Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Maksājumi

Landings fast delivery desktop Landings fast delivery tablet Landings fast delivery mobile

* Klientu apkalpošanas centrā (skaidra nauda vai ar bankas karti). Kurjera piegāde (tikai ar bankas karti).


Vairāk par maksājumu metodēm


Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti

Apmaksa pie kurjera

Apmaksu pie kurjera ar bankas karti vari veikt par precēm, kuras Tev ir piegādājis kurjers. Maksimālā pasūtījuma summa apmaksai pie preču saņemšanas ar kurjeru ir 800 €.

Apmaksa klientu apkalpošanas centrā

Apmaksu ar skaidru naudu vai ar bankas karti vari izvēlēties arī klientu apkalpošanas centrā.


Tiešais bankas maksājums

Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.


VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes

Veicot priekšapmaksu, Tu vari izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.

Tagad pie mums ir pieejama jauna apmaksas metode – Klix. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti. Klix lietotne ir izstrādāta sadarbībā ar banku Citadele, kas rūpējas par Tavu datu drošību.

Klix Pay by card ir karšu maksājumi. Veicot maksājumu pirmo reizi, e-veikala apmeklētājs piekrīt saglabāt kartes datus Klix lietotnē un nākamreiz var veikt iepirkšanos ātrāk, jo kartes dati jau būs aizpildīti e-veikala apmeklētāja vietā.

Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix lietotni play.store vai app store un pabeigt reģistrāciju.


Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadi savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Tavs pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

Ja maksājuma veikšanai ir nepieciešams priekšapmaksas rēķins, Tu to vari atrast pasūtījuma informācijā (“Mans konts”, “Pasūtījumi”).


Līzings

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad agrāk: tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Tava dārgā laika – aizpildi līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.1a.lv, un par pārējo parūpēsies Interneta veikala www.1a.lv klientu dienests.

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES UZ NOMAKSU?

  • Preces www.1a.lv uz nomaksu var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);
  • Jums jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  • Kredīta ņēmēja vecums: no 20 līdz 76 gadiem;
  • Aizdevuma summa: no 70 EUR līdz 7000 EUR;
  • Aizdevuma termiņš: no 6 līdz 60 mēnešiem;
  • Pirmā iemaksa ir 10%, ja preces cena pārsniedz 1400 eur;
  • Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte.

Ja neesi atradis atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinies ar mums, zvanot uz: +371 63 588 024, vai rakstot: [email protected] un mēs ar prieku Tev atbildēsim.