4 DAŽĀDAS SONY AUSTIŅAS KATRAI DZĪVES SITUĀCIJAI


Ja ar mūziku esi uz Tu, droši vien zini, ka dažādām situācijām piemērotas dažādas austiņas, piemēram, sportošanai nepieciešamas pēc iespējas mazākas un, vēlams, bezvadu austiņas, savukārt kino baudīšanai labāk derēs on-ear austiņas. Šajā rakstā apskatīsim četras Sony austiņas dažādām dzīves situācijām un vēlmēm.

LIELISKA CENAS UN KVALITĀTES ATTIECĪBA – SONY MDR-EX110LP
Ja vēlies austiņas, kas piedāvā ļoti labu skanējumu ikdienas vajadzībām un tajā pašā laikā neprasa lielus ieguldījumus, Sony MDR-EX110LP ir tieši tas, kas Tev nepieciešams – tām ir gan ļoti labi skaņas parametri, gan uzbūves kvalitāte – ne viens vien lietotājs komentāros pie šo austiņu apskatiem minējis, ka tās teicami kalpo arī pēc vairāku gadu lietošanas, kas austiņām šajā cenas kategorijā ir ļoti atzīstams rādītājs. Turklāt Sony MDR-EX110LP iespējams iegādāties dažādos krāsu toņos, līdz ar to vari izvēlēties savai gaumei piemērotākās!

SONY MDR-AS210AP – TIEM, KURI AR SPORTU UN AKTĪVU ATPŪTU IR UZ TU

Nodarbojoties ar sportu, lielākais izaicinājums, kas saistīts ar mūzikas klausīšanos, ir atrast austiņas, kas kārtīgi turas savā vietā, jo, “pateicoties” sviedriem un kustībām, tās mēdz izrist no auss ieejas. Protams, vēl viens variants ir iegādāties uz ausīm liekamās jeb on-ear austiņas, taču sportošana ar tām var būt visai neērta, kā arī, piemēram, nodarbojoties ar riteņbraukšanu, motokrosu vai kādu ekstrēmo sporta veidu, tās nemaz nav iespējams izmantot, jo virs šādām austiņām nav iespējams uzvilkt ķiveri. Tāpēc piemērotākās austiņas sportam ir in-ear austiņas ar aizauss stiprinājumiem, un tieši tāds ir Sony MDR-AS210AP modelis. Tās ir arī izturīgas pret ūdens šļakstiem, līdz ar to, sākoties lietum, Tev nebūs jāuztraucas par to, vai austiņas nesabojāsies, savukārt uz vada atrodas mikrofons un vadības pults, ar kuru vari atbildēt uz zvaniem, telefonam pat nepieskaroties. Arī šīs Sony austiņas pieejamas dažādās krāsās.

BEZVADU AUSTIŅAS, KAS NEKUR NEPAZUDĪS – SONY MDR-XB70BT
 
Vai esi vēlējies iegādāties bezvadu in-ear austiņas, taču Tevi atturējusi doma par to, ka kāda no austiņām varētu izkrist un pazust vai salūzt? Ar Sony MDR-XB70BT par to nav jāuztraucas – šīs Sony austiņas izceļas ar pakavveida “apkakli”, kurā iestrādātas gan austiņas, gan vadības pults, ar kuras palīdzību vari gan atbildēt uz zvaniem, gan pārslēgt dziesmas un pielāgot skaļuma līmeni. Jāuztraucas nav arī par baterijas darbības laiku – ar pilnu uzlādi tās spēj kalpot līdz pat 9 stundām, tāpēc mūzikas pietiks visai dienai. Vēl jāpiemin, ka Sony MDR-XB70BT patiks basu cienītājiem – austiņās iebūvēta EXTRA BASS™ funkcija.
SONY MDR-1AM2 – TIEM, KURIEM AUGSTĀKĀ KVALITĀTE IR STANDARTS
Savukārt, ja vēlies teju augstāko kvalitāti, ko spēj sniegt austiņas, Tev noteikti patiks Sony MDR-1AM2 modelis – to ražošanā tiek izmantotas augstākā kvalitātes standarta komponentes, lai nodrošinātu lielisku skanējumu. Aizmirsts nav arī par lietotāja ērtībām – šīm Sony austiņām ir īpaši viegls rāmis, kā arī spiedienu mazinošs polsterējums, lai mūziku bez diskomforta sajūtas būtu iespējams baudīt stundām ilgi. Iztikts, protams, nav arī bez vadības pults, lai dziesmu pārslēgšana, atbildēšana uz zvaniem un citas darbības būtu vieglāk paveicamas.
Ja arī Tevi ieinteresēja kādas no šīm austiņām, ieskaties 1a.lv piedāvājumā – mūsu virtuālajos preču plauktos atradīsi Sony austiņas jebkurai dzīves situācijai!
30.05.2018
Autors: Valdis Zariņš