Присоединись к SMART NET! Присоединись
SMART LEASING 10

Bстраеваемая посудомоечная машина Gorenje Superior Line GV693C60UVAD

Код товара: 1518402

687,00 / шт.
Стоимость товара в интернет-магазине может отличаться от стоимости в магазинах розничной сети. Продукты с пометкой «только онлайн» не продаются в магазинах.
Страхование покупки

Застрахуй свое новое устройство и сэкономь до 80% от его стоимости

Продлеваемая гарантия

Бесплатный ремонт устройства

Продлеваемая гарантия (с заменой)

Бесплатный ремонт устройства (с заменой)

+

Получение в пакомат невозможно

Выдача в магазине

Забери бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно 6 мая.

Доставка курьером

Получи на дом бесплатно*. Доставим 7 мая

Услуга курьерской доставки начиная от 12,99 €*. Доставка планируется 7 мая.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 36.00 кг
Информация о товаре

Свойства изделия

Общие характеристики

Тип продукта Посудомоечные машины
Бренд Gorenje
Серия Superior Line
Модель GV693C60UVAD
Тип посудомоечной машины Монтируемая
Ширина 59.8 см
Глубина 55.5 см
Высота 81.6 см

Потребление энергии и воды

Количество комплектов посуды
Наиболее большое количество комплектов посуды, которые можно вымыть в один раз.
16
Класс энергоэффективности
Всего выделено 7 классов эффективности потребления электроэнергии холодильниками, стиральными машинами, сушильными барабанами и посудомоечными машинами. Каждый класс имеет буквенное и цветовое обозначение: от А до G - от очень экономичного до экономичного, D- промежуточный класс, от Е до G - от высокого до очень высокого расхода электроэнергии.
C
Шкала классов энергоэффективности A - G
Расход электроэнергии на стандартный цикл мытья 0.76 кВт⋅ч
Расход электроэнергии, когда прибор оставлен в режиме ожидания 0.49 Вт
Расход воды на цикл 9.6 л
Класс мойки
„A” класс обозначает – наивысочайшая эффективность мытья и лучшие результаты мытья, а класс “G” – меньшая эффективность и худший результат.
A
Класс сушки
„A” класс обозначает – наивысочайшая эффективность сушения и лучшие результаты сушения, а класс “G” – меньшая эффективность и худший результат.
A
Класс шума B

Управление

Дисплей
Указывает, есть ли у посудомоечной машины экран, в котором указываются программы их циклы и другие функции в зависимости от модели.
Да
Тип управления
Различия механические, электронные и посудомоечные машины с сенсорным управлением. Механическое управление позволяет вам управлять при помощи рукоятки, электронная при помощи кнопок, сенсорное – прикосновений.
На смартфоне, Сенсорное

Программы и функции

Индикаторы
Эта функция указывает на степень чистоты воды в посудомоечной машине, в связи с этим посуда всегда бережно вымыта.
Индикатор конца цикла, Индикатор чистоты воды
Программы мойки
Программа, когда посудомоечная машина автоматически определяет количество посуды, ее материал, степень загрязнённости, контролирует расход воды и чистящего средства, обеспечивая экономию высшего класса.
1-часовая программа, 40 °C программа, 45 °C программа, 50 °C программа, 55 °C программа, 60 °C программа, 65 °C программа, 70 °C программа, Авто-программа, Гигиеническая программа, Интенсивная стирка, Ночная программа, Программа для стекла, Эко-программа
Ящик для приборов Да
Отложенный запуск программы
Позволяет установить время, когда начать мыть посуду.
Да
Защита от протечек
Защитная программа от протечек воды.
Да
Автоматическое открытие Да

Дополнительно

Уровень шума
От этого показателя зависит, насколько тихо будет работать посудомоечная машина. Для представления – в 42 децибела создаёт шум очень тихая посудомоечная машина
39 дБ
Гарантия 24 месяц
Страна происхождения Европейский Союз
Pēcpārdošanas atbalsts un biežāk uzdotie jautājumi ērti pieejami

Jūs varat viegli pārvaldīt savas trauku mazgājamās mašīnas problēmas, nekavējoties piekļūstot mūsu lietotnes “Biežāk uzdotie jautājumi” datubāzei. Un, ja neatrodat atbildes vai nespējat atrisināt problēmu, varat sazināties ar mūsu pēcpārdošanas atbalsta dienestu lietotnē tiešsaistē. Kas ir vēl ērtāk, jums nav jādomā par savas trauku mazgājamās mašīnas modeli un sērijas numuru, kas tiek pieprasīts pēcpārdošanas servisam, jo visa nepieciešamā informācija tiks nosūtīta tieši no aplikācijas.

