Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Par e-veikalu

Internetveikals 1a.lv Latvijā darbojas no 2002. gada, nodrošinot savus pircējus ar lieliskiem piedāvājumiem un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

1A 2008. gadā uzsāka darbību Lietuvā, bet 2010. gadā paplašinājās arī Igaunijas tirgū. Šobrīd preces zīme 1A ir plaši zināma visās Baltijas valstīs.


2018. gadā Kesko Senukai Digital iegādājās 100 % no tirdzniecības internetā grupas 1A pārvaldāmajām internetveikala Latvijā (www.1a.lv), Lietuvā (www.1a.lt) un Igaunijā (www.1a.ee) akcijām. Šīs apvienošanās  rezultāts – plašākā jaunu "Paveic pats" kategorijas preču izvēle 1A internetveikalos.

100 % datu aizsardzība iepērkoties – internetveikals 1a.lv izmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanas autentiskumu, tādā veidā aizsargājot datus no pārņemšanas vai krāpšanas.

Strauji augošais Baltijas valstu internetveikals un būtiskais lielo ražotāju partneris – 1A ir viens no lielākajiem Baltijas valstu interneta veikaliem, kam ir ilggadīga pieredze. Pateicoties augstajiem rezultātiem veikalu ir atzinuši zināmākie pasaules ražotāji: Intel, Asus, Microsoft, MSI un DELL. Kā arī, 1A ir oficiāls Apple partneris.

Mēs priecājamies un lepojamies ar pozitīvām atsauksmēm par mūsu apkalpošanu: par laikus saņemtu kvalitatīvu pirkumu, par ātru piegādi vai naudas atgriešanu utt. Mūsu darbības pamatprincips – apmierināts klients, jo tikai apmierināts klients vēlēsies atkārtoti iepirkties interneta veikalā 1a.lv. Mūsu mērķis – laba apkalpošana un plaša preču izvēle par vislabākajām cenām!

Interneta veikalā 1a.lv pieejamas dažādas preces: Datortehnika, Datoru komponenti, Biroja tehnika, Mobilie telefoni un to piederumi, Apple produkti, Foto, video un optiskās tehnika. Pēdējās desmitgades laikā mēs esam pārdevuši preces tūkstošiem klientu, tādēļ lieliski saprotam, ko izvēlas mūsu pastāvīgie pircēji, kādas preces ir vispopulārākās!

Cits interneta veikala 1a.lv bloks ir Televizori, Audio un Video tehnika mājām, mājas kinozālēm, video ierakstīšanai.

Interneta veikalā 1a.lv piedāvājam pārskatīt un izvēlēties vienu no populārākajām preču grupām – Mazā un Lielā sadzīves tehnika, kā arī Iemontējamā sadzīves tehnika. Mūsu klienti zina, ka interneta veikalā 1a.lv sadzīves tehniku var iegādāties ar labvēlīgiem nosacījumiem, tādēļ ierosinām katram pārskatīt mūsu piedāvājumus!

Interneta veikalā 1a.lv ir daudz tādu preču, kuras neatradīsi nekur citur. Pārskati un izvēlies dāvanas, kuras var atrast sadaļā Smaržas un kosmētika, Skaistums un veselība, Spēļu zona, Preces bērniem vai Preces sportam! Sadaļā Mājai, dārzam un remontam atradīsi preces ērtākai dzīvei, bet sadaļā Auto-moto preces varbūt atradīsi kaut ko savai automašīnai vai motociklam.

Sadaļā Tūrisma preces izvēlies visu, kas nepieciešams piknikiem, nometnēm, atpūtai un citām izklaidēm. Dzīve ir skaista, izbaudīsim to, iepriecini sevi!

Informējam, ka integrācijas darbu dēļ sistēmā var rasties traucējumi. Atvainojamies par īslaicīgām neērtībām.
Rodoties jautājumiem, lūdzam vērsties klientu apkalpošanas centrā pa elektronisko pastu
[email protected] vai pa telefonu +371 63 588 024