«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше
Фильтровать Очистить ×

Фильтрация

Цена
Оперативная память (RAM)
Оперативная память (с английского языка RAM - Random Access Memory) является временным хранилищем данных. Он содержит информацию, которая может быть как программой, так и данными. Размер Оперативной памяти определяет, сколько файлов в то же время может использоваться (изображения, веб-страницы, видео) чтобы компьютер работал достаточно быстро. Чем больше оперативной памяти, тем быстрее ваш компьютер будет работать.
Объем диска SSD/eMMC
SSD (с англ. яз. Solid State drive) диски нового поколения для хранения данных с большей скоростью, чем HHD или обычный жесткий диск. В производстве этого диска используются флэш-памяти, который состоит из микросхем и контролера, обеспечивая взаимодействие диска и компьютера. Преимущество SSD в том, что диск почти не нагревается, и его работа является почти неслышной. Эти накопители не только потребляют меньше электроэнергии, что продлевает время работы батареи, но также немного снижает общий вес компьютера.
Тип портов
USB является наиболее распределены интерфейсом аппаратуры для подключения периферийных устройств к компьютеру. Обычно есть по крайней мере два порта USB (порты) у портативных компьютеров и четыре - в персональном компьютере. Чем больше портов USB, более устройств одновременно может быть подключено к компьютеру. USB 2.0 является наиболее распространенным портом компьютера для подключения периферийных устройств. Благодаря этому порту можно подключить компьютерную мышь, клавиатуру, веб-камеру, принтер, флешки USB, внешние жесткие диски, и множество других устройств. USB 3.0 является последним и самым быстрым стандартом USB, что позволяет подключать все предыдущего поколения USB 2.0 и устройства нового поколения USB 3.0.
Показывается: 5
Сортировать по:
Apple MacBook Air 13.3" Retina DC / i3 1.1GHz / 8GB / 256 SSD / ENG Space Gray
999,00 / шт.
На складе
Apple MacBook Air 13.3" Retina DC / i3 1.1GHz / 8GB / 256 SSD / ENG Space Gray
 • Диагональ экрана: 13.3 ″
 • Установлена операционная система: Mac OS
 • Оперативная память (RAM): 8 GB
 • Объем жесткого диска:
 • Объем диска SSD/eMMC: 256 GB
Apple MacBook Air 13.3" Retina DC / i3 1.1GHz / 8GB / 256 SSD / ENG Silver
1 079,00 / шт.
Беспроцентный лизинг
ТОП товар
Apple MacBook Air 13.3" Retina DC / i3 1.1GHz / 8GB / 256 SSD / ENG Silver
 • Диагональ экрана: 13.3 ″
 • Установлена операционная система: Mac OS
 • Оперативная память (RAM): 8 GB
 • Объем диска SSD/eMMC: 256 GB
Apple MacBook Air 13.3" Retina QC / i5 1.1GHz / 8GB / 512 SSD / ENG Silver
1 349,00 / шт.
Apple MacBook Air 13.3" Retina QC / i5 1.1GHz / 8GB / 512 SSD / ENG Silver
 • Диагональ экрана: 13.3 ″
 • Установлена операционная система: Mac OS
 • Оперативная память (RAM): 8 GB
 • Объем диска SSD/eMMC: 512 GB
Apple MacBook Air 13.3" Retina DC / i3 1.1GHz / 8GB / 256 SSD / ENG Gold
999,00 / шт.
Apple MacBook Air 13.3" Retina DC / i3 1.1GHz / 8GB / 256 SSD / ENG Gold
 • Диагональ экрана: 13.3 ″
 • Установлена операционная система: Mac OS
 • Оперативная память (RAM): 8 GB
 • Объем диска SSD/eMMC: 256 GB
Apple MacBook Air 13.3" Retina / i5 1.1GHz / 16GB / 512 SSD / ENG Space Grey
1 647,49 / шт.
Беспроцентный лизинг
ТОП товар
Apple MacBook Air 13.3" Retina / i5 1.1GHz / 16GB / 512 SSD / ENG Space Grey
 • Диагональ экрана: 13.3 ″
 • Установлена операционная система: Mac OS
 • Оперативная память (RAM): 16 GB
 • Объем жесткого диска:
 • Объем диска SSD/eMMC: 512 GB
Показывается: 5

MacBook Air - kādu izvēlēties?

