Все категории
5604
Получи уже ПОСЛЕЗАВТРА
В корзину Кол - во:

Варианты доставки:

SELF_DELIVERY Получи в клиентском центре 1a.lv
Послезавтра (26.06) после 16:00
PICKUP В пунктах доставки
Послезавтра (26.06) после 17:00
ADDRESS C доставкой на адрес
Послезавтра (26.06) после 18:00

Главные параметры товара:

  • Тип: Беспроводные
  • Вид клавиатуры: Стандартная
  • Цвет: Черный
  • Соединение с компьютером: Без проводов к USB
  • Язык клавиатуры: Английский / Русский
  • В комлекте мышь: Да (Беспроводная, оптическая)
Больше об этом товаре
В ПОДАРОК:

Бесплатная доставкa в пункты получения товаров DPD PICKUP (на товары от 15 EUR и до 9 кг) с кодом "DPD"

ПОЛУЧИ ТОВАР СРАЗУ,
ПЛАТИ ЧЕРЕЗ 30 ДНЕЙ!

Предложение в силе для клиентов, у которых нет активного договора о Кредитной линии Credit24. При займе 300€ на 30 дней, ставка по займу 0%, ГПС 0%, общая выплачиваемая сумма 300€. Через 30 дней начисляется установленная в договоре индивидуальная процентная ставка от 0,20% в день, ГПС от 103,18%.

Получить предложение

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Logitech
Тип

Klaviatūrām ir divi izplatītākie tipi – klaviatūras ar vadu (USB un PS/2) un bezvadu klaviatūra (Bluetooth, infrasarkanais savienojums (IR), radiofrekvenču savienojums (RF)).

Беспроводные
Вид клавиатуры

Klaviatūrām ir pieci izplatītākie veidi – Standarta, Datorspēļu, Ceļojumu, Elastīgās un Mehāniskās klaviatūras.

Standarta - izplatītākais klaviatūras veids, kurām galvenais aspekts ir ergonomiskums. Darbs ar ergonomiskām klaviatūrām nodrošina ērtu roku stāvokli. Ergonomisko klaviatūru dizains ļauj novērst roku slimības un sekmē pareizu ķermeņa stāvokļa saglabāšanu darba laikā ar datoru. Vairumam klaviatūru ir iebūvēts ciparu bloks.

Datorspēļu - aizvien vairāk cilvēki izmanto multimediju un interneta produktus, tāpēc ir izveidotas klaviatūras, kur izvietoti taustiņi biežāk lietojamo funkciju izsaukšanai. Tā kā daudzas no šīm funkcijām attiecas multimediju sfērai, tādas klaviatūras bieži tiek dēvējas par multimediju, datorspēļu klaviatūrām. Piemēram, multimediju klaviatūrai ir 104 taustiņi, kā arī tā ir nodrošināta ar papildus apzīmējumiem (parasti cita lieluma un formas), kas ir paredzēti, lai vienkāršotu darbu vai datorspēļu baudīšanu ar dažam datoru funkcijām: papildus programmējami taustiņi, skaņas skaļuma, audio atskaņotāju, datora tīklu iespēju, īpaši populāro programmu, operētājsistēmas logu stāvokļa un datora stāvokļa kontroli.

Ceļojumu - klaviatūras ir kompaktas, plakanas un uz tām parasti nav ciparu bloka klaviatūras labējā daļā. Dažām kompaktām klaviatūrām ir gumijas paliktnis, ko var izmantot datorpeles vietā. Kompaktas klaviatūras ērti ņemt līdzi braucienos, jo tās aizņem maz vietas.

Elastīgās - klaviatūras ir mazāk izplatītākais veids, tās ir gatavotas no elastīga materiāla (gumijas, silikona) un ir izturīgas pret triecieniem, putekļiem un ūdens. Taustiņu darbināšana ir klusāka par standarta klaviatūrām.

Mehāniskās - klaviatūras ar mehāniskajiem taustiņiem, kas nodrošina īpaši paaugstinātu taustiņu kalpošanas laiku (līdz pat 70 miljonu taustiņa spiedienu) un augstu taustiņu spiedienu precizitāti pateicoties speciāliem mehāniskiem slēdžiem.

Стандартная
Цвет Черный
СОЕДИНЕНИЕ И ПИТАНИЕ
Соединение с компьютером

PS/2 un USB ir divi vadu savienojuma paveidi, kas savieno klaviatūru ar datoru.

Klaviatūras ar PS/2 savienojumu ir vairāk izplatītākas. Klaviatūras ar USB savienojumu pievienojas pie datora caur standarta USB ligzdu.

Neskatoties uz klaviatūras savienojuma tipu ar datoru, signālu vēro klaviatūru kontroleris - integrāla mikroshēma, kas apstrādā klaviatūras datus un nodod tos operētājsistēmā.

Viss process - no taustiņa uzspiešanas līdz datu ievadei pielikumā - notiek praktiski vienā mirklī.

