Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель HP
Серия HP G6
Тип ноутбука (Назначение) Для дома, учебы и др.
Цвет корпуса Серебристый
Габариты

Platums x augstums x dziļums

380 x 253.8 x 23.8 мм
Вес (кг) 1.86
ЭКРАН
Размер экрана 15.6"
Тип экрана

Pastāv divi ekrānu tipi - galncētais un matētais.

Glare jeb glancētajam ekrānam raksturīgs izteiktāks kontrasts, asums un krāsas, salīdzinot ar AntiGlare jeb matēto ekrānu. Šo monitora tipu visbiežāk iecienījuši mājas lietotāji.

AntiGlare jeb matētais ekrāns biežāk raksturīgs biznesa klases datoros, kas paredzēti darbam ar dokumentiem un grāmatvedības sistēmām. Šī ekrāna tipa priekšrocība ir atspīdēšanas problēmas daļēja novēršana, gaismu “izkaisot”.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Нет
Максимальное разрешение

Displeja maksimālā izšķirtspēja raksturo krāsu punktu (pikseļu) skaitu uz datora ekrāna. Jo lielāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks (detalizētāks) attēls.

1920 x 1080
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Тип операционной системы Windows 10
Операционная система

Rādītājs "operētājsistēma" nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā.

Tā sastāvā ietilpst speciālas programmas un programmu līdzekļi, kas nodrošina datora aparatūras saskaņotu darbību, kā arī datora lietotāja izvēlēto programmu pilnvērtīgu izmantošanu. Operētājsistēma dod iespēju lietotājam vadīt datora darbu.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core i3
Поколения процессора Skylake (Intel)
Процессор

Dēvēts par datora “smadzenēm”, procesors veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Centrālā procesora veiktspēja ir atkarīga gan no tā tipa, gan takts frekvences, kuru mēra GHz. Procesora takts frekvence ir ātrdarbības rādītājs. Procesoram ar lielāku takts frekvenci ir augstāka ātrdarbība pret procesoru ar vienādiem pārējiem tehniskajiem rādītājiem.

Portatīvo datoru procesori iedalās pēc ražotājiem (AMD un Intel), kā arī pēc datu apstrādes jaudas un ātruma.

Intel® Core™ i3-6006U Processor (3 МБ Cache, 2.0 ГГц)
Количество ядер процессора

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

2
Кэш-память

Kešatmiņa (Cache - krātuve) ir atmiņas veids, ko izmanto datora procesors, lai samazinātu vidējo piekļūšanas laiku operatīvajai atmiņai. Tai ir ļoti būtiska nozīme pamatplates un cietā diska ātrdarbības.

3 МБ
Набор микросхем (chipset)

Čipsets ir mikroshēmu grupa uz datora mātesplates, kas pārvalda datu plūsmu, nodrošina savstarpēju datortehnikas savietojamību, lietojamību un veic citas būtiskas funkcijas. Tā kā mikroshēmu kopne kontrolē sakarus starp procesoru un ārējām ierīcēm, tai ir izšķiroša loma, nosakot sistēmas veiktspēju.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve.

Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo vairāk operatīvās atmiņas, jo ātrāk strādās dators.

4 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimālā operatīvā atmiņa ir portatīvā datora uzlabošanas iespēju rādītājs, kas nosaka, cik daudz GB operatīvās atmiņas uztur konkrētais portatīvā datora modelis.

8 ГБ
Шина памяти

Atmiņas kopne ir paredzēta informācijas pārraidei starp mikroprocesoru un operatīvo atmiņu. Tā nosaka, kāda tipa operatīvo atmiņu uztur attiecīgā pamatplate.

DDR4 - 2133 МГц
Слоты памяти

Atmiņas slots (atmiņas ligzda vai RAM slots) ir tas, kas ļauj RAM atmiņai būt ievietotai datorā.

Atkarībā no mātes plates, parasti būs divi līdz četri sloti (var arī būt vairāk augstas klases mātes platēm). Atmiņas slots nosaka operatīvās atmiņas tipu, kas tiks izmantots datoram.

