Visas kategorijas

image description Trešo gadu pēc kārtas žurnāls FORBES apkopojis 15 veiksmīgākos (lielākos) Latvijas interneta biznesus.

Trešo gadu pēc kārtas žurnāls FORBES apkopojis 15 veiksmīgākos (lielākos) Latvijas interneta biznesus. Šī gada topa augšgalā nemainīgi savas pozīcijas ir saglabājis un vēl vairāk nostiprinājis internetveikals 1A.LV, kurš darbojas arī Lietuvā (www.1A.lt) un Igaunijā (www.1A.ee). Apgrozījums 2014.gadā sasniedzis 27,5 miljonus eiro, jeb par 40% vairāk, kā 2013.gadā. Tuvākais sekotājs šajā topā apsteigts par vairāk kā 10 miljoniem eiro. Vidēji ik mēnesi 1A.LV apkalpo vairāk kā 30 000 pirkumus.


Jau tuvākajā laikā internetveikals 1A.LV savus klientus iepazīstinās ar vēl ērtāku mājas lapu – uzlabota un ar jaunām produktu kategorijām papildināta navigācija, lietotājam vēl draudzīgāks interfeiss, plašākas meklēšanas iespējas, precīzāki preču apraksti.

Tāpat tuvākās nākotnes plāni paredz preču piegādes ātruma nodrošināšanu - ja līdz šim klientam solītajā laikā tika izpildīti 90% no visiem pasūtījumiem, tad viens no šī gada izaicinājumiem ir panākt, lai solītajā laikā tiek izpildīti 95% no visām piegādēm.

Ievērojamas investīcijas novirzītas arī klientu servisa pilnveidošanai, kas ir viens no svarīgākajiem aspektiem lojālu un apmierinātu klientu bāzes veidošanā, tieši tāpēc nebeidzam atkārtot – PALDIES visiem, kas par savu uzticamāko sadarbības partneri internetā sauc 1A.LV! Mēs ļoti novērtējam Jūsu uzticību mums, un esam gatavi to attīstīt vēl augstākā līmenī, pilnveidot esošās un ieviešot dažādas jaunas lojalitātes programmas un akcijas mūsu pastāvīgajiem klientiem kopā ar mūsu partneriem – ietekmīgiem ražotājiem un produktu pārstāvjiem.


Ziņa publicēta 15.09.2015.
Uz augšu