«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Android TV box atsauksmes

android tv box atsauksmes
Foto: waalenok, freepik.com

Vai Tev bieži ir garlaicīgi, skatoties parasto televizoru, nepietiekama satura vai neaktīvas satelīttelevīzijas abonēšanas dēļ? Ja meklē ko tādu, kas sagādās papildu prieku, tad Android TV box ir domāts tieši Tev. Tā ir maza, lēta multivides centra kaste, kas savienojas ar televizoru un atskaņo filmas, TV šovus un lietotnes, piemēram, spēles. 

Android TV box atsauksmes liecina, ka šī mazā ierīce ir ļoti noderīga un brīnišķīgi papildina televizora izmantošanas pieredzi. Daudzi apmierināti klienti stāsta, ka to uzstādīt ir pavisam vienkārši un lietošana ir ļoti viegla. Tālāk apskatīsim, kas tā ir par ierīci, un kādas ir Android TV priekšrocības.

Kas ir Android TV box?

Android TV box ir straumēšanas ierīce, kuru var pievienot televizoram, lai varētu skatīties straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, kas parasti ir pieejami tādās portatīvajās ierīcēs kā klēpjdators, planšetdators, telefons, vai viedais televizors. Šos TV box dažreiz sauc arī par straumēšanas atskaņotājiem vai televizora pierīcēm.

Android TV box tiek pievienots televizora aizmugurē, izmantojot HDMI portu. Android operētājsistēmu var arī pielāgot, tāpēc, lai gan tādi zīmoli kā Nvidia un Xiaomi straumēšanas atskaņotājam izmanto to pašu pamatu, sākumlapa, iespējams, izskatīsies ļoti atšķirīga.

Kad TV box ir iestatīts, dažādiem satraumēšanas pakalpojumiem un lietotnēm var piekļūt televizorā, nevis planšetē vai portatīvajā datorā, un apraide nav nepieciešama. Tev piederošus videoklipus vari atskaņot arī no iekšējās atmiņas. Tas nozīmē, ka ierīcē var uzglabāt lielu video bibliotēku un to jebkurā laikā skatīties. Katrai ierīcei iekšējās atmiņas lielums atšķiras un ļoti lielas video bibliotēkas parasti tiek glabātas ārējā cietajā diskā vai zibatmiņā, ko pievieno kastēs USB portam.
android tv box atsauksmes
Foto: waalenok, freepik.com

Kādas ir Android TV priekšrocības?

Starp daudzajām pieejamajām platformām Android TV ir unikāla vieta, galvenokārt tāpēc, ka tas ļauj pāriet no viedtālruņa uz lielo ekrānu, neveicot būtiskas izmaiņas. Android TV ir Google izstrādāta viedā TV operētājsistēma, kuru var izmantot, lai ērti atrastu un straumētu saturu, palaistu lietotnes, veiktu meklēšanu ar balsi un viegli izbaudītu to visu no telefona uz televizoru.

Lūk, dažas priekšrocības, kas padara Android TV ļoti populāru:
  • Viegli lietojams. Tā vienkāršais izkārtojums ļauj ātri atrast saturu, un bez īpašas aizķeršanās vari pārvietoties pa dažādām lietotnēm, straumēt videoklipus un mainīt televizora iestatījumus. Android televizori atvieglo arī daudzu uzdevumu veikšanu vienlaicīgi, tādejādi pārlūkojot kanālus, vari klausīties ziņas vai iecienīto mūziku.
  • Lietotnes. Satura pieejamība ir galvenā Android TV priekšrocība. Ar to vari piekļūt gandrīz visam Android lietotņu diapazonam, kas darbojas Tavā telefonā. Sākot ar YouTube un Amazon Prime, beidzot ar Spotify un Tavām iecienītākajām spēļu lietotnēm, vari piekļūt bagātīgam saturam tieši no Google Play veikala. Turklāt Tu iegūsti piekļuvi arī ražotāja lietotnēm. Piemēram, iegādājoties Sony LED televizoru, vari izmantot funkciju Sony Select, lai skatītu Sony TV pieejamo saturu.
  • Saderība ar citām Android ierīcēm.  Android viedie televizori ir saderīgi ar citām Android ierīcēm. Šī apbrīnojamā funkcionalitāte ļauj nemanāmi sinhronizēt Tev piederošus viedtālruņus un planšetdatorus ar televizoru. Turklāt Tu vari straumēt saturu, piemēram, fotoattēlus, mūziku un videoklipus no citām ierīcēm savā televizorā, izmantojot iebūvēto Chromecast ierīci. Kā arī vari pārveidot savu Android telefonu tālvadības pultī, lai piekļūtu Android TV saturam un tajā pārvietotos. Lai to izdarītu, apmeklē Google Play veikalu un lejupielādē Android TV tālvadības lietotni.
  • Spēles. Zem lietotņu rindas redzēsi visu lejupielādēto spēļu sarakstu. Android TV atbalsta viena vai vairāku spēlētāju, tiešsaistes un bezsaistes spēles. Sacenšoties ar draugiem, vienlaikus vari izmantot līdz četrām spēļu konsolēm, piemēram, PlayStation 4, Android telefoniem vai planšetēm. Vari arī pabeigt līmeni telefonā un nākamo spēlēt televizorā, jo Google Play saglabā spēļu progresu.
  • Filmas. Noskatījies labu filmu un tagad vēlies redzēt galvenā varoņa citas filmas un seriālus? Ieraksti viņa vārdu Android TV meklētājā un atradīsi visus projektus, kuros viņš ir piedalījies. Noklikšķini uz filmas vai seriāla un redzēsi kopsavilkumu, kurā būs arī visu aktieru sastāvs.
android tv box atsauksmes
Foto: h9images, freepik.com

