Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Kā izvēlēties virtuves kombainu? Atsauksmes & ieteikumi

Attēls: Pixabay.com, NickyPe
 
Domā, kas pietrūkst Tava mājokļa virtuvē, lai tā piedzīvotu perfekciju? Iespējams, virtuves kombains ir īstais elements! Šī daudzfunkcionālā ierīce ir noderīga ēst gatavošanas darbu veikšanai, un tai ir virkne priekšrocību.
 
Kas jāzina par šo mazo sadzīves tehnikas veidu un kādi ir pieprasītākie modeļi, ņemot vērā virtuves kombaina atsauksmes? Uzzini visu svarīgāko šajā rakstā!

Kas ir virtuves kombains?

Virtuves kombains ir tā ierīce, kas spēj paveikt salīdzinoši vienkāršas darbības virtuvē ātrāk, ļaujot Tev ietaupīt ēst gatavošanai veltīto laiku. Ar tā palīdzību, ņemot vērā konkrētās ierīces specifiku, var, piemēram:
 • Griezt. Diskveida uzgaļi ir paredzēti, lai dažādās formās (garums, platums, biezums) sagrieztu produktus, piemēram, dārzeņus vai tos sarīvētu;
 • Sasmalcināt. Ar asiem nažiem iespējams ātri un bez liekas piepūles sasmalcināt gan augļus, gan dārzeņus;
 • Saputot. Putotāja un spirāles uzgaļi paredzēti putukrējuma kulšanai, krēmu putošanai un dažādiem citiem mērķiem, ko šobrīd veic, izmantojot klasisku mikseri;
 • Sajaukt produktus. Ievieto bļodā visus produktus un, izmantojot atbilstošu uzgali, ļauj ierīcei pašai darboties, pagatavojot mīklu vai kādu citu šķidrāku masu.
Lielāko daļu lietu, ko paveic virtuves kombains, vari izdarīt arī Tu pat savām rokām, atšķirība ir tajā, cik daudz laika tas prasīs Tev un vai Tu to vēlies veikt. Tāpat arī kafijas automāti – veic funkciju, ko pēc būtības var paveikt pats cilvēks, taču izdara to ātrāk un labāk.
 
Pirms simtiem gadu cilvēkiem bija vairāk laika, ko veltīt pārtikas pagatavošanai, taču mūsdienās mēs meklējam arvien efektīvākus veidus maltītes gatavošanai. 

Ko ņemt vērā, izvēloties ierīci virtuvei?

Vai Tu, veicot citas sadzīves tehnikas, piemēram, cepeškrāsns, iegādi, izvēlies pirmo, ko ieraugi? Visticamāk, ka nē, tieši tāpēc arī pirms virtuves kombaina iegādes ieteicams izsvērt dažādus variantus, dodot priekšroku piemērotākajam. Kādus faktorus ieteicams ņemt vērā, izvēloties virtuves kombainu?
 
Attēls: Pixabay.com, opaye
 

1. Jauda

Lai garantētu, ka izvēlētā ierīce spēs paveikt vēlamo, jāizvēlas tāds modelis, kura jauda ir pietiekami augsta. Pamata funkcijām, piemēram, produktu griešanai vai sasmalcināšanai, nebūs nepieciešams pārāk daudz enerģijas. Tomēr dažas funkcijas, piemēram, mīklas jaukšana, prasīs lielāku jaudu.
 
Atkarībā no paredzētā lietojuma rūpīgi izvēlies jaudu. Lai garantētu, ka nepieciešamās funkcijas ierīce spēs veikt, iesakām izvēlēties tādu virtuves kombainu, kura jauda pārsniedz 1000 vatus (W).
 