Mūsdienās viss kļūst jaudīgāks un ātrāks, lai padarītu ikvienu mūsu sasniegumu un mērķi vieglāk sasniedzamu, ar labākiem un kvalitatīvākiem rezultātiem. Arī tehnoloģijas attīstās, līdz ar to arī klpējdatori paliek progresīvi. Ar MacBook Air sasniegt maksimālo rezultātu profesionālajā jomā būs ātrāk un vieglāk. Taču, kā izvēlēties piemērotāko modeli, par to šajā iepirkšanās ceļvedī!

MacBook Air datora īpašības

Katra ierīce padara ikdienas soli vieglāku, piemēram, atgādina par tuvojošos kalendāra pienākumu, par dažādu datu pārmerīgu izmantošanu un, protams, arī mērķiem, kurus vēlamies sasniegt un pierādīt pasaulei. Jaunāki Apple datori apkopo lieliska dizaina un kvalitātes rādītājus, tāpēc tālāk apskatīsim, ar kādiem parametriem ir īpašs MacBook Air dators.

Krāsa un kopējais dizains

Vizuāli īpašs un gaumei piemērots ārējais dizains veidos Jūsu ārējo tēlu, kā arī palielinās vēlmi ierīci izmantot. Tieši dizains ir tas, kas atšķir Apple produkciju no pārējiem, tāpēc biežāk izmantotās krāsas ir:
 • zelts – maksimāls krāsas kliedziens, piemērots tiem, kuri vēlas izcelties. Ir pieejams arī klasiskais rožu zelts, īpaši iecienīts dāmu vidū;
 • sudrabs – neitrāls tonis, bet šī krāsa ir zīmola firmas tonis, ar ko šī produkcija asociējas pārējiem;
 • pelēks – klasiskāks tonis, piemērots pircējiem, kuri vēlas vienkāršību. 
Jāpiemin, ka 2019. gadā izdotie klēpjdatori īpaši izceļās ar dizainu un jauniem, vizuāliem uzlabojumiem, kas veicinās vēlmi vairāk un aktīvāk strādāt, kā arī īpaši vieglais svars un vieglā pārvietojamība ļaus parocīgi un efektīvi būt jebkur un darīt jebko. 

Parametri

Viens no galvenajiem šīs kolekcijas klēpjdatora uzlabojumiem ir uzlabotā tastatūra un skārienpaliknis, tāpēc to bieži iesaka tiem, kuri vēlas grafiski jaudīgus portatīvos datorus. Pie galvenajiem parametriem tiek pieskaitīti arī:
 
1. Ekrāna izmērs – MacBook Air ekrāna izmērs ieskauj attēlu no vienas malas līdz pat otrai, ar īpaši augstu izšķirspēju līdz ar četriem miljoniem pikseļus, kas padarīs ikviena video materiāla skatīšos īpaši kvalitatīvu;
 
