPC
Vada garums (m) 15
Krāsa Dzeltena
Īpašas atzīmes Drošs bezhalogēna apvalks – LSZH
Qoltec Qoltec FC/UPC / FC/UPC Optic Singlemode Cable 15m 54309 6.00
Uzdot jautājumu

captcha