2. Materiāls

Materiāls lielā mērā nosaka ierīces izturību pret nelieliem triecieniem un smagumu. Piedāvājumā pieejamie kombaini ir ar konstrukciju, kas izgatavota no:
 • Plastmasas. Šāds materiāls nebūs pats izturīgākais, taču, ja plastmasa ir biezāka un kvalitatīvāka, ierīce var kalpot kā lieliska alternatīva modeļiem, kuri izgatavoti no metāla;
 • Metāla. Lai arī šāda tipa ierīces būs dārgākas, tās uz sevi liktās cerības attaisnos, jo ir daudz izturīgākas intensīvas lietošanas gadījumā. 

3. Funkcijas 

Vēl viens no svarīgākajiem faktoriem ir veicamās funkcijas. Iegādājoties daudzfunkcionālu ierīci, jāsaprot, ka ne visi modeļi varēs paveikt ikvienu darbību, tāpēc jāizvērtē, ko vēlēsies ar to darīt. Ierīču funkciju skaits var būt no divām līdz pat 10 – pieejamais klāsts ir plašs, tāpēc jāsaprot, kas ir prioritāte – griešanas, smalcināšanas, putošanas funkcijas vai vēl kas cits.
 

4. Režīmi

Režīmu skaits un veidi ir svarīgs faktors, jo nosaka, cik efektīvi varēs veikt vēlamo darbību. Tāpat kā mikroviļņu krāsns pieprasa dažādus ēdiena sildīšanas un gatavošanas režīmus, ko izvēlēties, ņemot vērā pārtikas veidu, arī dažādība virtuves kombaina režīmos ir nepieciešama.
 
Lielai daļai virtuves kombainu ir tikai trīs režīmi – ieslēgts, izslēgts un pulss. Vairumā gadījumu tas ir vairāk nekā pietiekami, tomēr ir gadījumi, kad funkcijas veikšanai var būt nepieciešama lielāka ātruma dažādība, piemēram, gatavojot mīklu.
 
Attēls: Pixabay.com, stux
 

5. Tilpums

Ņem vērā arī to, cik lielam skaitam cilvēku būs nepieciešams gatavot, izmantojot kombainu. Tas palīdzēs saprast, ar kāda tilpuma trauku nepieciešams iegādāties ierīci. Piedāvājumā atrodami modeļi ar tilpumu no 1 l līdz pat 6 l un vairāk.
 

Arī virtuves kombaina atsauksmes ir svarīgas!

Vēl viens no būtiskiem faktoriem ir virtuves kombaina atsauksmes, kas visnotaļ veiksmīgi var palīdzēt izvēlēties kādu no labākajiem piedāvājumiem. Virtuves kombainu atsauksmes ir pieejamas vairākos veidos, iepērkoties internetveikalā, piemēram:
 • Zem konkrētās preces, iepazīstoties ar piešķirtā vērtējuma skaitu. Maksimums ir 5 zvaigznes, bet minimums – 1;
 • Izvēloties preču attēlošanas skatu, tās kategorizējot pēc popularitātes. Ja arvien vairāk lietotāju izvēlas konkrētu preci, tas norāda uz to, ka viņu vēlmes tiek apmierinātas un preci ir vērts iegādāties.

Labākie zīmoli 1a.lv

Kādi ir labākie zīmoli, starp kuru piedāvājumu izvēlēties? 1a.lv internetveikalā tie ir:
 • Bosch – zīmols, kas savu kvalitāti pierādījis dažādu elektropreču, sadzīves tehnikas un arī elektrisko instrumentu ražošanas jomā;
 • Kenwood – zīmols, kura daudzfunkcionālie modeļi izceļas ar kvalitāti un augstu veiktspēju;
 • Proficook – zīmols, kura piedāvājums spēj apmierināt gan īstu kulināru, gan amatieru-ēst gatavotāju vēlmes;
 • Philips – arī viens no zīmoliem, kas pierādījis savu kvalitāti visa veida sadzīves tehnikas un ierīču jomā daudzu gadu garumā.

TOP 3 modeļi pēc virtuves kombainu atsauksmēm

Raksta noslēgumā lasi un uzzini par TOP 3 lietotāju atzītākajiem virtuves kombainu modeļiem no 1a.lv plašā piedāvājuma!
 