2. Procesors – īpaša jauda un ātrums, ko sniedz Intel Core i3, i5 un i7 procesoru klase. To atšķirības:
 1. MacBook Air (2018) – 2 procesoru kodoli Intel Core i3 un i5 klasē, veicinās pietiekami ātru komandu izpildi bez liekas gaidīšanas;
 2. MacBook Air (2019) – tehnoloģiju jaudai attīstoties, ar to pašu 2 procesoru kodolu ātrumu un kvalitāti būs iespējams izbaudīt augstākas klases kvalitāti; 
 3. MacBook Pro – īpaši paredzēts aktīvai biznesa darbībai, sniedzot ātru un precīzu komandu izpildīšanu, ko nodrošinās 8 procesoru kodoli.
3. Cietais disks – ne tikai klēpjdatora ātrumu, bet arī klusumu un atmiņas ietilpību papildinās multivides SSD cietais disks, ar dažādu atmiņas apmēru:
 1. 128 GB - piemērots ikdienas darbu veikšanai, taču ja ir milzīgas multivides kolekcijas, 128 GB nebūs pietiekams;
 2. 256 GB - līdzīgi kā 128 GB, arī 256 GB būs piemērots mājas lietošanai, taču šeit atšķirība ir tā, ka ar lielāku cieto disku, ir iespējams palaist vairāk datorprogrammas un apstrādāt failus;
 3. 512 GB - piemērots gaming nolūkiem, kā arī advancētiem grafiskajiem uzdevumiem. 
4. Video karte – Apple produkti var izcelt to, ka video karte ir droši iestrādāta ierīcē pie mātes plates, kas viegli nodrošinās datora darbību gan darba, gan skolas vajadzībām. MacBook Air video kartes labās īpašības:
 1. Iestrādāta ierīcē;
 2. Izmanto savu iestrādāto atmiņu.
5. RAM jeb Operatīvā atmiņa – droši sagalabā veiktās darbības, apmeklētās mājaslapas un ļauj brīvi atgriezties pie tā, kas ticis aplūkots. Operatīvā atmiņa nosaka arī kopējo ātrumu un spēju reaģēt negaidot. MacBook Air klēpjdatoriem maksimālā operatīvās atmiņas ietilpība ir 16 GB, bet pamata operatīvā atmiņa būs noteikta:
 1. 8 GB - industrijas standarts, ko iekļauj lielākajā daļā datoru. Piemērots ikdienas mājas vai biroja darbam;
 2. 16 GB - atļaus palaist vairākas programmas vienlaikus.
6. Baterija – jaudīgai darba dinamikai nepieciešama arī pietiekami ilglaicīga akumulatora uzlāde, kura nepievils īpašos momentos. Klēpjdatoru akumulators pēc pilnas uzlādes spēj veikt nepieciešamās darbības 12 stundu garumā, kas nozīmē, ka darba dienu būs iespējams aizvadīt bez šaubām. 
 
7. Savienojumi – to nodrošinājums spēj papildus pievienot dažādu ierīču izmantošanu, šajā gadījumā pamatkomplektācijā ir nodrošināti tikai trīs savienojumi:
 1. 3.5 mm audio pieslēgums;
 2. Wi-Fi;
 3. Thunderbolt 3 USB kabelis, kas nodrošina iespēju pievienot papildus savienojumu bloku, ar īpaši izdalītiem pievienojuma portiem;
 4. Thunderbolt 3 USB kabelis spēj nodrošināt ātrāku klēpjdatora darbību, augstāku izšķirspēju, ilgāku akumulatora darbību un īpašu papildus savienojumu pievienošanu.
8. Klaviatūras valoda – visiem Apple produktiem ir oriģinālā iestatījumu valoda – angļu, kuru var papildināt ar citām valodām, tās lejupielādējot programmatūrā. 
 
Īpaši dizainisks uzlabojums MacBook Air datoros ir klaviatūras apgaismojums, kas nodrošinās labāku redzamību tumšā laikā, bet dienas laikā padarīs datoru oriģinālāku. Tomēr jāatcerās, ka tastatūras apgaismojums paterēs papildus enerģiju no akumulatora. 
 
Ja darbs ir saistīts ar augstas kvalitātes video apstrādi, rediģēšanu, projektēšanu vai jebkādu pienākumu veikšanu, kas prasa maksimāli augstas izšķirtspējas attēlu, precīzu savienojamību īpaši smalku darbu veikšanai, tad stacionāras pozīcijas un atbilstošas kvalitātes darbu spēc nodrošināt Apple produkcijas iMac Pro

Cena 

Apple piedāvātā tehnika ir salīdzinoši dārgāka par citām, līdzīgas klases ierīcēm kopējā tirgū. Tas galvenokārt izskaidrojams ar to, ka zīmols ir iemantojis luksus tirgus reputāciju, kā arī tiem piemīt lieliska ekosistēma jeb kā produkti mijiedarbojās viens ar otru.
 
