Visas kategorijas
365
Saņem TREŠDIEN
Ielikt grozā Daudzums:
Vada garums (m):
0.5
1
2
3
5
7
10
15

Piegādes veidi:

SELF_DELIVERY Saņem 1a.lv klientu centrā
Trešdien (25.04) pēc 16:00
PICKUP Saņem piegādes punktos
Trešdien (25.04) pēc 17:00
ADDRESS Saņem piegādi uz adresi
Trešdien (25.04) pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

  • Tips: Optiskais (fiber-optical)
  • Vada 1. konektors: SC/APC
  • Vada 2. konektors: SC/APC
  • Vada garums (m): 0.5
Vairāk par šo preci
Saņem preci uzreiz,
Maksā pēc 30 dienām!

Piedāvājums spēkā klientiem, kuriem nav aktīvs Credit24 Kredītlīnijas līgums. Aizņemoties 300€ uz 30 dienām, aizņēmuma likme 0%, GPL 0%, kopējā atmaksājamā summa 300€. Pēc 30 dienām tiek piemērota līgumā noteiktā individuālā procentu likme no 0,20% dienā, GPL no 103,18%.

Pieteikties

Detalizēta informācija

Ražotājs Qoltec
Tips Optiskais (fiber-optical)
Vada 1. konektors SC/APC
Vada 2. konektors SC/APC
Vada garums (m) 0.5
Krāsa Dzeltena
Īpašas atzīmes Drošs bezhalogēna apvalks – LSZH
Šķiedra – 9/125

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec SC/APC / SC/APC Optic Singlemode Cable Yellow 0.5m 54280 3.65
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu