Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

SPĒĻU KONSOLES UN VIDEO SPĒLES – 1A.LV


Vai Tu atceries tādas spēles kā Solitaire vai Minesweeper uz datoriem, kas aprīkoti ar Windows operētājsistēmu? Jā, tās vēl joprojām ir pieejamas, bet ja Tu vēlies sekot līdzi laikam, izbaudot mūsdienīgu izklaidi, Tev noteikti jāiepazīstas ar iespējām, ko piedāvā atzītākie videospēļu veidotāji!

Iekāp citā realitātē!

Digitālais laikmets nebeidz pārsteigt! Ja kādreiz Tetris un Tamagotchi bija pats labums, tad šodien Tev ir iespēja iekļūt virtuālajā pasaulē un izbaudīt piedzīvojumus, kas ir vienlīdz reālistiski sapņiem, ko Tavs prāts sadzejo nakts laikā! Un tas viss ir iespējams, pateicoties trīs galvenajiem videospēļu pasaules faktoriem:

Attēla kvalitāte – neatkarīgi no tā, vai Tu izvēlies Sony Playstation, Microsoft Xbox vai Nintendo Wii spēļu konsoli, priekš tām visām ir izveidots milzīgs spēļu skaits, no kā jaunākās spēles ir izstrādātas tik augstā kvalitātē, ka izskatīsies gluži kā ar kameru uzņemts video. Atceries, ka liela nozīme augstākās kvalitātes iegūšanai ir arī ekrānam, kam grasies pieslēgt kādu no video spēļu konsolēm;

Bagātīgs aksesuāru klāsts – lai video spēles pietuvinātu realitātei ne tikai ar iespaidīgu attēla kvalitāti, bet arī fiziskām sajūtām, ir pieejami arī papildinoši instrumenti, piemēram, auto stūres un pedāļu komplektsrallija sacīkšu spēlēm, Stereo datoraustiņas katra pretinieka soļa sadzirdēšanai šaušanas spēlēs, Joystick lidmašīnas vadīšanas simulācijai un daudzi citi aksesuāri izvēlētās spēles iedzīvināšanai;

Videospēļu dažādība – pirmās videospēles parādījās jau pirms aptuveni 60 gadiem, un to dažādība turpina pieaugt. Ja Tev rodas jautājums, kur tiek ņemtas idejas GTA, Call of Duty, FarCry un vēl tūkstošiem dažādu spēļu, tad atbilde ir vienkārša – tās tiek veidotas, balstoties uz pašu spēlētāju iztēli, fantāzijām, vērtējumiem un ieteikumiem! Tieši tāpēc liela daļa videospēļu iznāk aizvien jaunākās un uzlabotākās versijās, ar jaunu spēles stāstu un uzdevumiem.

Arī videospēles ir gaumes lieta

Videospēļu ražotāji saprot, ka cilvēkiem gaumes atšķiras. Tieši tāpēc virtuālā izklaide ir pieejama ne tikai ar spēļu konsoļu starpniecību, bet arī uz datoriem. Ja Tu dod priekšroku vadībai ar datorpeli un QWERTY klaviatūru nevis ar, piemēram, Microsoft Xbox One Controller, tad Tev piemērotākas būs PC videospēles un PC videospēļu aksesuāri.

Lai Tavs mājoklis ir iemīļotākā draugu satikšanās vieta!

Kur parasti ir interesanti pavadīt laiku? Tur, kur vari izsmieties, gūt panākumus, uzstādīt rekordus, atklāt nezināmo un, galvenokārt, to visu darīt labāko draugu kompānijā! Interneta veikalā 1a.lv Tu atradīsi visu nepieciešamo videospēļu tehniku un aksesuārus, lai piepildītu ikdienas brīvos brīžus ar pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem!

Jaudīgākās spēļu konsoles un aizraujošākās video spēles ir tikai pāris peles klikšķu attālumā! Izvēlies, ko vēlies:http://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/spelu_konsoles_piederumi

05.01.2016
Autors: Valdis Zariņš