Все категории
78500

Просим обратить внимание,что расчеты, произведенными с данным калькулятором являются информативными. Ежемесячные выплаты могут менятся взависимости от предложения выбранной лизинговой компании,изменения процентной ставки и рассмотрения заявления.

Для юридических лиц: 648.76 €

Юридическим персонам, являющимся плательщиками PVN и оплачивая перечислением, 1А продаст этот товар без PVN (143 статья закона о PVN - особый режим применения налога)

! На складе последние 3 шт.!

В корзину Кол - во:

Варианты доставки:

SELF_DELIVERY Получи в клиентском центре 1a.lv
В понедельник (20.08) после 16:00
PICKUP В пунктах доставки
В понедельник (20.08) после 17:00
ADDRESS C доставкой на адрес
В понедельник (20.08) после 18:00

Главные параметры товара:

  • Вес (кг): 1.07
  • Экран: 12.5''
  • Разрешение: 1920 x 1080
  • Тип операционной системы: Windows 10
  • Процессор: Intel Core M
  • Оперативная память: 4 ГБ
Больше об этом товаре
В ПОДАРОК:

ТОЛЬКО СЕГОДНЯ! БЕСПЛАТНАЯ доставка со скидочным кодом "FREE", на товары от 15 EUR и до 9 кг В ЛЮБОЙ ПУНКТ ПОЛУЧЕНИЯ по всей Латвии и НА ДОМ, по Риге!

Бесплатная доставкa в пункты получения товаров DPD PICKUP (на товары от 15 EUR и до 9 кг) с кодом "DPD"

НАСТОЯЩИЙ 0% ЛИЗИНГ! Первый взнос 0%, комиссия за оформление договора 0 EUR, ставка по займу 0%, годовая процентная ставка 0%. Предложение в силе на срок действия лизинга 3 месяца!

ПОЛУЧИ ТОВАР СРАЗУ,

Минимальная годовая процентная ставка Кредитной линии Credit24 составляет 51,98%. Расчёт ГПС базируется на предположении, что в начале кредитного договора клиент снимает максимальный кредитный лимит и выплачивает его равными частями в течение 12 месяцев. При расчёте ГПС использованы приведённые выше процентные ставки, которые включают в себя комиссию за обслуживание счёта и выплату денежных средств. Credit24 продукт минимальная ГПС 51,98% / максимальная ГПС 218,87%. Credit24 предлагает займы от 50 до 4000 € на срок от 3 до 36 месяцев.


ПЛАТИ ЧЕРЕЗ 30 ДНЕЙ!
НАЧИНАЯ ОТ:
 €
 €
Получить предложение

Лизинговый калькулятор:

Ежемесячный платёж : 31.91

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель HP
Серия HP EliteBook Folio
Тип ноутбука (Назначение) Для бизнеса
Мобильный и легкий
Цвет корпуса Серый
Габариты

Platums x augstums x dziļums

292 x 209 x 11.9 mm
Вес (кг) 1.07
ЭКРАН
Размер экрана 12.5''
Тип экрана

Pastāv divi ekrānu tipi - galncētais un matētais.

Glare jeb glancētajam ekrānam raksturīgs izteiktāks kontrasts, asums un krāsas, salīdzinot ar AntiGlare jeb matēto ekrānu. Šo monitora tipu visbiežāk iecienījuši mājas lietotāji.

AntiGlare jeb matētais ekrāns biežāk raksturīgs biznesa klases datoros, kas paredzēti darbam ar dokumentiem un grāmatvedības sistēmām. Šī ekrāna tipa priekšrocība ir atspīdēšanas problēmas daļēja novēršana, gaismu “izkaisot”.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Нет
Максимальное разрешение

Displeja maksimālā izšķirtspēja raksturo krāsu punktu (pikseļu) skaitu uz datora ekrāna. Jo lielāka izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks (detalizētāks) attēls.

1920 x 1080
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Тип операционной системы Windows 10
Операционная система

Rādītājs "operētājsistēma" nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta datora komplektā.

Tā sastāvā ietilpst speciālas programmas un programmu līdzekļi, kas nodrošina datora aparatūras saskaņotu darbību, kā arī datora lietotāja izvēlēto programmu pilnvērtīgu izmantošanu. Operētājsistēma dod iespēju lietotājam vadīt datora darbu.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core M
Поколения процессора Skylake (Intel)
Процессор

Dēvēts par datora “smadzenēm”, procesors veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Centrālā procesora veiktspēja ir atkarīga gan no tā tipa, gan takts frekvences, kuru mēra GHz. Procesora takts frekvence ir ātrdarbības rādītājs. Procesoram ar lielāku takts frekvenci ir augstāka ātrdarbība pret procesoru ar vienādiem pārējiem tehniskajiem rādītājiem.