Bezvadu klaviatūrās tiek izmantotas trīs galvenie savienojuma tipi, tie ir Bluetooth savienojums, infrasarkanais savienojums (IR) un radiofrekvenču savienojums (RF).

Klaviatūras ar radiofrekvenču savienojumu, saņem barošanu no akumulatora vai caur USB kabeli, kas tiek izmantots klaviatūras akumulatora uzlādēšanai.

Klaviatūrām ar infrasarkano savienojumu ir jāatrodas pieņemošā signāla ierīces darbības rādiusā. Klaviatūrām ar infrasarkanu savienojumu, salīdzinājumā ar citu savienojumu bezvadu klaviatūrām, ir vismazākais darbības rādiuss.

Klaviatūrās ar Bluetooth savienojumu tiek izmantota Bluetooth tehnoloģija, kas nodrošina lielāku darbības rādiusu, nekā klaviatūrām ar radiofrekvenču un infrasarkano savienojumu.

Savukārt klaviatūras ar radiofrekvenču savienojumu nodrošina lielāku mobilitāti, nekā klaviatūras ar Bluetooth savienojumu vai infrasarkano savienojumu.

Без проводов к USB
Тип питания

Klaviatūras barošanās avoti ir ar vadu pie USB un PS/2. Bezvadu klaviatūra ir ar autonomu barošanas avotu, kas nelielā attālumā, izmantojot infrasarkanos starus, noraida informāciju datoram bez vadu palīdzības.

Беспроводное (2 x Батарейки типа AA - в комплекте, 1 x Батарейки типа AA для мышки в комплекте)
КЛАВИШИ
Язык клавиатуры Английский / Русский
Клавиши для мультимедии

Paredzēti, lai vienkāršotu darbu ar dažam datoru pamatfunkcijām.

Skaņas skaļuma kontrole: skaļāk, klusāk, ieslēgt vai izslēgt skaņu;

Audio atskaņotāju kontrole: atskaņot, pauze, apstādināt, pārtīt audioierakstu uz priekšu vai atpakaļ, pāriet pie nākamā vai iepriekšējā audioieraksta;

Datora tīklu iespēju kontrole: atvērt e-pastu programmu, atvērt interneta pārlūku, parādīt mājaslapu, kustēties uz priekšu vai atpakaļ pa apmeklētajām interneta lapām, atvērt meklēšanu;

Īpaši populāro programmu kontrole: atvērt kalkulatoru, atvērt failu menedžeri;

Operētājsistēmas logu stāvokļa kontrole: minimizēt logu, aizvērt logu, pāriet pie nākamā vai pie iepriekšējā loga;

Datora stāvokļa kontrole: pāriet gaidošajā režīmā, pāriet aizmigušajā režīmā, atmodināt datoru, izslēgt datoru.

Да
Отдельный блок цифр

Ja ikdienā dators tiek izmantots dažādu aprēķinu un uzskaišu veikšanai, atsevišķs ciparu bloks spēj atvieglot šos pienākumus.

Да
Подсветка клавишей

Apgaismojums ir no klaviatūras apakšas, līdz ar to gaisma ir taustiņiem apkārt un visbiežāk speciāli izgaismoti arī simboli uz taustiņiem.

Pie vāja apgaismojuma, šī funkcija ļaus ērti un netraucēti strādāt. Klaviatūras apgaismojumu var aktivizēt ļoti ērti un vienkārši – nospiežot speciālo taustiņu uz klaviatūras.

Нет
Механические клавиши

Mehāniskajās tastatūrās katram taustiņam ir savs individuāls, mehānisks slēdzis.

Lai tiktu reģistrēts taustiņa klikšķis, tas nav jānospiež pilnībā, taustiņa spiediens līdz reģistrēšanai var būt 2 milimetri, savukārt pilns spiediens – 4 milimetri.

Mehāniskājām tastatūrām ir atšķirīgs no tipa atkarīgs spiediena svars. Precizitāte un ātrāks reakcijas laiks ir galvenās mehānisko tastatūru priekšrocības.

Būtiska mehānisko tastatūru priekšrocība ir darbības cikls – lielākajai daļai mehānisko slēdžu dzīves ilgums ir līdz pat 50 miljoniem gājienu, kamēr membrānu tastatūrām tas ir no 1 līdz 20 miljoniem taustiņa spiedienu.

Нет
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
В комлекте мышь Да (Беспроводная, оптическая)
Дополнительные функции, возможности

Dārgākām klaviatūrām komplektācijā var būt papildus funkcijas kā papildus programmējami taustiņi, iebūvēti USB porti, ritināšanas rullītis, sensoru panelis, konektori austiņām un mikrofonam, kas padarīs darbu ar datoru vai spēles baudāmākas.

Дополнительные программироваемые клавишы
Специальные отметки Полноразмерная раскладка
Клавиши Logitech® Incurve keys™
Эргономичная лазерная мышь
Приемник Logitech® Unifying
Усовершенствованная беспроводная технология, работающая на частоте 2.4 ГГц
Мгновенный доступ к элементам управления мультимедиа
Регулируемые ножки клавиатуры

Описание модели

Logitech WIRELESS COMBO MK520

Полноразмерная раскладка
Удобство и простор: все клавиши находятся именно там, где вы ожидаете их найти.