1
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Cietais disks ( saīsināti dēvēts par HD vai HDD – no angļu val. Hard Disk Drive) ir galvenā datu nesēju ierīce, kas pastāvīgi uzglabā visus datus datorā. To lieto datorprogrammu un informācijas glabāšanai. Jo lielāka diska ietilpība, jo vairāk informācijas tajā iespējams ierakstīt (saglabāt).

500 ГБ
HDD обороты

HDD apgriezieni ir cietā diska ātrdarbības rādītājs. Visbiežāk HDD apgriezienu rādītājs mēdz būt diapazonā no 5400 līdz 7200 apgriezieniem minūtē.

Portatīvajos datoros ar 7200rmp lielu cietā diska apgriezienu skaitu datu kopēšana, operētājsistēmas un programmu ielāde darbosies ātrāk. Bet tā kā ar lielāku cietā diska apgrieziena skaitu ir arī augstāks elektroenerģijas patēriņš, svarīgi iepriekš pārbaudīt, vai datora baterijas darbības laiks atbilst jūsu prasībām.

5400 об./мин.
Жесткий диск (SSD)

SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību.

SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.

Šie diski ne tikai patērē mazāk elektrības, kas paildzina akumulatora darbības laiku, bet arī nedaudz samazina datora kopējo svaru.

Нет
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты Intel (интегрированная)
Видеокарта

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā. Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Šis parametrs norāda, kāda modeļa un ražotāja videokarte ir integrēta portatīvajā datorā.

Ir divu veidu videokartes. Neiebūvētajām ir atsevišķa atmiņa, un tās visbiežāk ir aktuālas spēlēm un grafiskām programmām.

Integrētā videokarte, kas parasti izmanto daļu no portatīvā datora pamatatmiņas, ir piemērota biroja un mācību lietojumam.

Intel HD Graphics 520
Память видео карты

Video kartes atmiņa norāda, vai videokarte savām funkcijām izmantos daļu no portatīvā datora operatīvās atmiņas vai arī videokartei ir noteikts daudzums MB savas atmiņas. Jo augstāks atmiņas apjoms, jo ātrāka konkrētā modeļa video karte.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N/AC pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 - 900Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N vai AC tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Да (802.11 ac)
3G

Dators ar 3G atbalstu ļauj lietot internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis, ja jūsu mobilais telefons arī atbalsta šo funkciju.

3G ir mobilā interneta pakalpojums, kas ļauj pārraidīt datus ar ātrumu 7,2 Mbit/s. Šo pakalpojumu Latvijā piedāvā visi mobilie operatori USB modema formā.

Нет
4G поддержка

4G ir ceturtās paaudzes internets, kas izmanto vismodernāko interneta tehnoloģiju – LTE. Internets 4G tīklā ir ne vien vairākkārt ātrāks par 3G tīklā iespējamo (lejupielāde līdz pat 150 Mbit/s, augšupielāde līdz 50 Mbit/s), bet arī krietni stabilāks un ar būtiski mazāku reakcijas laiku jeb latency (brīdis no interneta saites aktivizēšanas līdz lejupielādes uzsākšanai).

Нет
Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Да (4.2)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display), ļauj savienot dažādas ierīces ar jūsu televizoru bezvadu tīklā, kas ļauj skatīties, piemēram, to pašu attēlu televizora ekrānā ko ir iespējams redzēt portatīvajā datorā.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram.

Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

1 x USB 2.0
2 x USB 3.1
Вход HDMI

HDMI ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Да
Внешние интерфейсы

Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.

AC Power In
Combo audio jack
D-Sub
RJ-45
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optiskā iekārta jeb optiskais diskdzinis ļauj klausīties mūzikas diskus un ielādēt mūziku no CD portatīvajā datorā. Rakstošā iekārta ļauj arhivēt dokumentus un prezentācijas, ierakstīt mūziku un video CD vai DVD matricās.

Ir divu veidi diskdziņi. Vieni atbalsta lasīšanu un ierakstīšanu DVD/CD, un otri – DVD/CD/Blu-ray.

