Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors LC/UPC
Vada 2. konektors LC/UPC
Vada garums (m) 1
Krāsa Zaļa
Īpašas atzīmes Kabeļa diametrs - 3.0 mm
Datu pārraides veids - Duplex
Vada veids - 50/125

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM4 1m 54343
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu