KURA USB ATMIŅAS KARTE IR TEV PIEMĒROTĀKĀ?


Ja datus labāk mēdz uzglabāt taustāmā formātā, nevis mākoņserveros, mūsdienīgi risinājumi būtībā ir divi – vai nu ārējais cietais disks, kas izceļas ar ļoti lielu ietilpību bet līdz ar to – arī lielāku izmēru un cenu, un USB atmiņas karte, kuras trumpis ir pavisam nelieli izmēri. Taču vai zini, kādas ir jaunākās inovācijas USB atmiņas karšu jeb USB flash lauciņā, un kura no atmiņas kartēm varētu būt piemērotākā Tavām vajadzībām? Lasi tālāk un noskaidro!

GOODRAM PICCOLO – USB ATMIŅAS KARTE EIRO MONĒTAS LIELUMĀ

Lai gan praktiski visas USB atmiņas kartes, kā jau minējām ievadā, izceļas ar ļoti nelieliem izmēriem, diezin vai kādam no ražotājiem izdosies pārspēt Goodram Piccolo modeli – tas ir vien 2 centimetrus garš un 1.5 centimetrus plats. Un, lai gan sākotnēji varētu šķist, ka tik nelielā ierīcē droši vien iespējams uzglabāt vien pavisam nedaudz datus, jāteic, ka Goodram Piccolo pārsteidz, un dara to pozitīvā ziņā, jo šī USB atmiņas karte ir ar līdz pat 32 GB ietilpību.

Kāds droši vien būs padomājis, ka tik nelielu atmiņas karti ir ļoti vienkārši pazaudēt, taču Goodram par to ir padomājuši – Piccolo ir neliels caurums, kas paredzēts, lai atmiņas karti varētu pievienot atslēgu saišķim. Savukārt, ja esi aktīva dzīvesveida piekritējs, jāpiemin, ka Goodram Piccolo, pateicoties īpašam apstrādes procesam, ir pasargāts no triecieniem un ūdens.

Īpaši noderēs: automašīnu īpašniekiem kā mūzikas krātuve, kuru pieslēgt automašīnas magnetolām un visiem pārējiem, kuri vēlas pēc iespējas nelielāku USB atmiņas karti.

APACER AH650 – LAI DATI BŪTU DROŠĪBĀ ARĪ BEZ PAROLES

Pazaudēt USB atmiņas karti ar ģimenes fotogrāfijām vai mīļākajām dziesmām, protams, nav patīkami, taču daudz vairāk raižu var sagādāt, ja nozaudēti tiek svarīgi dokumenti vai konfidenciāli faili – tādējādi iespējams iedzīvoties lielos zaudējumos. Lai svešiniekiem nebūtu iespējams piekļūt USB atmiņas kartē esošajai informācijai, izplatītākā aizsardzība ir parole, izmantojot datu šifrēšanu, bet, ja katru reizi, lai piekļūtu atmiņas kartē esošajiem datiem, nevēlies nodarboties ar paroles ievadīšanu, izvēlies Apacer AH650 USB flash atmiņu – tajā datu aizsardzība notiek, izmantojot pirkstu nospiedumus. Apacer AH650 atpazīst līdz pat 10 pirkstu nospiedumiem, līdz ar to šo atmiņas karti varēs izmantot vairāk cilvēki, turklāt ērtībai pirkstu nospiedumu sensors izveidots tā, lai to būtu iespējams izmantot no jebkura leņķa.

Noteikti jāuzteic arī Apacer AH650 dizains – tas ir kā radīts, lai šo USB atmiņas karti izmantotu biznesa prezentācijās un citos svarīgos pasākumos, kuros nozīme ir katrai detaļai.

Īpaši noderēs: cilvēkiem, kuri ikdienā darbojas biznesa vidē un kuriem nepieciešams gan augsts datu drošības līmenis, gan pievilcīgs USB atmiņas kartes dizains.

PATRIOT SUPERSONIC RAGE 2 – NEPĀRSPĒJAMS ĀTRUMS UN IETILPĪBA

Lai gan lielam datu apjomam parasti tiek izmantoti ārējie cietie diski, arī USB atmiņas kartes mēdz būt pat ar vairāku simtu gigabaitu ietilpību, un viena no šādām atmiņas kartēm ir Patriot Supersonic Rage 2 – ietilpīgākajam modelim tie ir 512 GB, taču tas nav vienīgais aspekts, ar ko šis USB flash izceļas – tā ierakstīšanas ātrums var sasniegt 300 MB/s, savukārt nolasīšanas ātrums – 400 MB/s, līdz ar to pat vairāku gigabaitu lielus failus varēsi pārnest dažu sekunžu laikā!

Īpaši noderēs: ja vēlies zibenīgu USB atmiņas karti ar lielu ietilpību, kurā uzglabāt filmas, plašu mūzikas un bilžu kolekciju u.c. liela izmēra failus.

Ja arī Tev nepieciešama USB atmiņas karte, meklē to mūsu viedveikalā!
31.05.2018
Autors: Valdis Zariņš