Visas kategorijas

image description Jau trešo gadu pēc kārtas par ALSO Awards labāko E-komersantu kļuvis e-veikals Nr.1 – 1A.LV.

www.1a.lv priecājas paziņot: Jau trešo gadu pēc kārtas par ALSO Awards labāko E-komersantu kļuvis e-veikals Nr.1 – 1A.LV. ALSO Actebis Grupa ir trešā lielākā informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) distribūcijas un loģistikas kompānija Eiropā, savukārt ALSO Latvia ir datortehnikas, telekomunikāciju un sadzīves elektronikas vairumtirdzniecības uzņēmums, kurš dibināts 1995. gadā, un tas nodrošina vairāk nekā 100 pasaules vadošo ražotāju, produkcijas piegādi ALSO Latvia klientiem – vairāk nekā 600 uzņēmumiem. Balvas iegūšana trīs gadus pēc kārtas apliecina – 1A.LV turpina stiprināt savas pozīcijas tirgū, kurā valda milzīga konkurence. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tika uzdots jautājums “Vai viegli būt interneta veikalam?” uz ko varam atbildēt “Ne vienmēr, bet ar ALSO tas noteikti ir daudz vieglāk!” Liels paldies ALSO un mūsu klientiem, jo bez Jums tas nebūtu iespējams! Paldies Jums, ka uzticaties!

1A.LV vēl arvien saglabā savas līdera pozīcijas ALSO Latvia mājaslapas TOP 5 sadarbības partneru sarakstā, kas tiek noteikti pēc sekojošām īpašībām:
  • ir zinoši par produktiem, kurus pārdod;
  • ir finansiāli atbildīgi, prognozējami un stabili;
  • IT&T preču tirdzniecību noteikuši kā pamatnodarbošanos;
  • ir cieņpilni attieksmē pret privātpersonām;
  • atbalsta ALSO garantē iniciatīvu;
  • respektē patērētāju tiesības.

Tas nozīmē, ka pie mums vari iegādāties elektronikas un IT&T preces ar īpašo garantijas zīmi “ALSO garantē”, un tas apliecina godīgu uzņēmējdarbības praksi, izplatīto preču kvalitāti un atbilstību normatīvo aktu un standartu prasībām.

Latvijas lielākais un vecākais interneta veikals 1A.LV dibināts 2002. gadā, 2008. gadā paplašinot darbību arī Lietuvā - www.1a.lt un kopš 2010. Igaunijā – www.1a.ee. Kopējais 1A grupas apgrozījums Baltijā iepriekšējā gadā bija teju 30 M EUR. Galvenā uzņēmuma vērtība ir klienti, tādēļ nepārtraukti tiek strādāts pie servisa kvalitātes, piegādes āruma un mājaslapas ērtuma uzlabošanas, kā arī regulāri tiek meklēti jauni sadarbības partneri, nodrošinot vienu no plašākajiem preču sortimentiem visā Latvijā.

Ziņa publicēta: 07.06.2016
Uz augšu