Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

DONNA KARAN DKNY DELICIOUS DELIGHTS LIMITĒTĀ UN KĀRDINOŠĀ SMARŽU KOLEKCIJA


Šajā pavasarī un nu jau var teikt vasarā, meitenes, lēdijas, dāmas un kundzes var sevi palutināt ar jauno un sulīgo Donna Karan aromātu kolekciju. Donna Karan laiž klajā limitētu smaržu kolekciju – DKNY Delicious Delights! Kolekcijā atradīsi trīs aromātus, kas atgādina sorberta saldējumu. Ar kādu garšu? Tas jāizvēlas Tev pašai!

Pirmais no aromātiem ir Fruity Rooty. Tas ir salds, augļu aromāts, kas atveras ar kazeņu, melleņu un mandarīnu salikumu. Sirds notīs ir rožu, vijolīšu un karamelizētu ābolu sorberts, kas beigu notīs iekrāsojas ar elegantām lilijām un vaniļas notīm. Otrais aromāts ir Dreamsicle, kas ir svaigs, mandarīnu, aveņu un melleņu kokteilis sākuma notīs, kas turpinās ar kārdinošu un sulīgu zaļā ābola, persiku nektāra un aprikožu sorbertu. Smaržas noslēdzas ar krēmīgām ciedra, sandalkoka un vaniļas notīm. Savukārt trešais Donna Karan aromāts Cool Swirl ir atsvaidzinošs tropu aromāts, kura sākuma notīs jūtams melleņu, vijolīšu lapu un kokosrieksta piena aromāts. Magnolijas un jasmīnu ziedi ieskauti krēmīgā pistāciju sorbertā, kas noslēdzas ar heliotropa, muskata un pačūlijas smaržu notīm. Katrs aromāts sevī iemieso citu stāstu – saldi augļi, svaigums vai atsvaidzinoši tropi. Tev atliek tikai aizvērt acis un iztēloties sevi kādā no šiem stāstiem, un tajā, kurā jutīsies vislabāk, un no kura nevēlies atvadīties, to aromātu izvēlies!

Esam pilnīgi droši, ka vismaz viens aromāts uzrunāja Tevi, lai gan mūs uzrunāja visi trīs Donna Karan aromāti, tieši tādēļ, tos atrast vari 1a.lv piedāvājumā! Katrs aromāts piesaista ar savu svaigo, sulīgo un neapšaubāmi saldo noskaņu. Šis aromāts vislabāk garšos kopā ar saulainu dienu, pludmali vai pasēdēšanu kafejnīcā un saldējuma kokteiļa baudīšanu. Arī Tev jāiegādājas kāds no šīs vasaras aromātiem. Jaunie Donna Karan aromāti pieejami 50 mililitru tilpumos, EDT koncentrācijā. Pasteidzies un iegādājies DKNY jaunos aromātus, jo ilgi tie noliktavā nekavēsies! Izvēlies vienu no trim: Fruity Rooty, Dreamsicle vai Cool Swirl un nosaki, kā smaržos Tava vasara!

05.06.2015
Autors: Valdis Zariņš