Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Dāvana tētim Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā, kas viņu iepriecinās

Foto: Unsplash.com/Lore Schodts
 
Vecāki mēdz teikt, ka nekādas materiālas dāvanas nevēlas saņemt, jo lielākā dāvana viņiem ir bērnu ierašanās mājās uz svētkiem un kopā pavadītais laiks pie lielā svētku galda. Tomēr, kā īpaši mīļi bērni saviem vecākiem, mēs tomēr vēlamies iepriecināt savus vecākus ar kādu skaistu vai noderīgu dāvanu. 
 
Īpaši grūta izvēle ir pārsteiguma sagādāšana tētim, kuram šķietami viss nepieciešamais jau ir, tāpēc šoreiz parunāsim par dāvanas izvēli tētim!  Ieskaties mūsu sagatavotajā dāvanu sarakstā un izvērtē, kādas interešu dāvanas varētu būt pašas labākās Tavam tētim.

Dāvana tētim – auto entuziastam

Teju katram vīrietim ir interese par auto, īpaši patīkami tajā ir braukt, ja aprīkots ar dažādiem gadžetiem. Mūsdienās varētu šķist, ka navigācijas iekārtas nav nepieciešamas, jo pieejami telefoni, bet ne vienmēr internets būs pieejams tepat Latvijā vai arī ārzemēs. Tā ir lieliska dāvana, lai nenovirzītos no sava mērķa. 
 
Uz ceļa notiek neparedzamas situācijas, lai tās atcerētos vai kādam pierādītu savu taisnību noderēs videoreģistrators. Sliktākajā gadījumā to varēs izmantot kā pierādījumu avārijas situācijā, bet labākajā – varēs ielikt video Youtube, kurā nofilmēta kāda kurioza epizode. 
 
Dažādi mašīnu aksesuāri noteikti ir daļa no katra tēta mašīnas aprīkojuma, tāpēc noteikti padomā arī par kādu nieku, kas var krietni atvieglot braukšanu mašīnā, piemēram, telefona statīvs vai kāds atsvaidzinātājs patīkamākam ceļam. 

Dāvana makšķerniekam

Foto: Unsplash.com/Brendan Hollis 
 
Makšķerēšanas dāvana tētim būs novērtēta katrā reizē, kad ezera vidū vai upes malā tētis izvilks savu lielo lomu. Lai noķertu īsto zivi ar vienu makšķeri vai spiningu var nepietikt, viena lieta, kas patiešām nebūs par daudz ir makšķerēšanas piederumi
 
Taču ne vienmēr zivis būs vēlme ķert no krasta, jo labākie lomi esot grūtāk pieejamās vietās – pie krācītēm un mazliet aiz tām, tur var piekļūt tikai ar laivu. Nepareizu dāvanu makšķerēšanas entuziastiem nav. Izvērtē savu budžetu un izvēlies dāvanu tētim – makšķerniekam no mānekļiem līdz kārtīgai laivai.

Dāvana tētim sportistam 

Sākoties ziemai ir īpaši svarīgi rūpēties par savu imunitāti un lielisks veids, kā to darīt ir nodarboties ar fiziskām nodarbēm – skriet, doties garās pastaigās, nūjot u. c. Ir tēti, kuriem sports ir ikdienas sastāvdaļa, tomēr ir arī tādi tēti, kuri ir jāpamudina. Tētis būs patiesi priecīgs, ja parādīsiet, ka jums rūp viņa veselība. Kāds sporta ekipējums vai sporta apģērbs būs lielisks stimuls, lai uzsāktu ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu. 
 
Iestājoties aukstākam laikam vai apstākļiem, kad treniņi ārā ir ierobežoti, mājās ir jābūt pieejamam ekipējumam, lai neizlaistu treniņu. Apdomā vai tētim mājās ir vingrošanas paklājs, hanteles, vai piemēram slodzes gumijas. Ja darba grafiks ir tik saspringts, ka nepietiek laika treniņiem, tad laba dāvana tētim ir rīks, ko lietot, piemēram, braucot ar auto – plaukstas espanderis

Dāvana tētim pavāram

Foto: Unsplash.com/Vincent Keiman
 
Tas ir nerakstīts likums, ka vasaras ballītēs tētis vienmēr tiek iecelts par grila ekspertu. Lai maltīte izdotos, grils ir aktuāla lieta, kas būs vērtīgs ieguldījums nākotnē un īsi pirms gaļas vai dārzeņu grilēšanas nevajadzēs skriet uz veikalu pēc pirmās pieejamās opcijas.
 
Jaunu grilu noteikti novērtēs arī ciemiņi, kas būs atnākuši baudīt kulinārijas meistarklasi. Lai atvieglotu grilēšanas procesu, būtiski ir arī dažādi grila piederumi, piemēram, cimds vai knaibles, lai process noritētu raitāk. Viss, kas būs nepieciešams ir gaļa, dārzeņi vai kādi citi cepšanas elementi. Ciemiņi par gatavoto ēdienu uzslavēs galveno pavāru tēti un dārza ballītes notiks arvien biežāk. 

Dāvana tētim tehnoloģiju entuziastam

Foto: Unsplash.com/Dario
 
Savu ikdienu mēs vairs nevaram iedomāties bez viedierīcēm. Piedāvājam dažas ierīces, kuras tētis spēs novērtēt. Viedais pulkstenis būs ikdienā burtiski ik uz soļa, ar ierīces palīdzību varēs sekot soļu skaitam un veselīga dzīvesveida principiem. Pulkstenis visos laikos ir bijusi solīda prece un vienmēr eleganti turas uz vīrieša rokas. 
 
Savukārt jaunajiem telefoniem ir papildu funkcijas, kas uzlabo jau pašreizējo – labākas kameras un kas būtiski – ilgāks baterijas ilgums. Tēti varbūt dažkārt pieturas pie stabilām vērtībām un nevēlas jaunus telefonus, taču iemācot ar tiem rīkoties, ikdiena būs vēl vieglāka. 
 
Īpaša dāvana tētim būs jauns televizors, kas vēl nebijušā krāsu gamma piedāvās pārraides jaunā kvalitātē. Tētis īpaši novērtēs, ka viņa mīļākā nodarbe tiks pacelta jaunā līmenī. Dāvana tētim no iepriekš nosauktā klāsta būs vērtīgs papildinājums, lai atvieglotu ikdienas gaitas. 

Universālas dāvanas

Ja tētis neiekļaujas nevienā no iepriekšminētajām kategorijām, vienmēr ir dāvanas, kuras noder visiem. Ja vien zobus mūsu vietā tīrītu kāds cits... Tāda dāvana tētim būs lietderīga un gādīga. Elektriskās zobu birstes rotējošie apgriezieni minūtē ir krietni vairāk, nekā ar roku ir spēja veikt.
 
Taču lai papildinātu tēta kopšanas līdzekļu klāstu, ir pieejami speciāli kosmētikas komplekti, kuru vidū ir plaša izvēle, kas noderēs ikvienam. 
 
Lai kādu dāvanu izvēlētos, atceries, ka vismīļākā dāvana vecākiem ir ciemošanās un kopīgi pavadītais laiks.
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled Unlimited, 100 ml

Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled Unlimited, 100 ml

Pieejama noliktavā
Navigācija Navitel E505 Magnetic

Navigācija Navitel E505 Magnetic

Pieejama noliktavā
Mobilais telefons Samsung Galaxy A32, zila, 4GB/128GB

Mobilais telefons Samsung Galaxy A32, zila, 4GB/128GB

263,60 / gab.
Grils Flammifera YH30040, melna, 118 cm

Grils Flammifera YH30040, melna, 118 cm

Pieejama noliktavā
Plaukstu espanderis Head HANT903, 500 mm x 300 mm x 200 mm

Plaukstu espanderis Head HANT903, 500 mm x 300 mm x 200 mm

Pieejama noliktavā
TOP prece
Elektriskā zobu birste Oral-B PRO1 750, balta

Elektriskā zobu birste Oral-B PRO1 750, balta

49,99 / gab.
Pieejama noliktavā