«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше
Фильтровать Очистить ×

Фильтрация

Класс энергоэффективности
Распределение товара по шкале энергоеффективности от G до A+++, гду A+++ (зеленого цвета) будет потреблять меньше электроэнергии и G класс (красного) будет потреблять больше электроэнергии.
Разрешение дисплея
Разрешение экрана относится к четкости изображения и текста на экране. Чем больше разрешение, тем качественнее (точнее) изображение.
Тип яркости экрана
Форма экрана
Фоновое освещение
Технология Ambilight проецирует свет на стену, находящуюся за телевизором, подстраивая цвета и яркость к изображаемому на экране.
«Smart TV»
Функция Smart TV позволяет Вам использовать различные программы и приложения, установленные в телевизоре, а также возможность скачивать новые, также она обеспечивает доступ к другим интернет-ресурсам. Например, Вы можете использовать социальные сети (Facebook, Twitter и.д.) или общаться через Skype, пользоваться приложениями, которые позволяют Вам смотреть ТВ-передачи или фильмы, играть в игры, читать свежие новости и использовать другие услуги, которые обеспечивает конкретный телефизор.
Установлена операционная система
Телевизоры с данной функцией дают возможность бороздить просторы интернета, использовать приложения и делать все прочее, что позволяет операционная система Android.
Число разъемов HDMI
Цифровой разъем, через который телевизор может быть подключен к DVD или Blu-Ray-плеерй или любому другому устройству, которое поддерживает HDMI. HDMI передает звук и изображение.
Разъем для наушников 3.5 мм
Соединение WiFi
Wi-Fi является беспроводным подключением к сети.
Соединение WiFi Direct
Wi-Fi Direct (ранее известный как Wi-Fi Peer-to-Peer) - стандарт, позволяющий двум и более Wi-Fi устройствам общаться друг с другом без хот-спотов и маршрутизаторов. WiFi Direct обеспечит беспроводное соединение с помощью нажатия одной кнопки, без нужды в сложных конфигурациях. Благодаря этой функции, у Вас будет возможность пересылать данные между устройствами (изображения, музыку итд.)
Связь WiDi
WiDi (Intel® Wireless Display) позволяет подключить несколько устройств к телевизору через беспроводную сеть, что позволяет видеть то же изображение на экране телевизора, которое можно увидеть на вашем портативном компьютере.
Беспроводная связь Bluetooth
DLNA
DLNA (Digital Living Network Alliance) стандарт, для которого устройство может устанавливать беспроводное соединение с другими DLNA сертифицированными устройствами.
Год производства
Бренд TCL×
Стандарт VESA 600 x 300×

в Категории «Телевизоры» ничего не найдено

Искать снова

Televizori mūsdienīgā pasaulē – kā izvēlēties?

Tiek apgalvots, ka šobrīd sabiedrība virzās jaunā, pēc-televīzijas ērā. Tomēr, par spīti viedokļiem,  televizors arvien ieņem svarīgu vietu gandrīz katrā mājā. Turklāt, tas ir viens no ierastākajiem veidiem,  kā tiek skatīti raidījumi un uzzinātas jaunākas ziņas. 
Jaunās tehnoloģijas rada pavisam citus mēdiju uztveršanas paradumus, tāpēc televizors un tā saturs attīstās līdzi laikam, uzlabojot tehnoloģijas un piedāvājot arvien jaunas iespējas. Cilvēks var skatīties visu ko vēlas, jebkurā laikā un vietā. Tādi uzņēmumi kā LG, Samsung un citi piedāvā arvien mūsdienīgākus modeļus, kuru iespējas var pārsteigt pat visprasīgākos klientus. Iemesli, kādēļ tie arvien gūst lielu popularitāti ir:
 • Tā skatīšanās ir iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids; 
 • Tas piedāvā nepārtrauktu raidījumu plūsmu;
 • Tajā var izvēlēties sev interesējošos raidījumus atkarībā no mūsu garastāvokļa vai laika limita, ko varam atļauties pavadīt pie ekrāna; 
 • Ieslēdzot to, skaņas veido fonu mūsu ikdienas dabībām – ēst gatavošanai, vakariņošanai, rokdarbiem; 
 • Televīzijā redzētie raidījumi un šovi mums liek just emocijas, līdzpārdzīvot, domāt par notiekošo. 

Kam pievērst uzmanību?

