Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties
Ledvance

AIZRAUJOŠS UN ILGTSPĒJĪGS APGAISMOJUMS TIEŠI JŪSU MĀJOKLIM NO LEDVANCE

Vai Jūs interesē moderns un energoefektīvs apgaismojums? LEDVANCE piedāvā ar viedtālruni vai balsi kontrolējamus viedus apgaismojuma produktus, elegantus un funkcionālus gaismekļus un OSRAM spuldzes.

SMART+WIFI

GAISMEKĻI

OSRAM SPULDZES

SMART + WiFi VIENKĀRŠA APGAISMOJUMA VADĪBA

LEDVANCE Smart Home WiFi produktu klāsts piedāvā daudz iespēju, lai Jūsu mājoklī ierīkotu viedo apgaismojumu, kas piemērots tieši Jūsu vajadzībām.

Apgaismojumam jābūt pieskaņotam dažādām vajadzībām pēc gaismas un telpu lietošanai, kas mainās atkarībā no diennakts laika vai dienu no dienas. Ar pareizu apgais mojumu var radīt vēlamo noskaņu, izcelt priekšmetus, justies moži, labāk koncentrēties un uzlabot drošību. LEDVANCE SMART+WiFi produkti apvieno moderna viedā apgais mojuma funkcijas ar pievilcīgu dizainu lietošanai iekštelpās un ārā.

Apgaismojums tagad ir daudz vairāk nekā kaut kas, ko vienkārši ieslēdz vai izslēdz. SMART+WIFI apgaismojumu var pielāgot dienas grafikam – savs apgaismojums nakts mieram un pamošanās laikam, koncentrācijas un atpūtas periodiem, ikdienas režīmam. Automātiskas apgaismojuma programmas ļauj izmantot taimeri un iestatīt precīzu ap gaismojuma ieslēgšanās laiku. Lai kādu noskaņu jūs vēlētos radīt vai izcelt, jums ir pie ejamas neierobežotas iespējas un 16 miljoni fascinējošu krāsu no siltām līdz auksti bal tai.

SMART+WiFi produkti ļauj jums kontrolēt, aptumšot un personalizēt savu apgaismojumu jebkurā laikā un no jebkuras vietas ar bezmaksas LEDVANCE SMART+ viedtālruņa lietotni. SMART+WiFi gaismas avotus var arī vienkārši un ērti kontrolēt ar tālvadību vai balss vadību, izmantojot Google Assistant vai Amazon Alexa. Turklāt visus mūsu SMART+ gaismekļus var ieslēgt un izslēgt arī ar tradicionālo gaismas slēdzi. Jums atliek vien izvēlēties iespēju, kas jums patīk vislabāk.

Ar SMART+WiFi apgaismojuma risinājumiem ir viegli izveidot pašiem savus noskaņas apgaismojuma scenārijus un radīt fantastiskus akcentus ne tikai iekštelpās, bet arī dārzā un pagalmā. Atklājiet SMART+WiFi un ienesiet savā mājoklī komfortu, drošību un stilu!

SMART+WIFI GAISMEKĻI

SMART+WIFI SPULDZES

SMART+WIFI PIEDERUMI

IZGAISMOJIET SAVU MĀJOKLI AR ELEGANTIEM UN PRAKTISKIEM LED GAISMEKĻIEM

LEDVANCE piedāvā apgaismojuma risinājumus gandrīz visām iespējamajām apgaismojuma vēlmēm: dienas un griestu gaismekļus, āra gaismekļus, funkcionālos gaismekļus, darba gaismekļus, galda lampas, pārvietojamos gaismekļus, SPOT un lejupvērstos gaismekļus, kā arī sensorus. Papildus pārbaudītajai kvalitātei Jūs iegūstat vienmēr aktuālu, modernu dizainu un izcilu cenas/kvalitātes attiecību.

IEKŠTELPU GAISMEKĻI

SPOT GAISMEKĻI

IEBŪVĒTI GAISMEKĻI

MĒBEĻU GAISMEKĻI

SIENAS GAISMEKĻI

PLAFONA GAISMEKĻI

ĀRA APGAISMOJUMA GAISMEKĻI

PROŽEKTORI

FASĀDES/SIENAS GAISMEKĻI

VERTIKĀLIE GAISMEKĻI

ĀRKĀRTĪGI PLAŠA SPULDŽU IZVĒLE VISDAŽĀDĀKAJĀM APGAISMOJUMA VAJADZĪBĀM

OSRAM spuldzes ir pieejamas dažādās formās, ar dažādu izmēru un veidu cokoliem, dažādu jaudu, gaismas temperatūru un papildu funkcijām. Ieskatieties!

LED SPULDZES

FLUORESCĒJOŠĀS SPULDZES

SPECIĀLĀS UN CITAS SPULDZES