Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Smart Leasing

Preču iegādi, izmantojot aizdevumu, 1a.lv veikalā nodrošina AS “Citadele banka” izstrādāts risinājums “Klix Pay Later”.  
 
 
Pilnībā attālināta aizdevuma noformēšana ar 4 vienkāršiem soļiem:
  1. Autentificējies;
  2. Aizpildi pieteikumu;
  3. Saņem piedāvājumu 5 minūšu laikā;
  4. Paraksti līgumu ar Smart ID, AS “Citadele banka” internetbanku vai eParaksts.
 
Smart Leasing sniedz iespēju atmaksāt aizdevumu bez pārmaksas, ja atmaksa tiek veikta 3 vai 10 mēnešu laikā (atkarībā, kāds bezprocentu periods tiek noteikts līgumā). Ja līgumā noteiktajā periodā netiek atmaksāta visa aizdevuma summa, no nākamā maksājuma līgumam tiek piemēroti ikmēneša procenti. Neatkarīgi no līguma bezprocentu perioda, līguma kopējais termiņš ir 36 mēneši.
 
Reprezentatīvais piemērs: Aizdevums tiek izsniegts par summu 600€ uz 36 mēnešiem, ar iespēju atmaksāt summu 10 mēnešu laikā (ikmēneša maksājums: no 60€, kopējā atmaksājamā summa: 600€, GPL: 0%, aizņēmuma likme gadā: 0%). Ja aizdevums netiek atmaksāts 10 mēnešu laikā - ikmēneša maksājums: no 23.92€, kopējā atmaksājamā summa: 786.59€, GPL: 17.54%, aizņēmuma likme gadā: 34%, aizdevums sadarbībā ar AS Citadele banka reģ. nr. 40103303559.
 
Klix Pay Later piedāvā iespēju salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus, tāpēc dažādu aizdevēju nosacījumi var atšķirties. Pērkot preci vērtībā virs 1400.00 € tiek piemērota pirmā iemaksa 10% apmērā no preces vērtības. Aizdevums pieejams pirkumiem vērtībā no 50€.
 
Ja iepērcies klātienes veikalā, dodies uz 1a.lv info centru. Uz SMS vai e-pastu saņemsi saiti aizdevuma pieteikum aizpildīšanai. Uzreiz pēc aizdevuma līguma noslēgšanas 1a.lv darbinieks apstiprinās veiksmīgu pirkumu un izsniegs iegādātās preces.
 
 
Kurš var iegādāties preces, izmantojot aizdevumu?
  • Jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs;
  • Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  • Aizdevuma ņēmēja vecums: 18 gadiem.

Informācija par pirkuma apmaksu, izmantojot aizdevumu:
  • Aizdevuma noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS “Citadele banka” internetbanka, vai eParaksts, kā arī pase vai ID karte;
  • Sīkāku informāciju par aizdevuma nosacījumiem un reprezentatīvais piemēru var apskatīt šeit - https://klix.app/lv/klixpaylater/.
SPĒKĀ ESOŠIE PIEDĀVĀJUMI