Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

CONCEPT – IZCILS DIZAINS, LIELISKA KVALITĀTE


Dzīve bez sadzīves tehnikas mūsdienās ir teju neiedomājama – ko gan mēs iesāktu bez ledusskapja, plīts vai tējkannas? Šīs, kā arī vairākas citas elektroierīces ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību piedāvā Concept – uzņēmums, kas sadzīves tehniku ražo jau 17 gadus.

Kas nepieciešams, lai pagatavotu gardu maltīti?

Kuram gan nepatīk izbaudīt garšīgu ēdienu, vai ne? Vēl gardāka maltīte būs tad, ja ēdiena pagatavošanā iesaistīsies pats. Ne mazāk svarīga komponente kā ēdiens maltītes radīšanā ir sadzīves tehnikai. Ja esi cepešu un picas cienītājs, bez kvalitatīvas cepeškrāsns neiztikt, savukārt smūtiju un gardu kokteiļu pagatavošanai nepieciešams blenderis. Īpaši veselīga ir svaigi spiesta augļu vai dārzeņu sula – tās sagatavošanai noderēs atbilstoša sulas spiede.

Tīra māja ir omulīga māja

Lai maltītes gatavošanas laikā radušies tvaiki un smaržas nenonāktu uz mājas sienām, griestiem un citām virsmām, lieti noderēs tvaika nosūcējs. Pirms tā iegādes gan nepieciešams pārliecināties, vai tas ir piemērots Tavas virtuves izkārtojumam un dizainam. Putekļu sūcēji un tvaika tīrītāji savukārt ļaus ērti tikt galā ar netīrumiem. Bez šīm ierīcēm īpaši grūti iztikt, ja mājās ir paklājs. Savukārt, lai parūpētos par apģērba izskatu, noder pūku noņēmējs – pēc tā izmantošanas apģērbs izskatās daudz “svaigāks”.

Kā neapjukt sadzīves tehnikas zīmolu klāstā?

Kā jau lielāko daļu preču, arī sadzīves tehniku piedāvā virkne dažādu zīmolu. Lai neapjukto to piedāvājumā, izvēlies sadzīves tehniku, kas:

Ir ar labu cenas un kvalitātes attiecību;
Labi iederas virtuves vai istabas dizainā;
Spēj nodrošināt Tev nepieciešamo funkciju veikšanu.

Uzmanību ieteicams pievērst arī elektroenerģijas patēriņa klasei – jo tā augstāka, jo mazāk elektrības ierīce patērēs. Lai gan sākotnēji varētu šķist, ka ietaupījums ir neliels, ilgākā laika periodā tas noteikti atmaksāsies – izvēloties A+++, A++ vai A+ klases elektroierīci, ietaupījums gada laikā var būt pat vairāki desmiti eiro.

Visas šīs īpašības sevī ietver zīmols Concept, kas sadzīves elektroniku ražo nu jau 17 gadus. Concept preču klāstā atradīsi:

Lielo sadzīves tehniku – elektriskās plītis un cepeškrāsnis, indukcijas un gāzes virsmas, ledusskapjus, tvaika nosūcējus, trauku mazgājamās mašīnas;
Mazo sadzīves tehniku – putekļu sūcējus, gludekļus, tējkannas, sulu spiedes un blenderus, multivārāmos katlus, tosterus, vakuumpakošanas ierīces u.c.

Concept preces plašā klāstā atradīsi arī internetveikalā 1a.lv: http://www.1a.lv/jaunumi/concept_sadzives_tehnika_par_pieejamu_cenu

07.02.2017
Autors: Valdis Zariņš