Vieglā savienojamība ar citām papildus ierīcēm, piemēram, ar Apple Watch vai iPhone, ļaus parocīgi un vienlaicīgi kontrolēt vairākas funkcijas – sekot līdzi pulsam, neskatoties viedpulkstenī, pārsūtīt bildes pat nepieskaroties viedtālrunim! Klēpjdatora kopējās izmaksas tiek ietekmētas ar:
 1. atmiņu – tās lielums sadārdzina kopējo summu, bet nodrošina lielāku informācijas daudzuma uzkrāšanu un glabāšanu;
 2. ražošanas gadu – jauns, tomēr mūsdienīgāka un jaudīgāka tehnoloģija to papildinās;
 3. papildus iebūvētajām priekšrocībām – noteikti paredzēts tikai lietotāja ērtībām un parocīgumam! 

Iegādājies Viedveikalā 1a.lv!

Iepirkties interneta veikalā 1a.lv ir ātri un vienkāršķi. Plaša un kvalitatīva izvēle tieši Jūsu gaumei, dāvanai vai darba vajadzībām - to visu varat atrast vienā interneta vietnē! 
Interneta veikalā 1a.lv atradīsiet arī īpaši draudzīgas un saprātīgas cenas, īpaši, ja esat “Draugu loka” biedrs. Mūsu klientiem nodrošinam laicīgu un atbilstošu piegādi, kā arī speciālistu palīdzību pirms preces iegādes.

Biežāk Uzdotie Jautājumi (FAQ)

Vai MacBook Air 2020 ir labs klēpjdators?
Ikviens klēpjdators, kas tiek izdots ar jaunāku gada gājumu, ir labāks un mūsdienīgāks, pat ja ietver tās pašas funkcijas un pieejamo atmiņu. MacBook Air 2020 īpaši var izcelt ar akumulatora darības ilgumu, kurš ļauj strādāt līdz 18 stundām, kā arī nemainīgo klējdatora svaru un jaudīgo 8 procesoru kodolu skaitu, ko papildina arī 256 GB cietā diska atmiņa. 
 
Kurš ir labāks – MacBook Air vai Pro?
MacBook Air ir paredzēts vairāk ikdienišķām un vienkāršākām funkcijām, piemēram, skolniekam būs parocīgi un dinamiski ērti izmantot gan klausoties lekciju, gan rakstot studiju darbu. Savukārt, Pro sērija savu dinamisko darbību paredz attīstītai un lielai biznesa darbībai, kas paredz ilgu laiku bez uzlādes, lielu informācijas apjoma apstrādi, kas būs īpaši piemērota arī dizaina jomā strādājošajiem.
 
Cik ilgi kalpos MacBook Air klēpjdators? 
Tehnika kalpo tik ilgi, cik rūpīgi pret viņu izturās. Ja ierīce tiks apkopta laicīgi, sekots līdzi nepieciešamajiem atjauninājumiem, nepieciešamos uzlabojumus veiks zinoši speciālisti, kā arī nepieciešamo datora tīrīšanu/apkopi veiks oriģinālais Apple ražotājs, tad klēpjdatora mūžs būs pietiekami ilgs! 
 
Vai labāk iegādāties MacBook Air i3 vai i5?
Lai saprastu, kuru no piedāvātajiem labāk iegādāties, ir jāsaprot klēpjdatora ikdienas pielietojums un nepieciešamās īpašības darba veikšanai. Atšķirība starp i3 un i5 veido procesoru skaita lielums, kas nodrošina komandu ātrāku reaģēšanu un izpildi, kā arī RAM jeb operatīvā atmiņa, kas sniegs īpaši precīzu darbību izpildi un saglabās veiktās darbības. 
 
Kad iegādāties jaunu MacBook Air? 
MacBook Air ir ideāli piemērots, ja plānots doties ilgākā un garākā ceļojumā, kura laikā būs iespēja gan strādāt, gan mācīties. Turklāt, tas būs piemērots arī ilglaicīgam ofisa darbam, ne tikai strādājot pie galda, bet arī ļoti ērts pārvietošanai uz konfenrenču telpu vai sarunām pie pusdienām. Vislabāk preci iegādāties pavasarī, kad daudzkur norisinās akcijas.