Portatīvo datoru procesori iedalās pēc ražotājiem (AMD un Intel), kā arī pēc datu apstrādes jaudas un ātruma.

Intel® Core™ m5-6Y54 Processor (4 МБ Cache, 1.1 ГГц)
Количество ядер процессора

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

2
Кэш-память

Kešatmiņa (Cache - krātuve) ir atmiņas veids, ko izmanto datora procesors, lai samazinātu vidējo piekļūšanas laiku operatīvajai atmiņai. Tai ir ļoti būtiska nozīme pamatplates un cietā diska ātrdarbības.

4 МБ
Набор микросхем (chipset)

Čipsets ir mikroshēmu grupa uz datora mātesplates, kas pārvalda datu plūsmu, nodrošina savstarpēju datortehnikas savietojamību, lietojamību un veic citas būtiskas funkcijas. Tā kā mikroshēmu kopne kontrolē sakarus starp procesoru un ārējām ierīcēm, tai ir izšķiroša loma, nosakot sistēmas veiktspēju.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve.

Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo vairāk operatīvās atmiņas, jo ātrāk strādās dators.

4 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimālā operatīvā atmiņa ir portatīvā datora uzlabošanas iespēju rādītājs, kas nosaka, cik daudz GB operatīvās atmiņas uztur konkrētais portatīvā datora modelis.

4 ГБ
Шина памяти

Atmiņas kopne ir paredzēta informācijas pārraidei starp mikroprocesoru un operatīvo atmiņu. Tā nosaka, kāda tipa operatīvo atmiņu uztur attiecīgā pamatplate.

DDR3 - 1866 МГц
Слоты памяти

Atmiņas slots (atmiņas ligzda vai RAM slots) ir tas, kas ļauj RAM atmiņai būt ievietotai datorā.

Atkarībā no mātes plates, parasti būs divi līdz četri sloti (var arī būt vairāk augstas klases mātes platēm). Atmiņas slots nosaka operatīvās atmiņas tipu, kas tiks izmantots datoram.

Нет
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Cietais disks ( saīsināti dēvēts par HD vai HDD – no angļu val. Hard Disk Drive) ir galvenā datu nesēju ierīce, kas pastāvīgi uzglabā visus datus datorā. To lieto datorprogrammu un informācijas glabāšanai. Jo lielāka diska ietilpība, jo vairāk informācijas tajā iespējams ierakstīt (saglabāt).

Нет
HDD обороты

HDD apgriezieni ir cietā diska ātrdarbības rādītājs. Visbiežāk HDD apgriezienu rādītājs mēdz būt diapazonā no 5400 līdz 7200 apgriezieniem minūtē.

Portatīvajos datoros ar 7200rmp lielu cietā diska apgriezienu skaitu datu kopēšana, operētājsistēmas un programmu ielāde darbosies ātrāk. Bet tā kā ar lielāku cietā diska apgrieziena skaitu ir arī augstāks elektroenerģijas patēriņš, svarīgi iepriekš pārbaudīt, vai datora baterijas darbības laiks atbilst jūsu prasībām.

Нет
Жесткий диск (SSD)

SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību.

SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.

Šie diski ne tikai patērē mazāk elektrības, kas paildzina akumulatora darbības laiku, bet arī nedaudz samazina datora kopējo svaru.

256 ГБ
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты Intel (интегрированная)
Видеокарта

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā. Video kartes veiktspēju nosaka grafiskā procesora takts frekvence un iebūvētās atmiņas lielums. Šis parametrs norāda, kāda modeļa un ražotāja videokarte ir integrēta portatīvajā datorā.

Ir divu veidu videokartes. Neiebūvētajām ir atsevišķa atmiņa, un tās visbiežāk ir aktuālas spēlēm un grafiskām programmām.

Integrētā videokarte, kas parasti izmanto daļu no portatīvā datora pamatatmiņas, ir piemērota biroja un mācību lietojumam.

Intel HD Graphics 515
Память видео карты

Video kartes atmiņa norāda, vai videokarte savām funkcijām izmantos daļu no portatīvā datora operatīvās atmiņas vai arī videokartei ir noteikts daudzums MB savas atmiņas. Jo augstāks atmiņas apjoms, jo ātrāka konkrētā modeļa video karte.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N/AC pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 - 900Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N vai AC tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Да (802.11 ac)
3G

Dators ar 3G atbalstu ļauj lietot internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis, ja jūsu mobilais telefons arī atbalsta šo funkciju.

3G ir mobilā interneta pakalpojums, kas ļauj pārraidīt datus ar ātrumu 7,2 Mbit/s. Šo pakalpojumu Latvijā piedāvā visi mobilie operatori USB modema formā.

Нет
4G поддержка

4G ir ceturtās paaudzes internets, kas izmanto vismodernāko interneta tehnoloģiju – LTE. Internets 4G tīklā ir ne vien vairākkārt ātrāks par 3G tīklā iespējamo (lejupielāde līdz pat 150 Mbit/s, augšupielāde līdz 50 Mbit/s), bet arī krietni stabilāks un ar būtiski mazāku reakcijas laiku jeb latency (brīdis no interneta saites aktivizēšanas līdz lejupielādes uzsākšanai).

Нет
Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Да (4.2)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display), ļauj savienot dažādas ierīces ar jūsu televizoru bezvadu tīklā, kas ļauj skatīties, piemēram, to pašu attēlu televizora ekrānā ko ir iespējams redzēt portatīvajā datorā.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram.

Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

2 x USB Type-C
Вход HDMI

HDMI ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Да
Внешние интерфейсы

Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.

AC Power In
Combo audio jack
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optiskā iekārta jeb optiskais diskdzinis ļauj klausīties mūzikas diskus un ielādēt mūziku no CD portatīvajā datorā. Rakstošā iekārta ļauj arhivēt dokumentus un prezentācijas, ierakstīt mūziku un video CD vai DVD matricās.

Ir divu veidi diskdziņi. Vieni atbalsta lasīšanu un ierakstīšanu DVD/CD, un otri – DVD/CD/Blu-ray.

Нет
Аудио

Audio ir skaņas sistēma, kas ir iebūvēta datorā vai arī var tikt pievienota. Augstas izšķirtspējas (HD) skaņas sistēma ļauj jūsu datoram darboties kā audio uztvērējam un pastiprinātājam.

Datorā integrēti skaļruņi sniedz iespēju baudīt mūziku, filmas un spēles bez nepieciešamības izmantot austiņas.

Stereo skaļruņi piešķir skaņai telpiskumu un reālistiskāku skaņas kvalitāti salīdzinājumā ar mono skaļruņiem.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Tīkla interfeisa kartes (angļu val. Network Interface Card -NIC) ir datora komponents, kuru lieto, lai datoru pieslēgtu datortīklam (tai skaitā – internetam). Īpaši klēpjdatoriem, kas prasa bezvadu tehnoloģiju piekļuvi tīklam, tīkla kartes jau ir integrētas datorā. Tīkla karte ir saistīta ar IP adresi, kas ir adrese no datora tīklā.

Ethernet tīklkartes ir visizplatītākās. Fast Ethernet nodrošina maksimālo datu pārraides ātrumu 100 Mbps (megabiti sekundē).

Нет
Встроенная вебкамера

Ar video attēla pārraides palīdzību vebkamera ļauj sazināties skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas interneta piedāvātās iespējas. Pastāv trīs veidu vebkameras – standarta, augstas izšķirtspējas (HD) un ļoti augstas izšķirtspējas (Full HD).

Да (HD)
Встроенный микрофон

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Ļauj pieslēgt portatīvajam datoram atmiņu kartes. Piemēram, jūs varat ielikt sava fotaparāta karti datorā un ielādēt bildes.

Нет
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Нет
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Пластмасса
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Li-ion 4-Cell
Время работы батареи

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

До 10 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки Прочная конструкция
Аудио от Bang & Olufsen
Сертификат ENERGY STAR®
ИК-камера

Описание модели

HP EliteBook Folio G1


Ноутбук HP EliteBook Folio сочетает в себе изысканный стиль и непревзойденную производительность. Он изготовлен на основе подобранных вручную материалов и оптимизирован для совместной работы. Это решение для тех, кто ценит надежность.

Windows 10 Pro 64

Корпус повышенной прочности
Прочный и детально продуманный ноутбук HP EliteBook Folio создан на основе инновационных технологий и улучшенных материалов. Он отличается стильным и современным дизайном. Этот элегантный ПК прошел проверку на соответствие стандарту MIL-STD 810G[2], он станет вашим незаменимым помощником в работе.

Отличные возможности для совместной работы
HP EliteBook Folio идеально подходит для работы в команде, общения с клиентами и поставщиками. Оцените кристально чистое качество звука благодаря аудиосистеме Bang & Olufsen. Высокопроизводительная клавиатура HP Premium Collaboration позволяет запускать видеоконференции и звонить коллегам всего одним нажатием клавиши.

