Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

BIZNESA KLASES PORTATĪVIE DATORI


Nepieciešams jauns portatīvais dators darbam un biznesam? Labākā vieta, kur to iegādāties, ir interneta veikals 1a.lv. Tur pieejami vairāk nekā 100 dažādi biznesa klases portatīvie datori. Piedāvājumā ir datori dažādām vajadzībām un iespējām, turklāt tie ir pieejami par zemākām cenām nekā citur un regulāri ir pieejami dažādi piedāvājumi, kas ļauj veikt īpaši izdevīgus pirkumus.

Kur gan vēl iegādāties portatīvos datorus biznesam un darbam, ja ne internetā? Tas palīdzēs ietaupīt, Jūsu laiku enerģiju un naudu. Tā vietā, lai staigātu pa veikaliem, meklējot labākos piedāvājumus, apmeklējiet interneta veikalu 1a.lv un izvēlieties piemērotāko. Interneta veikalā ir pieejami vairāk nekā 100 dažādi biznesa klases portatīvie datori par labākajām cenām Latvijā.
Veikals piedāvā šādu ražotāju portatīvos datorus biznesam:

Dell;
HP;
Lenovo.

Veikalā pieejami arī citu ražotāju portatīvie datori, bet augstākminētie ir īpaši paredzēti darbam un biznesam. Citu ražotāju datori ir piemērotāki mājām, ikdienai vai, piemēram, lai spēlētu dažādas datorspēles.

Biznesa klases portatīvie datori veikalā 1a.lv ir piemēroti dažādām vajadzībām un iespējām. Ja Jums nepieciešams vienkāršs un ne pārāk jaudīgs dators dažādām pamata vajadzībām, tos iespējams iegādāties par cenu sākot no 200 latiem. Pieejami arī ļoti jaudīgi datori komplektā ar nepieciešamo programmatūru. Šādi jūs varat ietaupīt, jo pirkt datoru un vajadzīgo operētājsistēmu atsevišķi ir dārgāk.

Biznesa klases portatīvie datori, kā arī citas preces interneta veikalā 1a.lv ir lētākas nekā parastajos veikalos un citur internetā. Liela daļa preču pie 1a.lv ir pieejams par labākajām cenām Latvijā, turklāt interneta veikals regulāri piedāvā dažādas atlaides un īpašas akcijas. Tas ļauj iegādāties nepieciešamo lētāk un saņemt nepieciešamos aksesuārus, piemēram datoru somas, bez maksas.
Veikt pirkumus interneta veikalā 1a.lv ir ļoti ātri un vienkārši. Dodieties uz interneta vietni 1a.lv, lapas kreisajā pusē Jūs redzēsiet izvēlni. Zem uzraksta Datortehnika, būs pieejami portatīvie datori, kā arī to aksesuāri. Kad atvērsiet lapu Portatīvie datori, tās kreisajā pusē būs redzams filtrs, kur varēsiet norādīt kritērijus, kādiem jāatbilst datoram. Jūs varat izvēlēties sev ērtāko preces saņemšanas veidu, piemēram, piegādi Jums izdevīgā vietā un laikā.

20.07.2013
Autors: Valdis Zariņš