Simple control of your dishwasher from anywhere

Have you forgot to activate the washing programme? You can simply start your dishwasher via the application from anywhere. Turn on the dishwasher, choose selected programme, activate desired functions, and enjoy life simplified.

Tiešsaistes informācija par jūsu trauku mazgājamās mašīnas darbībām

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties un ko darāt, jūs vienmēr nekavējoties saņemsit paziņojumu mobilajā ierīcē, kad jūsu mašīna ir beigusi mazgāšanas procesu.

Pastāvīgs ieskats par jūsu trauku mazgājamās mašīnas statusiem

Pārvaldība un pastāvīga informācija par to, kas notiek ar trauku mazgājamo mašīnu, ir tiešām bez stresa.

Vienkārša atbilstošās programmas izvēle

Ergonomiski izstrādātais vadības panelis ļauj lieliski redzēt un kontrolēt mazgāšanas procesu un izvēlētos iestatījumus. Tas ļauj viegli izvēlēties pareizo programmu un citus speciālos iestatījumus.

Elastība pa rokai

Elastība pa rokai. Regulējamais trešais plaukts darbojas kā galda piederumu paliktnis. Tas atrodas tvertnes augšpusē, tāpēc jūsu trauku mazgājamā mašīna sniedz daudz vietas un daudzpusību. Sānu plāksnes var noregulēt atbilstoši tam, cik daudz vietas jums ir nepieciešams.

Darbība, kas nav skaļāka par čukstu

Klusāko trauku mazgāšanas mašīnu darbības skaļums nepārsniedz trokšņu līmeni, ko rada divi cilvēki, sarunājoties čukstus. Kluso darbību nodrošina trauku mazgāšanas sistēmas īpašā skaņas izolācija, efektīvie motori, kvalitatīvie materiāli un inovatīvie risinājumi.

Tīri trauki, mazāks elektrības rēķins

Programma, lai vēlāk sāktu trauku mazgāšanas procesu un ļautu trauku mazgājamai mašīnai strādāt tad, kad tas ir ērtāk, piemēram, kad elektrība ir lētāka. Trauki būs perfekti nomazgāti, kad tas būs nepieciešams.

Pietiek ar vienu pieskārienu

Vadība trauku mazgājamā mašīnā nekad nav bijusi tik vienkārša! Visas vadības pogas ir novietotas ergonomiskā pozīcijā, bet vadības loģika ir vienkārša no kreisās puses uz labo. Lai gan visiem modeļiem ir balts LED ekrāns, visi ir arī papildināti ar skārienjutīgām vadības ierīcēm. Lai sāktu trauku mazgāšanas procesu, pietiek ar vienu pieskārienu.

Ļoti klusa mazgāšana naktī

Izmantojot Nakts programmu, jaunā Gorenje trauku mazgājamā mašīna rada par 2 dB mazāku troksni nekā standarta programma. Jūsu trauki no rīta būs tīri un miegs paliks netraucēts.

Minimālistisks bīdāms mazgāšanas līdzekļa dozators

Jaunās Gorenje trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar minimālistisku bīdāmu mazgāšanas līdzekļu dozatoru, no kura klusi izplūst mazgāšanas līdzekļi. Viegli tīrāmā dozatora funkcionalitāte ļauj labāk dozēt mazgāšanas līdzekli un mazgāt visu veidu traukus.

Jūs ietaupīsiet savu naudu

Pateicoties jaunajam Inverter PowerDrive motoram, optimizētām programmām un viediem risinājumiem, Gorenje trauku mazgājamās mašīnas apvieno izcilus tīrīšanas un žāvēšanas rezultātus ar ļoti zemu enerģijas patēriņu.

Līdz pat 30% labāki tīrīšanas rezultāti

Papildu smidzināšanas svira trauku mazgājamās mašīnas augšpusē nodrošina labāku ūdens pārklājumu, bet skalošanas laikā – līdz pat 30% labāki tīrīšanas rezultāti. Visi trauki un galda piederumi vienmēr būs lieliski nomazgāti.

Pielāgojas Jūsu vajadzībām

Gorenje UltraClean trauku mazgājamās mašīnas nodrošina pietiekami daudz vietas visām Jūsu vajadzībām. Trīs grozos vienlaicīgi iespējams mazgāt līdz pat 16 trauku komplektiem. Pilnībā pielāgojamā iekšdaļa ļauj izmantot dažādas ievietošanas iespējas, lietošana ir vienkārša un jūs patiešām varat sarīkot izcilu ballīti!