Забудьте о паролях
Благодаря инфракрасной камере с функцией распознавания лиц Windows Hello в ОС Windows 10 Pro[1] вместо пароля для доступа к устройству или просмотра веб-сайтов вы сможете использовать снимок собственного лица.

Особенности
Вам ничто не должно мешать
Мощный ноутбук HP EliteBook Folio под управлением Windows 10 Pro[1] станет идеальным помощником в решении важных задач и совместной работе.

Все необходимое для эффективной работы
Благодаря процессору Intel® Core™ 6-го поколения[4], твердотельным накопителям PCIe, памяти объемом 8 Гбайт и аккумулятору увеличенной емкости ноутбук HP EliteBook Folio полностью соответствует требованиям к высокой производительности.

Невероятная простота общения
Благодаря клавиатуре HP Premium Collaboration с подсветкой присоединиться к конференции можно всего одним нажатием клавиши.

Дисплей с четким и ярким изображением
Рабочие станции поставляются с высококачественными дисплеями Ultra HD[5] или сенсорными экранами Full HD[5].

Высокий уровень безопасности
HP Sure Start with Dynamic Protection — первая на рынке технология автоматического восстановления BIOS, которая проверяет состояние BIOS в режиме реального времени и при необходимости выполняет автоматическое восстановление. Она обеспечивает надежную защиту устройства благодаря функциям обнаружения угроз и восстановления после атак вредоносного ПО[3].

Не меняйте своих привычек
Ноутбук HP EliteBook Folio сочетает в себе стильный и продуманный дизайн. Чтобы повысить производительность, к нему можно подключить дополнительные принадлежности, например дисплеи Elite[5], док-станцию HP Elite Thunderbolt™ 3[5] или HP Executive Travel[5].

Легкость подключения
Он оснащен необходимыми разъемами USB-C™ для зарядки мобильных устройств и удобства подключения.

Идеальное решение для работы в пути
Ноутбук HP EliteBook Folio продуман до мельчайших деталей и прошел проверку на соответствие стандарту MIL-STD 810G[2].

Удобная система управления ИТ-инфраструктурой на основе облачных технологий
Управляйте данными, безопасностью и устройствами с помощью единого облачного решения HP Touchpoint Manager[6].

1 Не все функции доступны во всех выпусках и версиях Windows. Для использования некоторых возможностей Windows требуется усовершенствованное и (или) дополнительное оборудование, драйверы, программное обеспечение или обновление BIOS. В ОС Windows 10 всегда включено автоматическое обновление. При обновлении может потребоваться оплата услуг интернет-провайдера и выполнение дополнительных требований. Дополнительные сведения см. по адресу https://windows.microsoft.com.
2 Целью испытаний MIL STD не является демонстрация соответствия требованиям Министерства обороны США к контрактам или пригодности для использования в военных целях. Результаты тестов не гарантируют безотказной работы устройства в указанных условиях. Для покрытия случайных повреждений и повреждений, соответствующих тесту MIL-STD, необходимо дополнительно приобрести пакет гарантии HP Accidental Damage Protection Care Pack.
3 Технология Dynamic Protection проверяет состояние BIOS каждые 15 минут и при необходимости выполняет автоматическое восстановление.
4 Технология Multi-Core разработана для повышения производительности определенных программных продуктов. Не все пользователи и программы могут воспользоваться преимуществами этой технологии. Производительность и тактовая частота зависят от используемых приложений, а также конфигурации оборудования и программного обеспечения. Нумерация продуктов Intel не является характеристикой уровня производительности.
5 Продается отдельно или в качестве дополнительной функции.
6 Для программы HP Touchpoint Manager требуется приобрести подписку. Это приложение поддерживается операционными системами Android™, iOS и Windows 7 (и более поздних версий), а также ПК, ноутбуками, планшетами и смартфонами различных производителей. Доступно не во всех странах. Подробную информацию см. на веб-сайте www.hp.com/touchpoint.

Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
HP HP EliteBook Folio G1 V1C40EA HP EliteBook Folio G1


Ноутбук HP EliteBook Folio сочетает в себе изысканный стиль и непревзойденную производительность. Он изготовлен на основе подобранных вручную материалов и оптимизирован для совместной работы. Это решение для тех, кто ценит надежность.

