Visas kategorijas
8643

Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Juridiskām personām: 71.43 €

Juridiskajām personām, kas ir PVN maksātāji un veicot apmaksu pārskaitījuma veidā, 1A pārdos šo preci bez PVN (PVN likuma 143. pants - īpašais nodokļa piemērošanas režīms)

! Noliktavā pēdējie 2 gab.!

Ielikt grozā Daudzums:

Piegādes veidi:

SELF_DELIVERY Saņem 1a.lv klientu centrā
28.08.2018
PICKUP Saņem piegādes punktos
29.08.2018
ADDRESS Saņem piegādi uz adresi
29.08.2018

Preces galvenie parametri:

  • Maksimālais raidīšanas attālums (km): 0.55
  • Datu pārraides ātrums: 1 Gbps
  • Duplex: Full Duplex/Half Duplex
Vairāk par šo preci
DĀVANA:

TIKAI ŠODIEN! BEZMAKSAS piegāde ar promo kodu "FREE", precēm no 15 EUR un līdz 9 kg uz JEBKURU SAŅEMŠANAS PUNKTU visā Latvijā un uz MĀJĀM, Rīgā!

Bezmaksas piegāde uz preču piegādes punktiem DPD PICKUP (precēm no 15 EUR un līdz 9 kg) ar atlaižu kodu "DPD"

ĪSTS 0% LĪZINGS! Pirmā iemaksa 0%, komisija par līguma noslēgšanu 0 EUR, aizņēmuma likme 0%, gada procentu likme 0%. Piedāvājums spēkā līzinga termiņam uz 3 mēnešiem!

Mazāka % likme

Credit24 Kredītlīnijas gada procentu likme ir no 51,98%. GPL aprēķins ir balstīts uz pieņēmumu, ka līguma sākumā tiek izņemts maksimālais Kredītlīnijas limits, kas tiek atmaksāts vienādos maksājumos 12 mēnešu laikā. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu un naudas līdzekļu izmaksu. Credit24 produktu minimālā GPL likme ir 51,98% / maksimālā GPL likme ir 218,87%. Credit24 piedāvā aizdevumus no 50 līdz 4000 € uz termiņu no 3 līdz 36 mēnešiem.


Mazāka apmaksas summa!
Sākot no:
 €
 €
Spied šeit - būs ātrāk!

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums : 4.47

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Intellinet
Tīkla protokoli 1000Base-SX
1000Base-T
Maksimālais raidīšanas attālums (km) 0.55
Datu pārraides ātrums 1 Gbps
Viļņu garumi (nm) 850
Standarti IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z
Duplex Full Duplex
Half Duplex
Porti RJ-45
PAPILDUS
LED Indikatori Aktivitāte
Ieslēgts/Izslēgts
Īpašas atzīmes Metālisks korpus

Preces apraksts

Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode
Preces apraksts angļu valodā:





The Intellinet Network Solutions Gigabit Ethernet Media Converter was specifically designed to offer the network designer a device for migration from copper-based Ethernet to Fiber Ethernet. Now migration or expansion of existing networks can be achieved with minimum cost and complexity. The converter is completely transparent to the network so the network performs exactly the way it did before – only now it can support both copper and fiber mediums.

Expands the Size of an Existing Network
Provides fiber connectivity to Ethernet segments, allowing for even further networking expansion between extended workgroups. Also provides building-to-building connectivity without the need for the cost and disruption associated with the installation of additional routers.

Enhances the Distance between Networking Devices
Connecting the converter to fiber segments can further extend distances between networking nodes. This can be achieved by direct connection between the converter and a fiber-based node or networking device.

Cabling Flexibility
Network managers can install fiber cabling anywhere within a network without changing the arrangement of copper-based Ethernet. The compact size of the converter allows it to be easily deployed in any narrow desktop location or to be used in a wall-mount installation. Several converters can be simultaneously installed into a 19" rack-mountable chassis.

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Intellinet Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode
Preces apraksts angļu valodā:





The Intellinet Network Solutions Gigabit Ethernet Media Converter was specifically designed to offer the network designer a device for migration from copper-based Ethernet to Fiber Ethernet. Now migration or expansion of existing networks can be achieved with minimum cost and complexity. The converter is completely transparent to the network so the network performs exactly the way it did before – only now it can support both copper and fiber mediums.

Expands the Size of an Existing Network
Provides fiber connectivity to Ethernet segments, allowing for even further networking expansion between extended workgroups. Also provides building-to-building connectivity without the need for the cost and disruption associated with the installation of additional routers.

Enhances the Distance between Networking Devices
Connecting the converter to fiber segments can further extend distances between networking nodes. This can be achieved by direct connection between the converter and a fiber-based node or networking device.

Cabling Flexibility
Network managers can install fiber cabling anywhere within a network without changing the arrangement of copper-based Ethernet. The compact size of the converter allows it to be easily deployed in any narrow desktop location or to be used in a wall-mount installation. Several converters can be simultaneously installed into a 19" rack-mountable chassis.
506533 5 0 86.43
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu