Присоединись к SMART NET! Присоединись

Крупная бытовая техника

Предложения на этой неделе

Идеи и советы

Trauku mazgājamās mašīnas tīrīšana – kāpēc, cik bieži un kādā veidā tas darāms? Foto: Freepik.com   Trauku mazgājamā mašīna ir lielisks mūsdienu sadzīves tehnikas izgudrojums, kurš mūsu vietā paveic ne pārāk patīkamo trauku un citu virtuves piederumu nokopšanas darbiņu, ļaujot pašiem šo laiku izmantot lietderīgāk. Ja esat liela ģi...
Aizkaru mazgāšana: ceļvedis kā to pareizi veikt soli pa solim Foto: freepik.com / Zinkevych   Aizkari ir mājas akcents, kas ne tikai izdaiļo istabu, bet arī pilda būtiskas funkcijas: regulē istabas temperatūru un gaismas daudzumu. Lai tie pēc iespējas ilgāku laiku izskatītos kā jauni, aizkaru mazgāšana ir jāvei...
Energoefektivitātes klases: gudra izvēle ilgtspējīgai nākotnei Foto: freepik.com   Energoefektivitāte un energoefektivitātes klases ir jēdzieni, ar ko saskaramies ļoti bieži, taču ne vienmēr un ne visiem to nozīme ir saprotama. Energoefektivitāte ir attiecība starp preci vai pakalpojumu un tam patērēto enerģiju. Z...
Cepeškrāsns tīrīšana – pārveido savu virtuvi ar svaigu un mirdzošu iekārtu Foto:1a.lv   Bez cepeškrāsns mūsdienās nav iedomājama neviena virtuve. Tajā top dažādi gardumi, ar ko iepriecināt savus mīļos. Lai cepeškrāsns spētu kārtīgi pildīt savas funkcijas, jāatceras, ka ir jāparūpējas par tās higiēnu un tīrību, vadoties pē...

Kādu sadzīves tehniku izvēlēties?

Tā kā dzīvojam laikmetā, kad cilvēki arien vairāk ir aizņemti strādājot, nav labākas sajūtas par atnākšanu mājās pēc garas darba dienas. Taču šo prieku un laimi, atnākot mājās, var izjaukt pat visniecīgākās lietas - veļasmašīna ir pārstājusi darboties un baltie krekli uz rītdienu ir jāmazgā vēlreiz. Jūsu trauku mazgājamās mašīnas modelis varbūt nav no tiem jaunākajiem, tāpēc trauku mazgāšana var ievilkties un būs jāsamierinās vien ar pāris stundām mazāk miega.
 
Nekāda lielā bēda, protams, šādos gadījumos nav notikusi un jūs tikai tērējat savu dārgo laiku un nervus. Taču, attīstoties tehnoloģijām, it īpaši sadzīves tehnikas jomā, ir jāizmanto šīs iespējas, lai atvieglotu savu ikdienas dzīvi un rastos vairāk laika citām, jums tīkamākām nodarbēm par mājas tīrīšanu un uzkopšanu.

Kvalitatīva lielā un mazā sadzīves tehnika ne tikai atvieglos jums ikdienas darbus un palīdzēs ietaupīt laiku un naudu uz elektrības rēķina, bet arī radīs miera sajūtu mājās. Sākot no pārtikas uzglabāšanas līdz dažādiem mazgāšanas un tīrīšanas darbiem mājoklī. Internetveikals 1A.LV piedāvā plašu iebūvējamo sadzīves tehnikas klāstu no tādiem ražotājiem kā Bosch, Schadler, Beko, Electrolux, Samsung, Whirlpool, Zanussi, LG, Siemens, AEG, kā arī  citiem vadošajiem ražotājiem. Galvenais saprast, kas tieši jūsu mājoklim ir vajadzīgs.

Visbiežāk pieļautās kļūdas, iegādājoties jaunu iekārtu

Mūsdienu sadzīves tehnika ne tikai atvieglo ikdienas mājas darbus, bet arī atsvaidzina un piešķir mājoklim dzīvāku elpu ar savu dizainu un izskatu. Taču, kā saprast un atrast balansu, starp moderno dizainu un iekārtas nepieciešamajām funkcijām, lai nepārsniegtu savu budžetu? Šeit mūsu sniegtie padomi:
 
“Neskati tehniku pēc cepures” - varbūt jūsu izvēlētais ledusskapis izskatās glauni, jaunā veļas mašīna pēc mazgāšanas jums nosūta ziņu uz telefona, ka darbs ir ticis padarīts, un tējkanna, vāroties ūdenim, rūc kā bitīte. Visbiežāk, papildus ekstras atspoguļosies arī iztērētajā naudā. Tāpēc ekonomiskāk un vērtīgāk būtu pievērst uzmanību konkrētās iekārtas specifikācijai - apgriezienu skaitam, elektrības patēriņam, jaudai un citiem lielumiem. Izskats patiesi ir svarīgs, taču, ko dos dizains un elegantais izskats, ja jaunā gāzes plīts un tās iebūvētā cepeškrāsns piededzina ilgi gatavoto kūku vai cepeti?
 
Neapdomā pieejamo platību telpā - pirms uzsākat jaunas tehnikas meklējumus, rūpīgi izmēriet tās pieļaujamo augstumu, garumu, platumu, kā arī dziļumu, lai tā bez problēmām iekļautos istabas interjerā. Šis faktors būs īpaši svarīgs gadījumos, kad nepieciešams nomainīt iebūvējamo sadzīves tehniku. Tādas nianses kā dažādi izvirzījumi, rokturi un kloķi pircējiem aizmirstas. Protams, vienmēr preci var atgriezt atpakaļ, ja to nav iespējams uzstādīt, taču tas atkal prasīs dārgo laiku, naudu, kā arī žēl būs šķirties no nupat izdarītā pirkuma.
 
Netiek ņemta vērā energoefektivitāte - zaļā domāšana un energoefektivitāte ir ļoti svarīgi aspekti, kurus kompānijas ņem vērā, ražojot savus produktus. Arī pircēji mūsdienās labprātāk iegādājas preces, kuras ir videi draudzīgas un energoefektīvas, tādējādi samazinot savus izdevumus ilgtermiņā, kā arī rūpējoties par vidi sev apkārt. Meklējot sadzīves tehniku mūsu internetveikalā, iesakām izmantot preču filtru lapas kreisajā pusē, kur iespējams izvēlēties ražotāju, augstumu, platumu un dziļumu, kā arī enerģijas klasi. Videi un maciņam visdraudzīgākās būs iekārtass ar “A+++” klasi, turpretī “G” klases modeļiem būs viszemākā energoefektivitāte.
 
Aizmirst par apkopi – ja nupat esat iegādājies jaunu iebūvējamo plīts virsmu, pavisam noteikti nedrīkstētu aizmirst par regulāru tās tīrīšanu. Pirms pirkuma veikšanas, svarīgi būtu noskaidrot konkrētās preces garantiju, kā arī remonta iespējas, ja precei ir kādi bojājumi. 

Internetveikala 1A.LV piedāvājums

Mūsu internetveikala piedāvājumā atradīsiet ļoti plašu sadzīves tehnikas klāstu ar pievilcīgākajām cenām. Pie mums iespējams iegādāties: 
 
1. Saldētavas un ledusskapji ar augstākajām energoefektivitātēm, kas palīdzēs ne tikai atdzesēt dažādus produktus un dzērienus, bet arī ietaupīt naudu uz elektrības rēķina;
2. Veļas mašīnas, gan automātiskās gan pusautomātiskās, kā arī modeļi ar iebūvētiem žāvētājiem;
3. Veļas žāvētāji ar dažādiem tilpumiem, kas nebojājot jūsu apģērbu, īsā laikā padarīs tos sausus un gatavus valkāšanai;
4. Trauku mazgājamās mašīnas, kas palīdzēs ietaupīt ne tikai laiku, kas tiktu pavadīts mazgājot traukus ar rokām, bet arī krietni samazinās ūdens patēriņu;
5. Tvaika nosūcēji, kas lieliski attīrīs gaisu un palīdzēs cīnīties ar spēcīgām smaržām virtuvē, kas var radīt ne tikai diskomforta sajūtu, bet arī ietekmēt jūsu apetīti. Jāpiemin, ka tvaika nosūcējs būs lielisks papildinājums jebkurā modernā virtuvē;
6. Elektriskās un gāzes plītis no tādiem vadošajiem ražotājiem, kā AEG, Bosch, Electrolux, Whirpool, Hansa un citiem. Vairums cilvēku izvēlas tieši gāzes plītis, jo tās sniedz iespēju gatavot uz atklātas uguns, kā arī no finansiālā viedokļa, gāze ir lētāka par elektrību;
7. Ūdens sildītāji tām privātmājām un daudzstāvu iedzīvotājiem, kuriem par siltā ūdens apgādi ir jārūpējas pašiem. Mūsu plašais sortiments (Bosch, Ariston, Tesy, Promotec un citi ražotāji) ļaus atrast piemērotāko modeli jūsu vajadzībām. Sākot no lielāka tilpuma karstā ūdens sildītājiem kuplākām ģimenēm, līdz neliela izmēra boileriem, kurus iespējams uzstādīt pat zem izlietnes nelielos ofisos un citās darba telpās. Svarīgākie faktori, kuri būtu jāņēm vērā pirms pirkuma izdarīšanas - boilera tilpums, montāžas tips un ūdens sildīšanas veids;
8. Tīrīšanas līdzekļi, kas palīdzēs saglabāt nevainojamu mirdzumu un parūpēsies, lai iegādātā prece kalpotu ilgākam laikam. 

Iebūvējamā vai stāvošā sadzīves tehnika

Iebūvējamai sadzīves tehnikai piemīt vairākas priekšrocības, kā, piemēram:
1. Tā aizņems mazāku vietu nelielā telpā;
2. To iespējams saskaņot ar pārējām mēbelēm, kas atrodas istabā;
3. Tām nav lieku spraugu, kurās ar grūtībām būs jātiek vaļā no dažādiem netīrumiem;
4. Efektīvākai un drošākai lietošanai, piemēram, iebūvējamās cepeškrāsnis ir aprīkotas ar siltumizolāciju un atbilstošu ventilāciju, kas pasargās citas jūsu mēbeles no dažādiem bojājumiem.
 
Kā galvenos trūkumus, vērts minēt: šāda tipa iekārta būs nedaudz dārgāka par stāvošo sadzīves tehniku; uzstādīšana un nepieciešamības gadījumā nomaiņa, būs krietni sarežģitāka un aizņems vairāk laika.
 
Stāvošās sadzīves tehnikas priekšrocības:
1. Iespēja pašiem izvēlēties, kur novietot konkrēto iekārtu, paturot prātā telpas iekārtojumu;
2. Nepieciešamības gadījumā, tās nomaiņa būs daudz vienkāršāka un mazāk laikietilpīga;
3. Stāvošā iekārta, vairums gadījumu, būs daudz lētāka.
 
Trūkumi, apsverot tās iegādi: būs daudz grūtāk saskaņot kopējo virtuves iekārtojumu, piemēram, lai plīts virsma saplūstu ar virtuves virsmu; šāda tipa iekārtas nebūtu ieteicams novietot tuvu citām mēbelēm, jo radītā karstuma rezultātā tās var tikt bojātas.

Frontālās un augšējās ielādes veļas mašīnas – kas jāņem vērā?

Augšējās (top) ielādes veļas mašīnas: to izmēri ir mazāki, tāpēc šāda tipa veļas mašīna būs lielisks risinājums mazās telpās. Mazgāšanas tvertne un piekļuve tai notiek no augšas, kā arī nav ierastā gumija gar atvēršanas lūku, kurā bieži uzkrājas netīrumi, kā rezultātā to nepieciešams regulāri tīrīt. 
 
Frontālās (front) ielādes veļas mašīnas: vieglākai piekļuvei un veļas mašīnas izmantošanai, padomājiet par vietu, kur tā tiks novietota, lai veļas mašīnas lūku būtu iespējams atvert pilnībā. Tikko sākāt mazgāšanu, bet aizmirsāt pievienot kreklus vai citus apģērba gabalus? Tā sen vairs nav problēma! Samsung veļas mašīnas piedāvā funkciju “AddWash”, kas ļauj ērti un ātri pievienot aizmirstos apģērba gabalus pat tad, kad mazgāšanas cikls ir sācies.