Windows 10 Pro 64

Корпус повышенной прочности
Прочный и детально продуманный ноутбук HP EliteBook Folio создан на основе инновационных технологий и улучшенных материалов. Он отличается стильным и современным дизайном. Этот элегантный ПК прошел проверку на соответствие стандарту MIL-STD 810G[2], он станет вашим незаменимым помощником в работе.

Отличные возможности для совместной работы
HP EliteBook Folio идеально подходит для работы в команде, общения с клиентами и поставщиками. Оцените кристально чистое качество звука благодаря аудиосистеме Bang & Olufsen. Высокопроизводительная клавиатура HP Premium Collaboration позволяет запускать видеоконференции и звонить коллегам всего одним нажатием клавиши.

Забудьте о паролях
Благодаря инфракрасной камере с функцией распознавания лиц Windows Hello в ОС Windows 10 Pro[1] вместо пароля для доступа к устройству или просмотра веб-сайтов вы сможете использовать снимок собственного лица.

Особенности
Вам ничто не должно мешать
Мощный ноутбук HP EliteBook Folio под управлением Windows 10 Pro[1] станет идеальным помощником в решении важных задач и совместной работе.

Все необходимое для эффективной работы
Благодаря процессору Intel® Core™ 6-го поколения[4], твердотельным накопителям PCIe, памяти объемом 8 Гбайт и аккумулятору увеличенной емкости ноутбук HP EliteBook Folio полностью соответствует требованиям к высокой производительности.

Невероятная простота общения
Благодаря клавиатуре HP Premium Collaboration с подсветкой присоединиться к конференции можно всего одним нажатием клавиши.

Дисплей с четким и ярким изображением
Рабочие станции поставляются с высококачественными дисплеями Ultra HD[5] или сенсорными экранами Full HD[5].

Высокий уровень безопасности
HP Sure Start with Dynamic Protection — первая на рынке технология автоматического восстановления BIOS, которая проверяет состояние BIOS в режиме реального времени и при необходимости выполняет автоматическое восстановление. Она обеспечивает надежную защиту устройства благодаря функциям обнаружения угроз и восстановления после атак вредоносного ПО[3].

Не меняйте своих привычек
Ноутбук HP EliteBook Folio сочетает в себе стильный и продуманный дизайн. Чтобы повысить производительность, к нему можно подключить дополнительные принадлежности, например дисплеи Elite[5], док-станцию HP Elite Thunderbolt™ 3[5] или HP Executive Travel[5].

Легкость подключения
Он оснащен необходимыми разъемами USB-C™ для зарядки мобильных устройств и удобства подключения.

Идеальное решение для работы в пути
Ноутбук HP EliteBook Folio продуман до мельчайших деталей и прошел проверку на соответствие стандарту MIL-STD 810G[2].

Удобная система управления ИТ-инфраструктурой на основе облачных технологий
Управляйте данными, безопасностью и устройствами с помощью единого облачного решения HP Touchpoint Manager[6].

1 Не все функции доступны во всех выпусках и версиях Windows. Для использования некоторых возможностей Windows требуется усовершенствованное и (или) дополнительное оборудование, драйверы, программное обеспечение или обновление BIOS. В ОС Windows 10 всегда включено автоматическое обновление. При обновлении может потребоваться оплата услуг интернет-провайдера и выполнение дополнительных требований. Дополнительные сведения см. по адресу https://windows.microsoft.com.
2 Целью испытаний MIL STD не является демонстрация соответствия требованиям Министерства обороны США к контрактам или пригодности для использования в военных целях. Результаты тестов не гарантируют безотказной работы устройства в указанных условиях. Для покрытия случайных повреждений и повреждений, соответствующих тесту MIL-STD, необходимо дополнительно приобрести пакет гарантии HP Accidental Damage Protection Care Pack.
3 Технология Dynamic Protection проверяет состояние BIOS каждые 15 минут и при необходимости выполняет автоматическое восстановление.
4 Технология Multi-Core разработана для повышения производительности определенных программных продуктов. Не все пользователи и программы могут воспользоваться преимуществами этой технологии. Производительность и тактовая частота зависят от используемых приложений, а также конфигурации оборудования и программного обеспечения. Нумерация продуктов Intel не является характеристикой уровня производительности.
5 Продается отдельно или в качестве дополнительной функции.
6 Для программы HP Touchpoint Manager требуется приобрести подписку. Это приложение поддерживается операционными системами Android™, iOS и Windows 7 (и более поздних версий), а также ПК, ноутбуками, планшетами и смартфонами различных производителей. Доступно не во всех странах. Подробную информацию см. на веб-сайте www.hp.com/touchpoint.
V1C40EA 5 0 785.00
Задать вопрос

captcha
Bверх