На складе

De'Longhi EcoDecalk 500

(202)

Код товара: 124065

10,19 / шт.
Услуга курьера начиная от 3,99 €*. Предполагаемая доставка 11 августа
* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 0.50 кг
Заберите бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно 10 августа
Доставка в почтовый автомат 0,99–1,99 €. Предполагаемая доставка 11 августа
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Средствы для удаления накипи
Бренд De'Longhi
Объём 0.5 л
Гарантия 24 месяц
Дополнительная информация 100% экологически чистое. Флакон 500 мл на 4 цикла очистки.
Par produktu :

Kaļķa nogulsnes – visbiežākais kafijas automātu bojājumu iemesls. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi savlaicīgi veikt atkaļķošanu! Jaunākais atkaļķošanas šķidrums “De‘Longhi EcoDecalk” vēl efektīvāk likvidē kaļķa nosēdumus, kas uzkrājas kafijas aparāta ūdens sistēmā – laboratoriskajās pārbaudes tika pierādīts, ka tas ir pat 3 reizes efektīvāks par tradicionālajiem atkaļķotājiem. Rūpējieties par savu kafijas aparātu, un tas vienmēr Jums pagatavos gardu kafiju. 

Kā tiek izmantots šis līdzeklis? 

Šī atkaļķošanas līdzekļa (500 ml) pietiks 5 reizēm. Vienai reizei tiek patērēti 100 ml šķidruma, kas jāizšķīdina ūdens tvertnē. Ja Jums ir kafijas automāts (ar dzirnaviņām), iedarbiniet atkaļķošanas programmu (skatiet konkrētā kafijas aparāta modeļa lietošanas instrukciju). Ja Jums ir pusautomātiskais kafijas automāts, noņemiet kafijas gatavošanas rokturi un novietojiet tukšu trauku zem piena putu veidotāja un zem kafijas izplūdes krāna. Ar 5 minūšu pauzēm 4 reizēs izlaidiet visu maisījumu no ūdens tvertnes caur piena putu veidotāju un kafijas izplūdes krānu. Pēc tam izdariet to pašu, izmantojot tīru ūdeni. Ūdens tvertni rūpīgi izmazgājiet. Cik bieži ir jādarbina šī programma? Atkarībā no Jūsu izmantotā ūdens cietības – jo ūdens ir cietāks, jo tas jādara biežāk (kafijas automātā varat ieprogrammēt ūdens cietību, un tas paziņos, kad jāiedarbina šī programma).


Tehniskā specifikācija: 

Tips: Atkaļķošanas produkti 

 Ražotājs: De'Longhi 

 Cikli: 5 

Tilpums: 500 ml 

 Vienības iepakojumā: 1 

 Izcelsmes valsts: Itālija 

Svars: 647 g

Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам

4,7/5
202 оценки
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Загрузка...