Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atteikuma tiesības

Naudas atmaksa. Pircējiem, kuri vēlas atgriezt iegādāto Preci, jāsazinās pa e-pastu nosūtot aizpildītu atgriešanas veidlapu (pirkumiem, kuri tika veikti līdz 2020. gada 4. maija: WORDPDF; pirkumiem, kuri tika veikt no 2020. gada 5. maija: WORDPDF) un pievienojot preces fotoattēlu.

Garantijas serviss. Pircējiem ir jāsazinās ar autorizētu garantijas pakalpojumu sniedzēju, lai saņemtu garantijas apkopi saskaņā ar garantijas servisa talonā sniegto informāciju. Pircējiem, kuri neatrod garantijas servisa talonu, jāsazinās ar mums pa e -pastu nosūtot aizpildītu garantijas servisa veidlapu (pirkumiem, kuri tika veikti pirms 2020. gada 4. maija: WORDPDF; pirkumiem, kuri tika veikt no 2020. gada 5. maija: WORDPDF).
 
Saistībā ar vīrusa izplatīšanās risku, mēs lūdzam visiem klientiem, preces sūtīt ar kurjeru uz adresi, kuru norādījis speciālists. Lūgums ņemt vērā, ka pircējs ir atbildīgs par drošu iepakojumu atpakaļ atgrieztajām precēm.
Ja precēm nav iespējams nodrošināt garantijas servisu, klientam, kurš ziņos par to klientu centram uz e-pastu , garantijas laiks tiks pagarināts.
Precīzi atgriešanas un garantijas servisa noteikumi ir izlasāmi zemāk. Ņemot vērā apstākļus, pieteikumu un garantijas servisa nosacījumi var mainīties un aizņemt vairāk laika. Pateicamies par sapratni. Ja ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums pa e-pastu .
 
ATSAUKUMS
 
SPĒĻU AUSTIŅAS: GENESIS RADON 200 izņemtas no tirdzniecības
Atsaukuma iemesls:
Austiņu spilventiņu plastmasas materiāls satur pārmērīgu bis(2-etilheksil)ftalāta (DEHP) daudzumu (izmērītā vērtība līdz 10,9 % no svara). Produkts neatbilst Regulas 1907/2006/EC (REACH) prasībām. Ja esat iegādājies SPĒĻU AUSTIŅAS: GENESIS RADON 200, jums ir tiesības atgriezt preci. UAB “Kesko Senukai Digital”.
 
SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
 
Lūgums sazināties ar klientu servisu pa e -pastu [email protected] vai zvanot +37163588024.
 
 
AUDIO AUSTIŅAS: BLUESTAR JM36 UNIVERSAL SPORT IN-EAR ir izņemts no tirdzniecības
 
   
Atsaukuma iemesls:
Metāla (lodmetāla) domkrats satur pārmērīgu svina un kadmija daudzumu (izmērītās vērtības attiecīgi līdz 87,8 % un 4,7 % no svara). Arī PCB skaļruņa metāls (lodmetāls) satur pārmērīgu svina daudzumu (izmērītās vērtības līdz 14,9 % no svara). Svins un kadmijs rada risku videi. Produkts neatbilst Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2011/65 / ES (RoHS) prasībām.
Ja esat iegādājies AUDIO AUSTIŅAS: BLUESTAR JM36 UNIVERSAL SPORT IN-EAR WHITE, BLUESTAR JM36 UNIVERSAL SPORT IN-EAR BLACK, jums ir tiesības atgriezt preci.

SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
 
Lūgums sazināties ar klientu servisu pa e -pastu [email protected] vai zvanot +37163588024.
 
 
UV LED LAMPA: ESPERANZA ONYX EBN002 ir izņemts no tirdzniecības
         
 
Atsaukuma iemesls:
Produkta barošanas avota elektriskā izolācija un attālums starp primāro un sasniedzamo sekundāro tinumu ir nepietiekams, lietotājs var saņemt elektrošoku no brīvi pieejamajām, aktīvajām daļām, tāpēc produkts, UV LED LAMPA: ESPERANZA ONYX EBN002, neatbilst Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 2014/35/ES.
Ja esat iegādājies UV LED LAMPU: ESPERANZA ONYX WHITE (modelis: ONYX EBN002W), ESPERANZA ONYX BLACK (modelis: ONYX EBN002), jums ir tiesības no preces atteikties. 
 
SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Tālr. +371 63 588 024
E-pasts: [email protected]
 
Korpuss: NZXT H1 ir izņemts no tirzniecības
                     
 
Atsaukuma iemesls:
Skrūves, kas nostiprina izstrādājuma elektrisko shēmu, var izraisīt īssavienojumu un aizdegties, tāpēc produkts neatbilst būtiskajām elektriskās drošības prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības direktīvā 2014/35/ES. Ja esat iegādājies korpusu: NZXT H1 melns (modeli: CA-H16WR-B1-EU), NZXT H1 balts (modeli: CA-H16WR-W1-EU), jums ir tiesības no tās atteikties.
Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 63 588 024
 
 
SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Tālr. +371 63 588 024
E-pasts: [email protected]
 
 
Pulkstenis: Forever KW-50 ir izņemts no tirdzniecības.
 
 
Izņemšanas iemesls:
Produkts satur vairāk svina, nekā paredzēts REACH. Saskaņā ar ziņojumu, svina vērtība, kas izmērīta uz produkta atsperes stieņa, ir 0,34%
Ja esat iegādājies pulkstenis: Forever KW-50, jums ir tiesības no tās atteikties.
Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 63 588 024.
 
SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Tālr. +371 63 588 024
E-pasts: [email protected]
 
Rotaļlieta
Magnetic Board HJD932010C
Informējam, ka produkts magnētiskais dēļis-Magnetic Board Game HJD932010C, EAN kods 000040059190, ir konstatētas neatbilstības. Rotaļlietas komplektā, iekļauto četru spēļu figūru garums ir pārāk mazs un spēļu figūras neiztur pārbaudi testējot, tāpēc tās neatbilst rotaļlietu drošuma standartam EN 71-1: 2014, kas var aizraisīt aizrīšanās draudus bērnam. Ja Esat iegādājies preci - Magnetic Board Game HJD932010C, Jums ir tiesības preci atgriezt un saņemt atpakaļ par rotaļlietu samaksāto naudas summu.
Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 63 588 024
 
SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Tālr. +371 63 588 024
E-pasts: [email protected]
 
Gaisa mitrinātājs: Esperanza Froggy modelis EHA006 ir izņemts no tirdzniecības.
 
Izņemšanas iemesls:
Prece piesaista bērnus. Preces kustīgās detaļas var kļūt dzīvas un viegli pieejamas. Ja bērns rotaļājas ar preci, tā var izraisīt elektrošoku. Produkts neatbilst Zemsprieguma direktīvai un attiecīgajam Eiropas standartam EN 60335. Ja esat iegādājies gaisa mitrinātāju Esperanza Froggy modeli EHA006, jums ir tiesības no tās atteikties. 
Sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 63 588 024
 
SIA “Kesko Senukai Digital”
Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Tālr. +371 63 588 024
E-pasts: [email protected]
 
 
Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu
 
1.    www.1a.lv pircējam (“Pircējs”), kas ir patērētājs (fiziska persona), ir tiesības, nenorādot iemeslus, 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no līguma (“Līgums”), kas noslēgts starp Pircēju un UAB “Kesko Senukai Digital” (“Pārdevējs”) par preču (“Preces”) iegādi interneta veikalā adresē www.1a.lv.
2.    Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no Preces saņemšanas dienas. Ja Pircējs vienā pasūtījumā ir pasūtījis vairākas Preces, kuras piegādā atsevišķi, termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi pēdējo Preci. Ja tiek piegādāta Prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi Preces pēdējo partiju vai daļu. Līgumiem par regulāru Preču piegādi termiņš atteikuma tiesību izmantošanai ir no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis Pircējs, ir saņēmusi pirmo preci. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
3.    Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par lēmumu atteikties no Līguma, nosūtot vai iesniedzot attiecīgu rakstveida paziņojumu brīvā formā (WORD formātā; PDF formātā), kurā būtu ietverts Pircēja paziņojums par atteikšanos no Līguma, vai aizpildot atteikuma veidlapu. Paziņojums par atteikšanos no Līguma vai atteikuma veidlapa iesniedzama Pārdevēja klientu apkalpošanas centros (adreses pieejamas interneta veikalā adresē www.1a.lv) vai nosūtāma elektroniski uz e-pastu: [email protected]. Saņemot Pircēja paziņojumu elektroniski, Pārdevējs nekavējoties nosūta Pircējam apstiprinājumu par paziņojuma saņemšanu uz Pircēja e-pastu.
4.    Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja Pircējs savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu iesniedz vai nosūta Pārdevējam pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
 
Atteikuma tiesību izmantošanas sekas
 
5.    Ja Pircējs atteiksies no Līguma, Pārdevējs atmaksās visu par Preci samaksāto naudu,  ieskaitot piegādes izdevumus (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Pircējs izvēlējās piegādes veidu, kas nav Pārdevēja piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no Līguma. Ja tiek atgriezta tikai daļa Preču, piegādes izdevumi tiek atmaksāti tikai tādā gadījumā, ja pārējām tā paša pasūtījuma Precēm, pērkot tās atsevišķi, tiktu piemērots zemāks tarifs, nekā tarifs, kas piemērots pērkot Preces kopā ar Precēm, kas tiek atgrieztas, un tikai tādā apmērā, kas ir vienāds ar norādīto tarifu starpību. 
6.    Pārdevējs pārskaita atmaksājamās summas uz Pircēja paziņojumā par atteikšanos no Līguma vai atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu. Jebkurā gadījumā no Pircēja saistībā ar atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
7.    Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt naudas summas atmaksu Pircējam līdz brīdim, kad Pārdevējs saņēmis Preci vai Pircējs iesniedzis Pārdevējam apliecinājumu par to, ka Prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.
8.    Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc tam, kad iesniedzis vai nosūtījis Pārdevējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu, atgriež vai nodod Preces Pārdevējam klientu apkalpošanas centros (adreses pieejamas interneta veikalā adresē www.1a.lv) vai personai, kuru Pārdevējs ir pilnvarojis pieņemt Preces. Termiņš tiks uzskatīts par ievērotu, ja Pircējs Preces nodod vai nosūta Pārdevējam pirms 14 (četrpadsmit) dienu termiņa beigām. Pircējs sedz Preces atpakaļatdošanas izmaksas.
9.    Pircējs ir atbildīgs par Preces vērtības samazināšanos, ja Prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota citā nolūkā, nevis Preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.
 
Spēkā no 5.03.2021.