Pirms iegādes, vērts veltīt laiku nelielai tirgus izpētei un saprast, kāds klāsts tiek piedāvāts un atrast piemērotāko modeli. Rekomendējam atbildēt uz šiem jautājumiem, lai iegāde inteneta veikalā kļūs nedaudz vienkāršāka:
 • Kāda ir aptuvenā cena, kādu esat gatavs maksāt?
 • Vai ir ražotāji vai zīmoli, kuram dodat priekšroku? Mūs piedāvājumā atradīsiet tādus populārs zīmolus kā – LG, Samsung, Philips, Panasonic u.c. zīmolus;
 • Cik lielu izmēra modeli vēlaties iegādāties?
 • Kādam ir jābūt ekrāna tipam? - populārākais izmērs šobrīd ir 32 collas;
 • Kādu izšķirstspējas veidu un kādu izšķirstspēju vēlaties?
 • Kā arī, cik liels pieslēgumu skaits būs nepieciešams.
Cenas sakarā, interneta veikal afiltrs labajā pusē atvieglos izvēles procesu, jo viegli un ātri varēsiet atzīmēt sev vēlamo  cenu diapazonu. Ir vērts pievērst uzmanību arī veikala tā brīža aktuālajiem piedāvājumiem un akcijām, lai jauno televizoru iegādātos par īpaši izdevīgām cenām. 

Ekranu tipi

Atkarībā no telpas lieluma un individuālajām vēlmēm, izvēlieties piemērotāko ekrāna izmēru. To mēra pa diagonāli collās (1 colla = 2,54 cm). Interneta veikals 1a piedāvā vairākus ekrāna tipus: populārākis no tiem ir LED, taču šobrīd aktuāli ir arī UHD, Full HD, Nano cell, OLED un QLED:
 • LED (light emitting diodes) apzīmē šķidro kristālu ekrānus. Apgaismojums tiek radīts tad, kad caur ekrānu plūst strāva. Šie modeļi ir energoefektīvi un ekonomiskāki, kā arī sniedz labu attēla kvalitāti, krāsu atveidi un kontrastus;
 • OLED (Organic Light-Emitting Diode) displejos izmanto organiskās gaismas diodes, kas apgaismo katru attēla elementu, tādejādi krāsu piesātinājums ir lielāks, attēliem ir augstāka kvalitāte, bet kontrasti - izteiktāki. Izmanotjot organiskās gaismas diodes, ir iespējams ražot plānākus, vieglākus un pat izliektus ekrānus. OLED displeji ir energoefektīvāki nekā LED ekrāni, tāpēc to cenas ir augstākas;
 • Arī Full HD saprot tos modeļus, kuri var nodrošināt vai nu 720p vai 1080i izšķirtspējas līmeni;
 • UHD jeb 4K televizoriem ir daudz augstāka izšķirtspēja, salīdzinājumā ar Full HD, diemžēl šī tehnoloģija sliktāk ataino kustīgus attēlus ar dinamiskām ainām.

Izšķirtspēja

Svarīgi ir arī pievērst uzmanību izšķirtspējai, jo pat liels televizors var rādīt neskaidru un bālu attēlu. Ekrāna izšķirtspēja ir horizontālo un vertikālo pikseļu daudzums attēlā, kas izšķiroši ietekmē attēla kvalitāti. Parasti, jo augstāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks un krāsaināks būs televizora attēls. 
 
4K UHD izšķirtspējas viedam ir viena no visaugstākajām izšķirtspējām, bet FHD un HD izšķirtspējas veidiem parasti ir zemākas izšķirtspējas. Labai attēla kvalitātei iesakam iegādāties modeļus ar vismaz 1080 augstu izšķirspēju. 

HMDI pieslēguma vietu skaits 

Pie tlevizora var pieslēgt gan dekoderus un antenas, gan skaņas aparatūru, spēļu konsoles u.c. ierīces. Tam var pieslēgt pat datora peli un/vai tastatūru, jo tad var  pilnvērtīgi izmantotu Smart TV funkcijas. Tāpēc pirms iegādes iesakām pārdomāt, kādas ierīces tam šobrīd vēlaties pieslēgt, un vai modelim ir nepieciešamais pieslēguma vietu skaits. Pārdomājiet arī to, vai vēlmes tuvākajā laikā nemainisies, un nebūs nepieciešams vairāk pieslēguma vietu. Populārākās no tām:
 • Jaunākie modeļi ar HDMI portu, kas ļauj televizoram saslēgties ar portatīvo datoru;
 • USB termināls, kas atbalsta tādus formātus kā JPEG, WMA, AVS u.c. Tas nozīmē - ir iespēja pieslēgt dažādas ārējās ierīces, kā zibatmiņas, fotoaparātus u.c.
 • Kā arī interneta kabeļa, audio ieeja un izeja un citas pieslēgvietas.