Enerģijas taupīšanai

Izvēloties ECO programmu, jūsu iekārta izmantos zemāku mazgāšanas un skalošanas temperatūru un samazinās nepieciešamo ūdens daudzumu, vienlaikus nodrošinot efektīvu netīrumu noņemšanu.

Rūpīgi izstrādāts interjers

Groziem ir akcentēti kustīgie elementi un pielāgojams groza izkārtojums, kas atvieglo ievietošanu. Patiešām vienkārša divu līmeņu grozu regulēšanas sistēma ļauj ievietot pat lielākos katlus un šķīvjus. Apakšējā grozā esošo šķīvju plauktu var viegli salocīt. Galda piederumus var lieliski novietot uz speciālas paplātes, kur tie tiek novietoti atsevišķi, lai nodrošinātu nevainojamus tīrīšanas un žāvēšanas rezultātus. Katra detaļa ir rūpīgi izstrādāta ērtai apstrādei.

Augstāka temperatūra, mazāks patēriņš

Gorenje trauku mazgājamās mašīnas var pievienot arī karstajam ūdenim (maks. 70 °C), bet ne aukstam. Karstā ūdens pieslēguma izvēle saīsina programmas darbības laiku un samazina trauku mazgājamās mašīnas elektroenerģijas patēriņu. Ekonomisks risinājums jūsu ģimenei.

Maiga tīrīšana pat kristāla glāzēm

Izmantojot šo speciāli izstrādāto stikla programmu, Gorenje UltraClean trauku mazgājamās mašīnas saudzīgi parūpēsies par visiem jūsu stikla traukiem. Pateicoties zemākai mazgāšanas temperatūrai, to var droši lietot pat kristāla glāzēm.

Perfekta filtra veiktspēja

Skalošanas sistēma kopā ar automātisko filtra aizsērēšanas novēršanu nodrošina filtra darbību bez kļūmēm un garantē ievērojami mazāku tīrīšanu.

Vienmēr tīra mazuļu pudele

Šī programma pagarina mazgāšanas laiku un paaugstina temperatūru par 5 °C, kas apvienojumā ar intensīvo programmu ļauj iegūt 75 °C temperatūru, kurā tiek iznīcināta lielākā daļa baktēriju. Šī programma veic sterilizācijas procesu. Tā ir paredzēta ģimenēm ar maziem bērniem, lai uzturētu tīrus mazuļu traukus un pudelītes

Pielāgots katram katlam

Patiešām vienkārša divu līmeņu grozu regulēšanas sistēma ļauj ievietot pat lielākos katlus un šķīvjus. Tā rezultātā jūsu trauku mazgājamās mašīnas interjers pilnībā pielāgojas jūsu pašreizējām vajadzībām.

Nav jāuztraucas par ūdens noplūdēm

Ar drošības funkciju AquaStop trauku mazgājamo mašīnu var droši atstāt darboties pa nakti, kā arī Jūsu prombūtnes laikā. Sūces vai noplūdes gadījumā AquaStop automātiski atslēdz ūdens padevi, tai pat laikā izsūknējot atlikušo ūdeni no trauku mazgājamās mašīnas tvertnes. AquaStop saglabā savu funkcionalitāti visu ierīces kalpošanas laiku

Pastāvīga kontrole

Īpašā LED lampa, kas ir ierīkota trauku mazgājamās mašīnas pilnībā iebūvējamo durtiņu apakšdaļā, pastāvīgi rāda trauku mazgāšanas programmas pašreizējo posmu. Tādējādi Jūs vienmēr varat zināt, vai trauku mazgājamā mašīna darbojas, kā arī to, vai trauku mazgāšanas cikls ir pabeigts.

Vienmēr perfekti tīra trauku mazgājamā mašīna

Tīra trauku mazgājamās mašīnas tvertne nodrošina, ka mazgāšana vienmēr atbilst jūsu vēlmēm. Palaidiet pašattīrīšanās programmu reizi mēnesī un jums vairs nekad nebūs jātīra trauku mazgājamās mašīnas tvertne, smidzināšanas svira un caurules.

Ideāla vieta jūsu vīna glāzēm

Novietojiet vīna glāzes drošā, speciālā vietā uz apakšējā un augšējā groza, izmantojot īpašos glāžu turētājus. Tie ir izgatavoti no speciālas gumijas, kas vienmērīgi piestiprina vīna glāzes. Piemērots arī augstākām glāzēm. To elastība un dalāmība ļauj salikt dažādu skaitu glāžu.

