5 IEMESLI, KĀPĒC IZVĒLĒTIES IPHONE 8

Pagājuša gada rudenī Apple iepriecināja ar diviem telefonu modeļiem – iPhone X un iPhone 8. iPhone X tika izlaists kā aifonu desmitgades jubilejas viedtālrunis, taču tā ēnā nepelnīti nonācis Apple iPhone 8. Lasi tālāk un uzzini piecus iemeslus, ar ko izceļas tieši šis modelis!

Iespēja ietaupīt
Ja nevari izvēlēties starp Apple iPhone X un iPhone 8, viena no lielākajām iPhone 8 priekšrocībām ir iespēja pamatīgi samazināt izdevumus. Lai gan telefonu cenas mainās ja ne pa dienām, tad vismaz pa mēnešiem – pavisam noteikti, tomēr skaidrs ir viens – iPhone X ir par vismaz 30% dārgāks. Protams, X modelim ir dažādas priekšrocības, taču, ja neesi moderno tehnoloģiju guru, ļoti iespējams, ka tās tā arī nepamanīsi vai arī ieguvums būs visai neliels.

“Home” poga vēl ir savā vietā
iPhone 8, atšķirībā no sava “konkurenta”, vēl ir ar “Home” pogu, kamēr X modelim praktiski visa telefona priekšpuse ir tikai un vienīgi ekrāns. Tā arī ir Apple iPhone nākotne, un, ja grasies šī zīmola modeļus izmantot arī nākotnē, agri vai vēlu nāksies sadzīvot ar ekrānu bez “Home” pogas. Taču iPhone 8 tāda vēl ir. Ja esi tik ļoti pieradis pie “Home” pogas izmantošanas, ka vismaz pagaidām no tās atteikties vēl nevēlies, iPhone 8 ir viena no Tavām pēdējām iespējām tikt pie šāda Apple viedtālruņa!

Bezvadu uzlādei “JĀ!”
Lai gan iPhone 8 komplektācijā nav bezvadu dokstacijas, iespēja telefonu uzlādēt bez vadu izmantošanas pastāv – Tev tikai vajadzēs iegādāties Qi sertificētu bezvadu lādētāju. Nereti šī iespēja tiek kritizēta tā iemesla dēļ, ka uzlāde ar bezvadu lādētāja palīdzību ir diezgan lēna, taču ar iPhone 8 viss ir daudz citādāk – no 0% līdz 50% atzīmei ar bezvadu lādētāju baterija piepildīsies vien ~30 minūšu laikā, izmantojot ātrās uzlādes opciju.

Lielisks ekrāns ikvienā situācijā
Par to, lai viss ekrānā redzamais izskatītos lieliski, rūpējas vairākas funkcijas, taču viena no galvenajām ir True Tone tehnoloģija, kas automātiski pielāgo telefona ekrāna baltās krāsas balansu, ņemot vērā apkārtējo apgaismojumu. Tāpat ekrāns aprīkots ar ļoti plašu krāsu spektru un, protams, Retina HD displeju, kas piedāvā īpaši augstu izšķirtspēju. Bet, lai telefonā būtu ērti lūkoties no praktiski jebkura leņķa, ekrānā izmantoti duālā savērsuma pikseļi.

Kamera, kas nekad nepievils
Ar iPhone 8 iespējams uzņemt gan lieliskus attēlus, gan video, pateicoties 12 MP kamerai. Runājot par video – tos iespējams uzņemt arī 4K izšķirtspējā, bet 1080p izšķirtspējā iespējams uzņemt slow motion jeb palēninātu video ar 240 kadriem sekundē.

Savukārt par augstvērtīgiem foto parūpēsies īpašais portretu režīms, kas nodrošina ļoti asu priekšplānu un sapludinātu fonu. Aizmirsts nav arī par attēlu un video optisko stabilizāciju un optisko, kā arī digitālo tālummaiņu.

Vai uzskati, ka iPhone 8 varētu būt Tev piemērots telefons? Izvēlies savu viedveikalā 1a.lv – pie mums atradīsi gan Apple iPhone, gan daudzu citu zīmolu mobilos telefonus!
20.06.2018
Autors: Valdis Zariņš