Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors FC/UPC
Vada 2. konektors SC/UPC
Vada garums (m) 50
Krāsa Dzeltena
Īpašas atzīmes Drošs bezhalogēna apvalks – LSZH
Šķiedra – 9/125

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec FC/UPC / SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 50m 54322
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu