Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Jaunā "Electrolux" intuitīvā virtuves tehnika

Iepazīsties ar inovatīvu virtuves sadzīves tehniku, kas atvieglos tavu ikdienas soli un ļaus atklāt neskaitāmas garšu nianses. Izmanto jauno, intuitīvo "Electrolux" virtuves līniju, lai radītu virtuvi, kas ideāli atbilst tavam prasībām un gatavošanas stilam.

Cepeškrāsnis

Ar jaunākajām cepeškrāsnīm tu vari darboties un gatavot ar pārliecību – rezultāts būs perfekts ikreiz. Tvaika funkcija, komplektācijā ietvertā termozonde un vairākas ieprogrammētas gatavošanas programmas – tu vari mierīgi atpūsties, kamēr elektriskās cepeškrāsnis paveiks visu pārējo. Ļauj vaļu radošām izpausmēm un izmēģini receptes, kurām iepriekš neuzdrošinājies ķerties klāt – un ticiet mums – tev izdosies katru reizi!

Skatīt produktus

Veļas mazgājamās mašīnas

Atrodi sev piemērotāko veļas mazgājamo mašīnu – ierīci, kas patiesi parūpēsies par tavu veļu. Atsvaidzini apģērbu, izmantojot tvaiku – tas piemērots arī vilnai, kuru līdz šim mazgāji tikai ar rokām. Veļas mazgājamās mašīnas ir neatņemams palīgs mūsdienīgā mājsaimniecībā. Tavam vēlmēm un vajadzībām pieejamas dažādu veidu veļasmašīnas – gan augšas un priekšas ielādes, gan kompaktas un iebūvējamas. Uzzini, kādas priekšrocības sniedz katrs no šiem veļas mazgājamo mašīnu veidiem!

Skatīt produktus

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna

Virtuve ir ikviena nama sirds. Neierobežo sevi, uzdrošinies izmantot it visus virtuvē pieejamos rīkus.

Trauku mazgājamo mašīnu eksperts "Electrolux" labi apzinās, ar kādiem izaicinājumiem nākas sastapties pēc tam, kad radošā gatavošana ir beigusies un virtuvē palicis netīro trauku kalns. Diskrēts, jaudīgs un energoefektīvs instruments - mūsu iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas atvieglo tavu dzīvi, viss kļūst tīrāks un izskatās labāk.

Skatīt produktus

Intuitīvi risinājumi

Jaunā "Electrolux" preču līnija ir intuitīvi funkcionāla un nodrošina maksimāli ērtu un vienkāršu lietošanu. Tieši tāpēc tu ikreiz varēsi gatavot tieši tā, kā tev patīk, un panākt restorāna cienīgu rezultātu.

Mēs nemitīgi sekojam līdzi tehnoloģiju attīstībai un izvēlamies tikai funkcionālus, kvalitatīvus un ekoloģiski drošus izejmateriālus un apdari. Mūsu preču skandināvu dizains nodrošina komfortablu un vienkāršu sadzīves tehnikas lietošanu. Esam pārliecināti, ka tu noteikti pamanīsi pozitīvas izmaiņas ikdienas dzīvē un maltīšu kvalitātē, ja tava virtuve būs aprīkota ar jaunās "Electrolux" līnijas intuitīvajām ierīcēm.

Sadzīves tehnika, kas domā tavā vietā

Vai meklē inovatīvas tehnoloģijas, kas garantē lielisku rezultātu ikvienā gatavošanas reizē? Varbūt vēlies izmēģināt viedās ierīces, kas adaptējas individuālām prasībām un ietaupa pavāru laiku? Bet varbūt tev vienkārši gribas aprīkot virtuvi ar vizuāli pievilcīgu sadzīves tehniku, kas ne tikai lieliski darbojas, bet arī priecē acis? Mūsu preču klāstā piemērotāko virtuves sadzīves tehniku atradīs ikviens.

„AssistedCooking“ ir īpašs risinājumu komplekts, kas ļauj pagatavot pat izsmalcinātākos ēdienus mājas apstākļos un sniedz iespēju baudīt brīnumgardas, kvalitatīvas maltītes pat lielā draugu lokā.

Mūsu jaunā virtuves sadzīves tehnikas preču līnija apvieno inovatīvas tehnoloģijas, individuālus adaptīvos risinājumus un mūsdienīgu dizainu, tā atvieglo gatavošanu un ietaupa laiku. Tev vairs nav jāizvēlas starp tehnoloģijām un tehnikas ērtu lietošanu – mēs piedāvājām visu nepieciešamo vienā preču līnijā.

Iepazīsti jaunu, patiesi intuitīvu virtuves sadzīves tehniku no "Electrolux" simtgades produkcijas