Perfekta izsekošana

Pārdomāti izvietotās LED diodes izgaismo trauku mazgājamās mašīnas iekšpusi, nodrošinot trauku vieglu ielikšanu un izņemšanu.

Vairs nekādu smaku, kamēr uzpildat trauku mazgājamo mašīnu

Ikvienam ir nācies saskarties ar nepatīkamo smaku, kas nāk no trauku mašīnas, kura dažas dienas stāv līdz pusei piepildīta. Gorenje trauku mazgājamajās mašīnās iekļautā pilnveidotā IonTech tehnoloģija izmanto dabisko jonizācijas procesu, kas likvidē smakas un uztur trauku mazgājamo mašīnu svaigā stāvoklī arī tad, ja tā ir pilna ar netīriem traukiem.

Lielisks risinājums vissmagāko traipu un netīrumu noņemšanai

Jaunajiem Gorenje trauku mazgājamo mašīnu modeļiem ir lielisks risinājums vissmagāko traipu un visaugstākā līmeņa netīrumu noņemšanai: divi jaudīgi un ļoti efektīvai uzgaļi, kas atrodas tvertnes aizmugurē. Izmantojot augstspiediena ūdeni, tie novērš smagākos traipus, kas ir lieliski piemēroti katlu, pannu un cepešpannu tīrīšanai.

Liela jauda, ​​augsta efektivitāte

Jaunais, jaudīgais bezsuku Inverter PowerDrive motors ar ātruma regulēšanu nodrošina augstu veiktspēju, ievērojami zemāku troksni, zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku.

Ievietošana un izņemšana nekad nav bijusi tik ātra un vienkārša

Augšējais grozs tagad slīd gludi, lai nodrošinātu vieglu un ātru trauku ievietošanu. Ievietošana un izņemšana nekad nav bijusi tik ātra un vienkārša, pateicoties ērtajām vadošajām sliedēm ar lodīšu gultņiem augšējā grozā.

Viss par jūsu trauku mazgājamo mašīnu vienuviet

Vienkāršojiet savu dzīvi un pilnībā kontrolējiet trauku mazgājamo mašīnu, izmantojot lietotni savā mobilajā ierīcē.Attālinātā vadība, mobilie paziņojumi – tās ir funkcijas, kas palīdzēs jums vienmērīgāk un ātrāk pārvaldīt visas trauku mazgāšanas darbības neatkarīgi no atrašanās vietas.

Ideāli sausi trauki


Ideāli sausi trauki. Pēc mazgāšanas cikla tiek aktivizēts ventilators, kas izvada visu karsto tvaiku no iekārtas. Mitrums tiek novirzīts atpakaļ iekārtā. Trauku mazgājamās mašīnas durvis automātiski mazliet atvērsies, lai ielaistu svaigu gaisu, kā rezultātā tiek efektīvi aizsargāta virtuves galda virsma no tvaika izvades vietas. Tas ļauj svaigajam gaisam ieplūst trauku nodalījumā, tā, lai mazgātie trauki, arī plastmasa, pilnībā nožūtu.

Noņem 99,9% baktēriju un vīrusu vēl zemākā temperatūrā.

Īsta antibakteriāla iedarbība arī pie zemākām programmas temperatūrām (piemēram, Eco 55°C). UV gaismas funkcija tiek aktivizēta, izmantojot jaunu UV opciju, kas ir rūpīgi ievietota hidrauliskajā sistēmā. UV funkcija nav obligāta, un to var izmantot visās programmās. Ar Eco, Auto, Intensīvs, Ikdienas, Nakts un Higiēnas programmu kombināciju tas izvada līdz pat 99,9% baktēriju un vīrusu no skalošanas ūdens.

Neuzpildi līdzekli dozatorā līdz pat 1 mēnesim

Šis unikālais SmartDosing risinājums ietaupa jūsu laiku, mazgāšanas līdzekli un enerģiju! Vienkārši ielejiet mazgāšanas līdzekli traukā un līdz 1 mēnesim aizmirstiet par to vai vidēji 20 mazgāšanas cikliem. Pamatojoties uz jūsu izvēlēto programmu, trauku mazgājamā mašīna automātiski izdalīs pareizo mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Konteiners ir noņemams un viegli tīrāms.
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить Твой заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметил ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщи нам