Клавиши Logitech® Incurve keys™
Вогнутая форма бесшумных клавиш обеспечивает максимально комфортное положение пальцев, а мягкие, плавно скругленные формы как бы приглашают пальцы порхать с клавиши на клавишу час за часом.

Эргономичная лазерная мышь
Плавные контуры боковых поверхностей мыши и мягкие прорезиненные вставки позволяют управлять мышью с непревзойденной точностью и обеспечивают дополнительный комфорт. Вам понравится плавное и точное движение практически по любой поверхности.*

Батарейки без проблем
Срок службы батареек до 3 лет для клавиатуры и до 1 года для мыши практически исключает необходимость замены батареек.**

Приемник Logitech® Unifying
Миниатюрный беспроводной приемник можно оставлять в ноутбуке, так что вам не придется отключать его всякий раз, когда нужно перейти с одного места на другое. И при этом он устанавливает соединение и с клавиатурой, и с мышью

Усовершенствованная беспроводная технология, работающая на частоте 2,4 ГГц
Вы можете работать или играть, находясь где угодно, например на диване, так как при беспроводном подключении, обеспечивающем связь на большом расстоянии, практически  отсутствуют задержки, сбои и помехи.

Мгновенный доступ к элементам управления мультимедиа
Кнопки управления воспроизведением на клавиатуре позволяют одним нажатием отключить звук или перейти к следующей песне без использования мыши.

Регулируемые ножки клавиатуры
Вы можете выдвинуть складные ножки, чтобы увеличить наклон клавиатуры до 8 градусов и добиться максимального удобства.

Удобное хранение клавиатуры
Клавиатуру можно хранить вертикально, сохраняя тем самым свободное пространство на столе.

* Лазерный датчик не работает на стеклянных и зеркальных поверхностях.
** Время работы клавиатуры от батареи рассчитывалось, исходя из двух миллионов нажатий клавиш в год в стандартных условиях работы в офисе. Некоторые пользователи могут получить другие результаты. Срок работы мыши от батареи зависит от пользователя и условий эксплуатации.

Отзывы

4.1 из 5 звездочек (Всего 29 оценок)

5★
13
4★
15
3★
0
2★
1
1★
0

Jānis - 12.11.2017

Верифицированная покупка

Lielisks komplekts par labu cenu! Klaviatūra pilna izmēra, smaga, kvalitatīva. Iesaku tiem, kas nevēlas liekus vadus uz galda, jo komplekts ir bezvadu.

LOGITECH Logitech Wireless Combo MK520 RU Logitech WIRELESS COMBO MK520

Полноразмерная раскладка
Удобство и простор: все клавиши находятся именно там, где вы ожидаете их найти.

Клавиши Logitech® Incurve keys™
Вогнутая форма бесшумных клавиш обеспечивает максимально комфортное положение пальцев, а мягкие, плавно скругленные формы как бы приглашают пальцы порхать с клавиши на клавишу час за часом.

Эргономичная лазерная мышь
Плавные контуры боковых поверхностей мыши и мягкие прорезиненные вставки позволяют управлять мышью с непревзойденной точностью и обеспечивают дополнительный комфорт. Вам понравится плавное и точное движение практически по любой поверхности.*

Батарейки без проблем
Срок службы батареек до 3 лет для клавиатуры и до 1 года для мыши практически исключает необходимость замены батареек.**

Приемник Logitech® Unifying
Миниатюрный беспроводной приемник можно оставлять в ноутбуке, так что вам не придется отключать его всякий раз, когда нужно перейти с одного места на другое. И при этом он устанавливает соединение и с клавиатурой, и с мышью

Усовершенствованная беспроводная технология, работающая на частоте 2,4 ГГц
Вы можете работать или играть, находясь где угодно, например на диване, так как при беспроводном подключении, обеспечивающем связь на большом расстоянии, практически  отсутствуют задержки, сбои и помехи.

Мгновенный доступ к элементам управления мультимедиа
Кнопки управления воспроизведением на клавиатуре позволяют одним нажатием отключить звук или перейти к следующей песне без использования мыши.

Регулируемые ножки клавиатуры
Вы можете выдвинуть складные ножки, чтобы увеличить наклон клавиатуры до 8 градусов и добиться максимального удобства.

Удобное хранение клавиатуры
Клавиатуру можно хранить вертикально, сохраняя тем самым свободное пространство на столе.

* Лазерный датчик не работает на стеклянных и зеркальных поверхностях.
** Время работы клавиатуры от батареи рассчитывалось, исходя из двух миллионов нажатий клавиш в год в стандартных условиях работы в офисе. Некоторые пользователи могут получить другие результаты. Срок работы мыши от батареи зависит от пользователя и условий эксплуатации.
920-002600 4.1 29 56.04
Задать вопрос

captcha
Bверх