DVD+/-RW
Аудио

Audio ir skaņas sistēma, kas ir iebūvēta datorā vai arī var tikt pievienota. Augstas izšķirtspējas (HD) skaņas sistēma ļauj jūsu datoram darboties kā audio uztvērējam un pastiprinātājam.

Datorā integrēti skaļruņi sniedz iespēju baudīt mūziku, filmas un spēles bez nepieciešamības izmantot austiņas.

Stereo skaļruņi piešķir skaņai telpiskumu un reālistiskāku skaņas kvalitāti salīdzinājumā ar mono skaļruņiem.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Tīkla interfeisa kartes (angļu val. Network Interface Card -NIC) ir datora komponents, kuru lieto, lai datoru pieslēgtu datortīklam (tai skaitā – internetam). Īpaši klēpjdatoriem, kas prasa bezvadu tehnoloģiju piekļuvi tīklam, tīkla kartes jau ir integrētas datorā. Tīkla karte ir saistīta ar IP adresi, kas ir adrese no datora tīklā.

Ethernet tīklkartes ir visizplatītākās. Fast Ethernet nodrošina maksimālo datu pārraides ātrumu 100 Mbps (megabiti sekundē).

Да (Gigabit Ethernet)
Встроенная вебкамера

Ar video attēla pārraides palīdzību vebkamera ļauj sazināties skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas interneta piedāvātās iespējas. Pastāv trīs veidu vebkameras – standarta, augstas izšķirtspējas (HD) un ļoti augstas izšķirtspējas (Full HD).

Да
Встроенный микрофон

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Ļauj pieslēgt portatīvajam datoram atmiņu kartes. Piemēram, jūs varat ielikt sava fotaparāta karti datorā un ielādēt bildes.

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Нет
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Углеродное волокно
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Li-ion 4-Cell
Время работы батареи

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

До 12 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки Операционная система Microsoft Windows устанавливается отдельно
Сертификат ENERGY STAR®
EPEAT® Silver
Клавиатура с NumPad

Описание модели

HP 250 G6
Ноутбук HP 250 отличается выгодной ценой и позволяет всегда оставаться на связи. Ноутбук HP 250 на базе ОС Windows 10 Pro[1] — это отличное средство для решения любых задач. Он объединяет в себе технологии Intel® и все необходимое для совместной работы. Прочный корпус ноутбука надежно защищает его от повреждений при переноске.

Мобильный и надежный
Будьте уверены — HP 250 способен выполнять срочные задачи на ходу. Прочный корпус обеспечивает надежную защиту ноутбука и придает ему деловой внешний вид, соответствующий вашему стилю.

Разработанный для бизнеса
Оцените преимущества Windows 10 Pro[1] и мощность новейших процессоров Intel® Core™ i5/i7 7-го поколения[2] с дополнительной памятью DDR4[3].

Дополнительные функции для удобства работы
Компания HP — мировой лидер на рынке персональных компьютеров — представляет полнофункциональный ноутбук для решения любых задач, который поддерживает подключение дополнительных устройств[3] и оснащен разъемами RJ-45 и VGA.

Вам ничто не должно мешать
Позаботьтесь о дальнейшем развитии бизнеса. Компьютеры HP на базе ОС Windows 10 Pro[1] объединяют в себе комплексные средства защиты от угроз, функции управления и высокую производительность.

Удобная система управления ИТ-инфраструктурой на основе облачных технологий
HP Touchpoint Manager[4] — это единое облачное решение, объединяющее простые инструменты и службы для управления данными и защитой.

Все возможности для развлечений
Смотрите DVD-диски и создавайте резервные копии самых важных данных с помощью дополнительного пишущего привода DVD[5].

Безупречный внешний вид
Некоторые вопросы можно решить только в личной беседе. Благодаря дополнительной веб-камере HP HD[3] с широким динамическим диапазоном на виртуальных встречах вы будете выглядеть наилучшим образом даже при плохом освещении[6].

Избавьтесь от лишнего шума
ПО HP Noise Cancellation подавляет окружающий шум, в том числе звуки клавиатуры.

Все необходимые разъемы и слоты
Быстрое подключение к периферийным устройствам в офисе или дома с помощью традиционных разъемов RJ-45 и VGA. Ноутбук HP 250 оснащен слотом для карт памяти SD. С его помощью можно удобно переносить данные и сохранять их резервные копии.

Надежная защита важных данных
Микропрограммный модуль Trusted Platform Module (TPM)[7] генерирует аппаратные ключи шифрования для защиты информации, электронных писем и учетных данных.

Широкие возможности подключения
Оцените высокую скорость передачи данных благодаря модулю для подключения к локальной сети Gigabit или комбинированному модулю для подключения к беспроводной локальной сети 802.11ac с поддержкой Bluetooth® 4.2[3],[8].

Твердотельный накопитель, 512 Гбайт
Дополнительные твердотельные накопители[3] емкостью до 512 Гбайт сокращают время загрузки системы и обеспечивают быстрый доступ к документам.

1 Не все функции доступны во всех выпусках и версиях Windows. Для использования некоторых возможностей Windows требуется усовершенствованное и (или) дополнительное оборудование, драйверы, программное обеспечение или обновление BIOS. В ОС Windows 10 всегда включено автоматическое обновление. При обновлении может потребоваться оплата услуг интернет-провайдера и выполнение дополнительных требований.
2 Технология Multi-Core разработана для повышения производительности определенных программных продуктов. Не все пользователи или программы могут воспользоваться преимуществами этой технологии. Производительность и тактовая частота зависят от используемых приложений, а также конфигурации оборудования и программного обеспечения. Нумерация продуктов Intel не является характеристикой уровня производительности.
3 Продается отдельно или в качестве дополнительной функции.
4 Для программы HP Touchpoint Manager требуется приобрести подписку. Это приложение поддерживается операционными системами Android™, iOS и Windows 7 (SP1), Windows 8.1 и более поздними версиями на ПК, ноутбуках, планшетах и смартфонах различных производителей. Доступно не во всех странах.
5 Пишущий DVD-привод HP приобретается отдельно или в качестве дополнения. На данном ПК невозможно воспроизведение дисков HD DVD. Не поддерживает DVD-RAM. Фактические показатели скорости могут отличаться. Копирование материалов, охраняемых авторским правом, запрещено. Двухслойные диски позволяют хранить больший объем данных, чем однослойные. Диски, записанные с использованием данного привода, могут быть несовместимы с некоторыми современными DVD-приводами и проигрывателями для однослойных дисков.
6 Требуется подключение к сети Интернет.
7 Для TPM используется версия 2.0 микропрограммного обеспечения и версия v1.2 аппаратного обеспечения, что является подгруппой спецификаций TPM 2.0 версии v0.89, реализуемой технологией Intel Platform Trust (PTT).

Отзывы

3.5 из 5 звездочек (Всего 1 оценок)

5★
0
4★
1
3★
0
2★
0
1★
0
HP HP 250 G6 Full HD Skylake i3 + W10 HP 250 G6
Ноутбук HP 250 отличается выгодной ценой и позволяет всегда оставаться на связи. Ноутбук HP 250 на базе ОС Windows 10 Pro[1] — это отличное средство для решения любых задач. Он объединяет в себе технологии Intel® и все необходимое для совместной работы. Прочный корпус ноутбука надежно защищает его от повреждений при переноске.

Мобильный и надежный
Будьте уверены — HP 250 способен выполнять срочные задачи на ходу. Прочный корпус обеспечивает надежную защиту ноутбука и придает ему деловой внешний вид, соответствующий вашему стилю.

Разработанный для бизнеса
Оцените преимущества Windows 10 Pro[1] и мощность новейших процессоров Intel® Core™ i5/i7 7-го поколения[2] с дополнительной памятью DDR4[3].

Дополнительные функции для удобства работы
Компания HP — мировой лидер на рынке персональных компьютеров — представляет полнофункциональный ноутбук для решения любых задач, который поддерживает подключение дополнительных устройств[3] и оснащен разъемами RJ-45 и VGA.

Вам ничто не должно мешать
Позаботьтесь о дальнейшем развитии бизнеса. Компьютеры HP на базе ОС Windows 10 Pro[1] объединяют в себе комплексные средства защиты от угроз, функции управления и высокую производительность.

Удобная система управления ИТ-инфраструктурой на основе облачных технологий
HP Touchpoint Manager[4] — это единое облачное решение, объединяющее простые инструменты и службы для управления данными и защитой.

Все возможности для развлечений
Смотрите DVD-диски и создавайте резервные копии самых важных данных с помощью дополнительного пишущего привода DVD[5].

Безупречный внешний вид
Некоторые вопросы можно решить только в личной беседе. Благодаря дополнительной веб-камере HP HD[3] с широким динамическим диапазоном на виртуальных встречах вы будете выглядеть наилучшим образом даже при плохом освещении[6].

Избавьтесь от лишнего шума
ПО HP Noise Cancellation подавляет окружающий шум, в том числе звуки клавиатуры.

Все необходимые разъемы и слоты
Быстрое подключение к периферийным устройствам в офисе или дома с помощью традиционных разъемов RJ-45 и VGA. Ноутбук HP 250 оснащен слотом для карт памяти SD. С его помощью можно удобно переносить данные и сохранять их резервные копии.

Надежная защита важных данных
Микропрограммный модуль Trusted Platform Module (TPM)[7] генерирует аппаратные ключи шифрования для защиты информации, электронных писем и учетных данных.

Широкие возможности подключения
Оцените высокую скорость передачи данных благодаря модулю для подключения к локальной сети Gigabit или комбинированному модулю для подключения к беспроводной локальной сети 802.11ac с поддержкой Bluetooth® 4.2[3],[8].

Твердотельный накопитель, 512 Гбайт
Дополнительные твердотельные накопители[3] емкостью до 512 Гбайт сокращают время загрузки системы и обеспечивают быстрый доступ к документам.

1 Не все функции доступны во всех выпусках и версиях Windows. Для использования некоторых возможностей Windows требуется усовершенствованное и (или) дополнительное оборудование, драйверы, программное обеспечение или обновление BIOS. В ОС Windows 10 всегда включено автоматическое обновление. При обновлении может потребоваться оплата услуг интернет-провайдера и выполнение дополнительных требований.
2 Технология Multi-Core разработана для повышения производительности определенных программных продуктов. Не все пользователи или программы могут воспользоваться преимуществами этой технологии. Производительность и тактовая частота зависят от используемых приложений, а также конфигурации оборудования и программного обеспечения. Нумерация продуктов Intel не является характеристикой уровня производительности.
3 Продается отдельно или в качестве дополнительной функции.
4 Для программы HP Touchpoint Manager требуется приобрести подписку. Это приложение поддерживается операционными системами Android™, iOS и Windows 7 (SP1), Windows 8.1 и более поздними версиями на ПК, ноутбуках, планшетах и смартфонах различных производителей. Доступно не во всех странах.
5 Пишущий DVD-привод HP приобретается отдельно или в качестве дополнения. На данном ПК невозможно воспроизведение дисков HD DVD. Не поддерживает DVD-RAM. Фактические показатели скорости могут отличаться. Копирование материалов, охраняемых авторским правом, запрещено. Двухслойные диски позволяют хранить больший объем данных, чем однослойные. Диски, записанные с использованием данного привода, могут быть несовместимы с некоторыми современными DVD-приводами и проигрывателями для однослойных дисков.
6 Требуется подключение к сети Интернет.
7 Для TPM используется версия 2.0 микропрограммного обеспечения и версия v1.2 аппаратного обеспечения, что является подгруппой спецификаций TPM 2.0 версии v0.89, реализуемой технологией Intel Platform Trust (PTT).
1WY51EA#AKD+W10 3.5 1 5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх