«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Электрическая зубная щетка Philips Sonicare HX9924/07

(5)

Код товара: 420246

Доставка курьером

Получите на дом бесплатно*. Доставим 4 марта

Услуга курьера начиная от 5,99 €*. Предполагаемая доставка 4 марта Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 1.29 кг

Выдача в магазине

Заберите бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно 3 марта Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

Получите заказ в почтомат

Доставка в почтовый автомат 0,99–1,99 €. Предполагаемая доставка 4 марта. Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

Калькулятор рассрочки
NB! Суммы, указанные в калькуляторе расрочки, являются приблизительными и информативными. Точная сумма платежей зависит от поставщика рассрочки, все суммы будут согласованы с Вами при заключении договора о рассрочки.

-
Информация о товаре

Свойства изделия

Общие характеристики

Тип продукта Электрические зубные щетки
Бренд Philips
Модель HX9924/07
Цвет Белый
Предназначено Для взрослых

Количество и вид насадок

Количество головок 4
Насадка 1 C3 Premium Plaque Control. 1 C3 Premium Gum Care. 1 W3 Premium White. 1 TongueCare + Щетка для языка.

Производительность

Количество скоростей 3
Пульсирующие движения в минуту 62000
Количество режимов работы 5
Вращательно-возвратных движений в минуту
Скорость зубной щётки – сколько чистящих движений в минуту она выполняет.
62000
Таймер
Таймер помогает обеспечить рекомендуемое время чистки зубов.
Да

Батарейки и время работы

Тип аккумулятора/батареи Li-ion
Источник питания Батарея
Hапряжение 110 - 220 В

Дополнительно

Стойка в комплекте Да
Эргономическая ручка Да
Водостойкий Да
Гарантия 24 месяц
Дополнительная информация USB-зарядка для путешествий. Bluetooth. Технология интеллектуальных датчиков. Индикатор. Освещенный дисплей. Tаймер.

Philips Sonicare Diamond Clean Smart HX9924/07


Mūsu labākā zobu suka pilnīgai mutes dobuma kopšanai

Jūtieties pašpārliecināti, zinot, ka mutes dobums ir 100 % tīrs


Noņem līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma*, nodrošinot dziļu tīrīšanu

Uzspraudiet Premium Plaque Control birstes uzgali un izbaudiet intensīvu, dziļu tīrīšanu. Pateicoties mīkstajām un elastīgajām sānu malām, sariņi pielāgojas katra zoba virsmas formai, nodrošinot līdz pat 4 reizēm vairāk saskares ar virsmu*** un noņemot līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma no grūti aizsniedzamām vietām*.


Līdz pat 7 reizēm veselīgākas smaganas* tikai 2 nedēļās

Uzspraudiet Premium Gum Care birstes uzgali un uzlabojiet savu smaganu veselību. Šī uzgaļa kompaktais izmērs un specializētie, smaganu līnijā izvietotie sari nodrošina saudzīgu, tomēr efektīvu tīrīšanas rezultātu gar smaganu līniju — vietā, kur rodas vairums smaganu saslimšanu. Ir klīniski pierādīts, ka šis birstes uzgalis nodrošina līdz pat 7 reizēm veselīgākas smaganas un līdz pat 100 % mazāk smaganu iekaisumu* tikai divu nedēļu laikā.


Noņem līdz pat 100 % vairāk plankumu** tikai 3 dienās

Uzspraudiet Premium White birstes uzgali, lai atbrīvotos no plankumiem uz zobu virsmas un radītu žilbinoši baltu smaidu. Blīvi izvietotie centrālie sari efektīvi notīra plankumus, un ir klīniski pierādīts, ka ar šī uzgaļa palīdzību ir iespējams likvidēt pat par 100 % vairāk zobu plankumu tikai trīs dienu laikā**.


Izbaudiet noturīgi svaigu elpu

Uzspraudiet TongueCare+ mēles birsti un saudzīgi attīriet mēles poras no nepatīkamu elpu izraisošām baktērijām. Šai birstei ir 240 īpaši izstrādāti MicroBristles sari, kas iekļūst ikvienā mēles padziļinājumā un nostūrī un notīra nepatīkamu elpu izraisošās baktērijas un netīrumus. Lai iegūtu labāku rezultātu un nevainojami svaigu elpu, lietojiet to kopā ar antibakteriālo mēles tīrīšanas aerosolu BreathRx.


Ņem vērā notīrītās zonas un izceļ nenotīrītās vietas

Viedais pozicionēšanas sensors parāda notīrītās un nenotīrītās mutes dobuma zonas. Reāllaika sekošanas funkcija Philips Sonicare lietotnē informē, kad visas virsmas ir pilnībā notīrītas, un sniedz padomus labākai, rūpīgākai zobu tīrīšanai.