Kāds televizors ir nepieciešams, lai lietotu Android TV box?

Kad runa ir par Android TV apgūšanu, ir vairāki veidi, kā to izradīt. Vispieejamākais ir straumēšanas kastes vai ierīces iegāde ar iebūvētu Android TV. Neatkarīgi no tā, vai Tev ir visparastākais televizors bez interfeisa, kuru vēlies uzlabot, Android TV box ir lieliski piemērots, lai pievienotu daudz jaunu funkciju, vienlaikus iztērējot pēc iespējas mazāk naudas.

Tātad, vai ir nepieciešams viedais televizors, lai lietotu Android TV box? Noteikti nē, kamēr Tavā televizorā ir HDMI ports. Viss, kas ir jāizdara, ir jāpievieno Android TV box televizoram, izmantojot HDMI kabeli. Tad televizorā atver pareizo HDMI iestatījumu un izveido savienojumu ar internetu.

Kopsavilkums

Android TV box is viss-vienā ļoti gudra un kompakta ierīce, kas ir populāra visās vecuma grupās un ir aprīkota ar lieliskām izklaides iespējām un lielu lietotņu katalogu. Tā sniedz jaunu pieredzi ar labākajām viedtelevīzijas funkcijām un visplašāko multivides klāstu. Tā ļaus ar interneta palīdzību skatīties iecienītās tiešraides vai ierakstītos TV kanālus televizorā. Tev patiks arī ierīces lieliskā izšķirtspēja un asā skaņas kvalitāte. 

Tagad, kad esi uzzinājis, kas ir Android TV box un vēlies sev tādu iegādāties, iesakām ieskatīties mūsu interneta veikalā un, iespējams, tieši šeit atradīsi to, ko meklē!
 
Телевизор Thomson 40FE5606

Телевизор Thomson 40FE5606

287,12 / шт.
Телевизор Xiaomi Mi LED Smart TV 4A, LED, 32 ″

Телевизор Xiaomi Mi LED Smart TV 4A, LED, 32 ″

215,00 / шт.
Телевизор Xiaomi, 55 ″

Телевизор Xiaomi, 55 ″

499,99 / шт.
Телевизор Philips, LED, 43 ″

Телевизор Philips, LED, 43 ″

270,00 / шт.
Быстрая доставка
На складе
Телевизор Philips 32PFS6805/12, LED, 32 ″

Телевизор Philips 32PFS6805/12, LED, 32 ″

249,00 / шт.
Быстрая доставка
На складе
Телевизор Toshiba 32LA3B63DG

Телевизор Toshiba 32LA3B63DG

296,00 / шт.
Быстрая доставка
На складе
Телевизор Samsung UE55TU7092UXXH, LED, 55 ″

Телевизор Samsung UE55TU7092UXXH, LED, 55 ″

440,00 / шт.
Телевизор LG 55NANO853PA, NanoCell, 55 ″

Телевизор LG 55NANO853PA, NanoCell, 55 ″

760,00 / шт.
Быстрая доставка
На складе
Телевизор Thomson 40FE5606

Телевизор Thomson 40FE5606

287,12 / шт.
Телевизор Xiaomi Mi LED Smart TV 4A, LED, 32 ″

Телевизор Xiaomi Mi LED Smart TV 4A, LED, 32 ″

215,00 / шт.
Телевизор Xiaomi, 55 ″

Телевизор Xiaomi, 55 ″

499,99 / шт.