SVARĪGA INFORMĀCIJA!

Cienījamie klienti!
 
Mēs esam priecīgi, ka varam jums palīdzēt veikt drošu preču iegādi. Mūsu komanda strādā īpaši intensīvā darba režīmā, taču lielais pasūtījumu skaits un pieaugošais sūtījumu skaits Latvijā neļauj piegādāt pasūtījumus tik ātri, kā mēs vēlētos šajās dienās. Tāpēc mēs atvainojamies un lūdzam jūsu sapratni, ja pasūtījumu saņemšanas laiks ir ilgāks nekā parasti.
 
Apzinoties nepieciešamību pēc ātrākas pasūtījumu saņemšanas, mēs esam atvēruši klientu centru “Ozols”. Tagad varat izvēlēties drošu pasūtījumu saņemšanas punktu un pasūtījumus saņemt, uzreiz, tiklīdz jums tiek paziņots ar SMS. 

Klienta centra “Ozols”, Mazā Rencēnu iela 1, Rīgā , darba laiks:
Pirmdienās - piektdienās no 10:00 līdz 19:00
Sestdienās no 10:00 līdz 15:00
Svētdienās: Brīvs

Mēs vēlamies apliecināt saviem klientiem, ka 1a.lv turpinās strādāt arī šajā ārkārtas situācijā valstī. Zemāk jūs varat iepazīties ar atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.
  • Vai e-veikals piegādās preces uz mājām un uz pakomātiem?
Priekšapmaksas pasūtījumiem piegādes kārtība uz mājām un pakomātiem nemainās.
Izvēlies drošu piegādes veidu! Sadarbībā ar DPD piedāvājam bezkontakta piegādi! #paliecmājās
Pasūtījuma apmaksa piegādes brīdī pašlaik nav pieejama.
 
  • Darba laiki klientu apkalpošanas centrā e-veikala preču izsniegšanai no 18. marta.
Sakarā ar COVID-19 un Latvijas Republikas valdības ieteikumiem par tā kontroli, visi (izņemot klientu apkalpošanas centru OZOLS) e-veikala klientu apkalpošanas centri ir slēgti no 18. marta līdz nenoteiktam laikam. Pasūtījumus ir iespējams saņemt klientu apkalpošanas centrā OZOLS, Mazā Rencēnu ielā 1, darba laikā: no pirmdienas līdz piektdienai: 10:00 -19:00 ; sestdienās: 10:00 -15:00; svētdienās: brīvs

  • E-veikalā pasūtītās preces atgriešana:
Saistībā ar pašreizējo COVID-19 situāciju valstī, atgriešanas un garantijas apkalpošanas serviss tiks veikts attālināti. Visa informācija ŠEIT. Ja jums rodas kādi jautājumi, sazinaties ar mums pa e-pastu [email protected]