"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

SAMSUNG SMART TV – VAIRĀK IESPĒJU TAVĀ TELEVIZORĀ


Jau kopš Samsung Smart TV nonākšanas pārdošanas tirgū tas ir atzīts par vienu no mūsdienu TV tehnikas brīnumiem, jo vienkopus apvieno televīzijas pārraižu, interneta un dažādas tehnikas iespējas, turklāt ir vadāms ne tikai ar ierastu pārslēdzamo pulti, bet arī ar balsi vai žestiem.

Samsung Smart TV – Izcila attēla kvalitāte
Samsung Smart TV izcilo attēla kvalitāti nodrošina Analog un Digital Clean View funkcijas, kas novērš attēla traucējumus vāja signāla gadījumā. TV ierīkotas speciālas funkcijas arī attēla spilgtuma un asuma kvalitātes nodrošināšanai, izgaismojuma piemērošanai, paaugstinātam platekrāna efektam. Turklāt – tiek uzlabota arī interneta video pārraižu attēla kvalitāte.

Samsung Smart TV apvieno saturu no visām ierīcēm
Samsung Smart TV funkcija Samsung All Share ļauj apvienot saturu no dažādām ierīcēm, piemēram, datora, portatīvā datora, planšetdatora, kā arī pārsūtīt šo saturu tiešsaistē, bez jebkādu vadu izmantošanas!

Viena pults visai saistītajai tehnikai
Ar Samsung Smart TV pulti Smart Touch TV varēsi vadīt visu tehniku, kas savienota ar šo televizoru. Tāpat iespējams kontrolēt TV ar žestiem un balsi.

Sporta tribīnes mājās
Sports Mode funkcijas ļaus pielāgot sporta pārraidei atbilstošus skaņas efektus, kā arī noteikti izmēģiniet funkcijas, kas ļauj atkārtot, pietuvināt dažādus kadrus.

Sajūti klātbūtni, nevis TV ekrānu!
Ar Samsung Smart TV funkcijām 3D Converter un Explore 3D var sajust nevis TV pārraidi 2D režīmā uz ekrāna, bet reālas klātbūtnes efektu. Šīs funkcijas ir lieliskas skatoties koncertu ierakstus un dabas pārraides, visur, kur vari justies kā brīvā dabā!

Iespējams redzēt 2 pārraides vienalaikus!
Izmantojot Samsung Smart TV iespējas, iespējams redzēt 2 pārraides vienlaikus – vienu skatīties TV ekrānā, bet otru, piemēram, planšetdatorā. Tas ir pieejams pateicoties Samsung Smart TV iebūvētajiem diviem uztvērējiem, kas nodrošina šādu iespēju.

Lai apskatītu visas Samsung Smart TV funkcijas, ieskaties 1a.lv sadaļā televizori. Izvēlies Samsung Smart TV, jo šāds TV vēl nav bijis!

01.07.2013
Autors: Valdis Zariņš
Televizors Xiaomi, 55 "

Televizors Xiaomi, 55 "

499,99 / gab.
Televizors LG 49NANO803NA NanoCell

Televizors LG 49NANO803NA NanoCell

484,00 / gab.
Televizors Xiaomi, 55 "

Televizors Xiaomi, 55 "

499,99 / gab.
Televizors LG 49NANO803NA NanoCell

Televizors LG 49NANO803NA NanoCell

484,00 / gab.