SMART TV viedtelevizors

Smart ID piedāvā dažādus ar interneta atbalstītus servisus, ko parastie modeļi nevar nodrošināt. Smart ID spēj apvienot visas mājas izklaides vienuviet – gan internetu, gan mūzikas klausīšanos, gan filmas lietotāja izvēlētā laikā, un pat spēles. Tajos iespējams lietot aplikācijas, veikt mediju straumēšanu, sērfošanu internetā, spēlēt spēlēs un izmantot citas iespējas ērtākai ikdienai. 
 
1A interneta veikals piedāvā plašu klāstu Smart ID tipa televizoriem, tāpēc atliek tikai izvēlēties, kādu operētājsistēmu vai platformu vēlaties. Turklāt mūsu piedāvājumā ir arī modeļi gan ar poplārajām WebOS Smart TV  vai Android operētājsistēmām, gan retāk pārstāvētās Tizen, Fire TV, Saphi, u.c. Īpaši iecienīti ir LG televizori ar webOS operētājsistēmu, kas šodien arī nodrošina Apple TV lietotni. Turklāt, interfeiss šai operētājsistēmai arī ir lietotājam draudzīgāks.

Kāpēc iegādāties interneta veikalā 1a?

Mūsu plašajā preču klāstā jaunākajiem televizoru modeļiem ir pievienotas papildu funkcijas un iespējas. Tāpēc, ja vēlaties Wi-Fi telefizorus ar interneta piekļuvi, vai 3Dtipa modeļus, lai skatītos filmas 3D formātā, tad 1A internetveikals būs īstā vieta, kur tos iegādāties. 
 
Aicinām ielūkoties arī aksesuāru sadaļā, kur atradīsiet noderīgus papildinājumus televizoram – sākot no antenām līdz pat 3D brillēm.  
Ja east nozaudējis pulti, mūsu interneta veikals piedāvā visplašāko pulšu klāstu, starp kurām varēsiet izvēlēties savam televizoram piemērotāko. Iepērkoties 1a, Jūs iegūsiet augstas klases apkalpošanu un ātru piegādi uz mājām!

Biežāk Uzdotie Jautājumi (FAQ)

Kurš ir labāks UHD vai LED televizors?
LED šobrīd ir populārākā izšķirtspējas tehnoloģija. LED modeļi ir energoefektīvi un ekonomiski, kā arī sniedz labu attēla kvalitāti. Un, lia gan UHD ierīcēm ir augsta izšķirtspēja, diemžēl šī tehnoloģija sliktāk attaino kustīgus attēlus ar dinamiskām ainām.
 
Vai ir vērts remontēt televizoru?
Ja ir bojāts tā ekrāns, remonts izmaksās apmēram tikpat, kā jauna televizora iegāde. To ir vērts labot vienīgi tad, ja tas izmērā liels un iegādāts par augstu cenu. Visbiežāk cilvēki tomēr izvēlas pirkt jaunu ierīci, kurš ietver jaunākās tehnoloģijas.
 
Kam jāpievēš uzmanība pērkot jaunu viedtelevīzoru?
Tāpat, kā pērkot parastu teelvizoru, ir jāpievērš uzmanība, cenai, izmēram un izšķirtspējai. J vēlaties iegādāties Smart TV ierīci, vērts pievērts uzmanību arī savienojamībai ar WiFi vai WiDi, kā arī pieslēguma vietu skaitam.
 
Cik ilgi jākalpo jaunam televīzoram pēc iegādes?
Tas ir atkarīgs no tā, cik stundas dienā ierīce tiek lietota. Tomēr, vidēji var teikt, ka jauns modelis kalpo vidēji 5 līdz 7 gadus. Piemēram, jaunākie LG televizori kalpo 100 000 stundas, kas ir vairāk kā 4 tūkstoši dienas.
 
Vai var atstāt televizoru 24/7?
Lai gan tas var būt ieslēgts visu diennakti, ieteicams to izslēgt. Tādējādi pagarināsies gna ierīces kalpošanas laiks, gan ietaupīsies elektronerģija.