Ļauj atgriezties vēl netīrītās vietās, garantējot visaptverošu tīrību

Ja zobu tīrīšanas laikā izlaidīsiet kādu zonu, par to jums atgādinās lietotnes TouchUp funkcija. Atgriezieties nenotīrītajās zonās un esiet droši, ka zobi katru reizi ir pilnībā notīrīti.


Pievērsiet lielāku uzmanību problēmzonām

Vai jūsu zobārsts ir norādījis jūsu mutes dobuma problēmzonas? Mēs tās izcelsim lietotnē pieejamajā mutes dobuma trīsdimensiju attēlā un atgādināsim, lai jūs pievērstu šīm zonām īpašu uzmanību.


Brīdina, ja pārāk stipri uzspiežat

Jūs varat pat nepamanīt, ka spiežat zobu suku pārāk stipri, taču DiamondClean Smart to pamana jūsu vietā. Ja tīrīsiet, pielietojot pārmērīgu spēku, roktura galā sāks mirgot gaismas gredzens. Tas jums atgādinās samazināt spiediena spēku un ļaut birstes uzgalim paveikt darbu jūsu vietā. 7 no katriem 10 aptaujātajiem lietotājiem atzina, ka šī funkcija ir palīdzējusi uzlabot viņu zobu tīrīšanas kvalitāti.
Palīdz samazināt beršanas intensitāti

Ja jums ir elektriska zobu birste, ļaujiet tai darīt darbu jūsu vietā. Tās rokturī ir iestrādāts beršanas sensors, kas informē, ja nepieciešams samazināt beršanas intensitāti. Tādējādi jūs uzlabosiet zobu tīrīšanas tehniku un notīrīsiet zobus saudzīgāk un efektīvāk.


Birstes uzgaļi automātiski izvēlas optimālos iestatījumus

Neesat pārliecināts, kādu režīmu un intensitāti izvēlēties? Tagad tas vairs nav jāzina. Birstes uzgalī iestrādātā mikroshēma informē jūsu DiamondClean Smart par izmantoto uzgali. Tāpēc, ja uzstādāt, piemēram, smaganu kopšanas birstes uzgali, jūsu zobu suka pratīs izvēlēties piemērotāko režīmu un intensitātes līmeni, lai saudzīgi, tomēr efektīvi rūpētos par jūsu smaganām. Jums atliks vien nospiest ieslēgšanas pogu.


Lai birstes uzgalis darbotos iespējami efektīvi

Laika gaitā birstes uzgaļi nolietojas un to aplikuma noņemšanas efektivitāte samazinās. Tomēr, pateicoties viedajai birstes uzgaļa atpazīšanas funkcijai jūs nekad neaizmirsīsiet nomainīt birstes uzgali. Zobu suka reģistrē katra birstes uzgaļa izmantošanas ilgumu un intensitāti un brīdina, ja ir pienācis laiks tā nomaiņai. Birstes uzgaļu kalpošanas laiku var skatīt arī Philips Sonicare lietotnē, kur var pasūtīt arī jaunus birstes uzgaļus, lai to nekad netrūktu.


Izvēlieties kādu no 5 režīmiem un 3 intensitātes iestatījumiem

DiamondClean Smart ir pieejami pieci darbības režīmi, kas piemēroti dažādām situācijām. Clean režīms ir nepārspējams ikdienas tīrīšanai. White+ ir paredzēts zobu plankumu likvidēšanai. Deep Clean+ nodrošina intensīvu un dziļu tīrīšanu. Gum Health ir paredzēts saudzīgai, taču efektīvai smaganu kopšanai, savukārt TongueClean ir ideāli piemērots režīms mēles tīrīšanai. Tas noņem no mēles netīrumus un attīra mēles virsmu no nepatīkamu elpu izraisošām baktērijām. Trīs dažādi intensitātes līmeņi sniedz iespēju tīrīt mutes dobumu intensīvāk vai saudzīgāk.


Vienkārša un vizuāli pievilcīga uzlāde — mājās un ārpus tām

Ar vienu pilnu zobu sukas uzlādi to ir iespējams regulāri lietot divas pilnas nedēļas. Tomēr, ja ceļojuma laikā zobu suka izlādējas, tās izsmalcinātais USB ceļojuma futlāris ir izmantojams arī kā lādētājs. Ievietojiet zobu suku futlārī un pievienojiet to klēpjdatoram vai sienas kontaktligzdai. Lai zobu suku uzlādētu mājās, vienkārši ievietojiet to lādētājā–glāzē, kas iederas ikvienā vannas istabā un ko ir iespējams izmantot arī mutes dobuma skalošanai.

Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам