Visas kategorijas

image description 1A.LV profesionalitāte darbā ar klientiem un augstie pārdošanas rezultāti nodrošina tirgus līdera statusu

www.1a.lv informē: 1A.LV profesionalitāte darbā ar klientiem un augstie pārdošanas rezultāti nodrošina tirgus līdera statusu, kas tiek augsti novērtēts vadošo ražotāju vidū. Ar lepnumu paziņojam, ka nedēļu pēc INTEL platīna partnera statusa saņemšanas 1A.LV ir saņēmis IT giganta ASUS ZELTA PARTNERA statusu. Šāda veida novērtējums garantē klientam tikai labākos piedāvājumus un augstāko apkalpošanas kvalitāti, kā arī garantijas servisu augstākajā līmenī.

ASUS dibināts 1989. gadā un ir vadošais tehnoloģiju uzņēmums Taivānā ar vairāk nekā 17 000 darbiniekiem visā pasaulē. Uzņēmums ražo tādus IT produktus, kā datoru sastāvdaļas, perifērijas, portatīvos datorus, planšetdatorus, serverus un viedtālruņus. Pēc 2015. gada pārdošanas datiem ASUS ir 4. lielākais datoru izplatītājs pasaulē. Uzņēmuma peļņa 2015. gadā bija 14 miljardi ASV dolāru.

Latvijas lielākais un vecākais interneta veikals 1A.LV dibināts 2002. gadā, 2008. gadā paplašinot darbību arī Lietuvā - www.1a.lt un kopš 2010. Igaunijā – www.1a.ee. Kopējais 1A grupas apgrozījums Baltijā iepriekšējā gadā bija teju 30 M EUR. Galvenā uzņēmuma vērtība ir klienti, tādēļ nepārtraukti tiek strādāts pie servisa kvalitātes, piegādes āruma un mājaslapas ērtuma uzlabošanas, kā arī regulāri tiek meklēti jauni sadarbības partneri, nodrošinot vienu no plašākajiem preču sortimentiem visā Latvijā.
 
 


1A.LV izsaka pateicību datortehnikas ražotājam ASUS un saviem klientiem, kuri ir novērtējuši uzņēmuma kvalitāti un izaugsmi.


Asus pamatplates


Asus video kartes

ASUS LED / LCD monitori

Asus rūteri
Uz augšu