#1 Bosch MCM4200

Attēls: 1a.lv
 
Multifunkcionāla, kompakta ierīce, ar kuru iespējams veikt vairāk nekā 35 dažādas funkcijas. Ko vērts atzīmēt?
 • Gatavošanas trauks: 2,3 l
 • Jauda: 800 w
 • Specializēts nodalījums, kurā ikdienā uzglabāt papildus uzgaļus, aprīkojumu
 • Režīmi: 5, pieejams arī pulsa režīms
 • Funkcijas: iespējams gan griezt, mīcīt, smalcināt, putot, gan izspiest sulu
 • Papildus aprīkojums: kājiņas ar gumijas paliktņiem, lai ierīce būtu stabilāka, miksera papildpiederumi, tostarp papildtrauks 1 l tilpumā
 • Detaļas var tīrīt, izmantojot trauku mazgājamo mašīnu
 

#2 Bosch HomeProfessional MUM59M55

Attēls: 1a.lv
 
Profesionāls risinājums, kas būs īstā izvēle kulināriem un biežiem virtuves viesiem, kuri aizraujas ar ēst gatavošanu. Ko vērts zināt par šo modeli?
 • Gatavošanas trauks: 3,9 l – salīdzinoši liels tilpums
 • Jauda: 1000 w
 • Maisīšanas trauks: izgatavots no nerūsējošā tērauda – tā iekšpuse izstrādāta, lai pēc iespējas vienkāršāk būtu pagatavot mīklu
 • Režīmi: 7, pieejams arī pulsa režīms
 • Automātisks gaidīšanas režīms, ko izmantot, ja nepieciešams papildināt trauku ar produktiem
 • Funkcijas: iespējams gan griezt, mīcīt, smalcināt, malt, maisīt, putot, gan izspiest sulu
 • Papildus aprīkojums: kājiņas ar gumijas paliktņiem, lai ierīce būtu stabilāka, piederumu soma, kur uzglabāt papildaprīkojumu
 • EasyArmLift funkcija, kas ar vienas pogas spiedienu automātiski paceļ maisītāju
 • Detaļas var tīrīt, izmantojot trauku mazgājamo mašīnu
 

#3 Bosch MUM54251

Attēls: 1a.lv
 
Vēl viens no Bosch ražotāja modeļiem, kas piemērots kā ēst gatavošanas entuziastiem, tā profesionālākiem kulināriem. Kas par to jāzina?
 • Gatavošanas trauks: 3,9 l – salīdzinoši liels tilpums
 • Jauda: 900 w
 • Režīmi: 7, pieejams arī pulsa režīms
 • Automātisks gaidīšanas režīms, ko izmantot, ja nepieciešams papildināt trauku ar produktiem
 • Funkcijas: iespējams gan griezt, malt, samaisīt, rīvēt, putot, gan izspiest sulu
 • Papildus aprīkojums: jaukšanas krūze, piederumu soma, kur uzglabāt papildaprīkojumu
Dalies ar rakstu – iesaki citiem, kā izvēlēties piemērotāko ierīci un kādi modeļi ir aktuāli šobrīd! Ieskaties 1a.lv interneta veikala sadzīves tehnikas sadaļā, iespējams, tieši šeit atradīsi savu jauno virtuves palīgu par izdevīgu cenu!
Virtuves kombains Proficook PC-KM 1063

Virtuves kombains Proficook PC-KM 1063

90,50 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 90,50 €
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Atlaides kods
TOP prece
Virtuves kombains Bosch MultiTalent 3 MCM3201B

Virtuves kombains Bosch MultiTalent 3 MCM3201B

85,99 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 85,99 €
SMART LEASING
Virtuves kombains Bosch MCM4200

Virtuves kombains Bosch MCM4200

131,86 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 131,86 €
SMART LEASING
Virtuves kombains Proficook PC-KM 1063

Virtuves kombains Proficook PC-KM 1063

90,50 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 90,50 €
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Atlaides kods
TOP prece