"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

KĀ IZVĒLĒTIES LED TELEVIZORU?

Šis ceļvedis Tev palīdzēs piemeklēt vēlamo LED TV modeli! Lasi tālāk, iepazīsties ar būtiskākajām atšķirībām un parametriem!
 
-Ekrāna izmērsTV ekrānu mēra collās pa diagonāli – jo lielāks skaitlis, jo lielāks ekrāns un visbiežāk arī augstāka ekrāna izšķirtspēja. Visoptimālākais TV ekrāna lielums dzīvojamai istabai ir 32 collas un vairāk, bet guļamistabām vai bērnistabām līdz 32 collām. Izvēloties modeli, atceries, ka minimālais skatīšanās attālums ir Tava izvēlētā TV ekrāna diagonāles garums sareizināts ar 2.
 
-Izšķirtspēja
Ekrāna attēlu veido tūkstošiem mazu punktu, kurus sauc par pikseļiem. Jo lielāks pikseļu skaits, jo spēcīgāka ekrāna izšķirtspēja un no tuvākas distances varēsi skatīties TV. Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes skatīšanās iespējas nākotnei, iesakām izvēlēties LED TV ar Ultra HD izšķirtspējas kvalitāti.
 
-Smart TV un interneta pārlūks televizorā
  • Smart TV ir platforma, kura Tev sniegs daudz plašākas un interaktīvākas TV izmantošanas iespējas, nekā televizori bez šīs funkcijas.
  • Facebook, Youtube, Skype – šīs ir tikai dažas no daudzām noderīgām aplikācijām, kuras būs uzstādītas jau sākotnēji. Smart TV platformai, līdzīgi kā Android un Apple, ir aplikāciju veikals, kurā varēsi piemeklēt papildinājumus un lieliskus izklaides rīkus savai gaumei.

Daudziem modeļiem ir iebūvēts arī interneta pārlūks – tātad visi Tavi iecienītie interneta portāli arī Tavā TV ekrānā. Ideāls rīks, kuru izmantot reklāmas pauzēs!
 
-Herci (Hz)
Herci norāda, cik reizes ekrāns sekundē attēlos kadru. Piemēram, 60 Hz ekrāns attēlos 60 kadrus sekundē. Jo lielāks skaitlis, jo plūstošāks, skaidrāks un asāks attēls.
 
-3D funkcijaAr 3D atbalstu televizoram ir iespējama trīsdimensionāla pārraidīšana. Uzvelc 3D skatīšanās brilles un Tev būs sava 3D mājas kinozāle!
 
-Ieliekts ekrānsŠis ekrāna tips ir radīts, lai baudītu sporta raidījumus, spēles un citas pārraides ar sajūtu, ka atrodies otrpus ekrānam, notikumu centrā, turklāt bez citu aksesuāru nepieciešamības.
 
-Savienošana ar papildierīcēm un TV bezvadu tīkls
Savienošanu izmanto, lai saslēgtu TV ar saderīgām ierīcēm, piemēram, atmiņas karti, modernu viedtelefonu, planšetdatoru, fotokameru, mājas kinozāli vai spēļu konsolēm.
Katrs savienošanas veids ir ar savu specifiku, piemēram, populārākais variants, lai televizoram nodrošinātu digitālu attēlu un skaņu, šobrīd ir HDMI, tāpēc svarīga ir ne tikai tā esamība, bet arī portu skaits. Tāpat ļoti populārs ir USB, ar ko mūsdienās ir aprīkota gandrīz ikviena moderna ierīce. Protams, visērtākie mūsdienās ir bezvadu savienojumi, kuri, atkarībā no to veida, nodrošina piekļuvi internetam, iespēju bez vadiem straumēt video vai foto no Jūsu viedierīcēm, kā arī savienot visas mājas ierīces vienā bezvadu tīklā.
 
-Iebūvēts digitālais TV uztvērējs

Mūsdienās vairumam televizoru jau ir iebūvēts televīzijas signāla uztvērējs. Ja iegādāsies televizoru ar, piemēram, DVB-T iebūvēto TV uztvērēju, varēsi skatīties virszemes TV bez papildus ārējā dekodera.
 
-Iespēja montēt televizoru pie sienas
Ir svarīgi, kur grasies novietot savu jauno televizoru. Ja plāno to izmantot, piemēram, guļamistabā, pretim gultai pie sienas, tad atceries arī par šī kritērija atlasi!
Izvēloties labāko LED televizoru, izmanto 1a.lv iespēju salīdzināt produktus pēc jebkuriem parametriem un droši uzdod jautājumu mūsu speciālistiem – 1a.lv palīdzēs atrast Tavu jauno LED TV!
Televizors Xiaomi, 55 "

Televizors Xiaomi, 55 "

499,99 / gab.
Televizors Xiaomi, 55 "

Televizors Xiaomi, 55 "

499,99 / gab.