Присоединись к SMART NET! Присоединись

GUDRIE TELEVIZORI – SONY ANDROID TV!


Ja esi nolēmis iegādāties jaunu un modernu televizoru, ir pienācis īstais laiks — Sony Android televizori piedāvā virkni noderīgu un izklaidējošu funkciju, turklāt to dizains iederēsies ikvienā interjerā!

Funkcijas, kas iepriecinās jebkuru
Vēlies televizoru izmantot kā viedtālruņa ekrānu bez vadu starpniecības? Varbūt Tev pie sirds iet video spēļu vakari kopā ar draugiem? Ja atbilde uz šiem jautājumiem ir jā, Tev jāzina, ka jaunajos Sony Android televizoros, pateicoties Google Cast funkcijai, iespējams veikt iepriekšminētās un daudzas citas darbības. Īpaši ērtu televizora lietošanu padara arī balss meklēšana uniespēja ierakstīt iemīļotās televīzijas pārraides ārējā cietajā diskā vai USB atmiņas kartē.

Augstākā attēla kvalitātes latiņa
Vēl salīdzinoši nesenā pagātnē Full HD izšķirtspējas televizori bija kas ekskluzīvs, taču tagad tā jau kļuvusi par normu. Atsevišķiem jauno Sony televizoru modeļiem pieejama UHD jeb Ultra HD izšķirtspēja, līdz ar to baudījums, skatoties iemīļoto vakara pārraidi, nododoties spēļu pasaulei vai vērojot iecienītāko filmu, ir vēl lielāks. Savukārt lielais hercu jeb kadru sekundē skaits nodrošina plūstošu video — attēlam izplūst neļaus pat ātrākās sporta automašīnas. Jāpiemin arī jaudīgie procesori, kas šajās ierīcēs iebūvēti, tādējādi nodrošinot, ka savas funkcijas televizors veiks ātri un bez aizķeršanās. Atsevišķos modeļos iebūta arī 3D funkcija, ļaujot izbaudīt elpu aizraujošus piedzīvojumus. Bet, ja vēlies būt notikumu epicentrā un ar vienu TV kanālu Tev dažreiz par maz, novērtēsi Picture-In-Picture funkciju, kas nodrošina iespēju vienlaicīgi skatīties divus TV kanālus.

Vairāki ekrāna izmēri dažādām prasībām
Ja jaunu televizoru vēlies guļamistabā vai virtuvē, Tev noderēs izmēros mazākie TV modeļi, savukārt kino baudītājiem radīts modelis ar 75 collu lielu ekrānu, kas Tev liks sajusties kā kinoteātrī. Nav noslēpums, ka skaņas kvalitāte ir puse no filmas. Lai arī Tavas ausis sajustu baudījumu, Sony televizoros iebūvēti skaļruņi, kas liks sadzirdēt pat visklusākos soļus un čukstus, tajā pašā laikā sniedzot pietiekamu jaudu, lai sarīkotu mājas ballīti.
 
Ne tikai spēcīgi, bet arī skaisti
Lai gan televizora primārā funkcija ir nodrošināt Tevi ar izklaidi, tomēr ne mazāk svarīgs ir tā dizains. Sony darbinieki parūpējušies, lai šī uzņēmuma jaunākie televizori Tev patīk arī tad, kad nepilda savus tiešos pienākumus. Tie ir ļoti plāni, ar pavisam nelielu rāmja ietvaru un elegantiem balstiem. Protams, lielāko daļu no modeļiem, ja vēlies, vari piestiprināt pie sienas.

Vai Tev šāds televizors ir nepieciešams?
Lai nonāktu pie sava Sony Android televizora, Tev atliek ienākt 1a.lv internetveikalā, apmeklēt sadaļu http://www.1a.lv/jaunumi/sony_android_televizori un izvēlēties piemērotāko modeli, lai jau pēc dažām dienām izbaudītu televīziju un visas pārējās televizora funkcijas jaunā līmenī!

05.12.2015
Autors: Valdis Zariņš