Присоединись к SMART NET! Присоединись
На складе

Клей Briko, 5 л

Код товара: 622928

10,99 / шт.

Доставка курьером

Получите на дом бесплатно*. Доставим в понедельник, 30 мая

Услуга курьерской доставки начиная от 5,99 €*. Доставка планируется в понедельник, 30 мая.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 5.21 кг

Выдача в магазине

Быстрое получение! Бесплатное получение в крупных магазинах. Закажи до 14:00 и забери после 17:00

Забери бесплатно в других магазинах завтра, 27 мая.

Получение в пакомат невозможно

Rīga
Mazā Rencēnu iela 1
Maskavas iela 418a
Lucavsalas iela 3
Priedaines iela 37
Больше информации о магазинах и часах их работы можно найти здесь.
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Клей
Бренд Briko
Коллекция
Объём 5 л
Вес 5 кг
Тип клея Жидкий
Дополнительная информация Отличное сцепление и прочность

Dispersijas līme, kas paredzēta darbam sausās telpās. Piemērota vieglu papīra un flizelīna tapešu līmēšanai uz minerālvirsmām un koka virsmām, MDP, MPP un plāksnēm. Līme raksturojas ar lielisku saķeri un stiprumu.
VIRSMU SAGATAVOŠANA. Līmējamām virsmām jābūt sausām un tīrām. Pirms līmēšanas no virsmas jānotīra krāsa, putekļi, netīrumi, taukaini traipi un citi piesārņojumi. Pirms līmēšanas ieteicams veikt virsmas gruntēšanu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nepieļaut nokļūšanu vidē.
SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu.
SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.
Līmēšana. Pirms lietošanas rūpīgi samaisiet! Līmi uzklāj ar rokām, izmantojot dažāda veida otas vai rullīšus uz otrās tapešu puses, kārtīgi uzklājot uz malām. Ļaut līmei iesūkties saskaņā ar tapešu ražotāja ieteikumiem, vai uzreiz tapetes piespiest pie pamatnes (sienām vai griestiem). Atvērtas nogatavināšanas laiks nevar būt ilgāks kā 20 min. Nekavējoties notīrīt visu lieko līmi. Līmes patēriņš: 5,0–7,0 m2/kg. Līme nesatur organiskos šķīdinātājus, gatava lietošanai, jebkādas piedevas var pilnīgi izmainīt līmes līmējošās īpašības. Nelīmēt, ja apkārtējās vides un tapešu temperatūra ir zemāka par + 10 °C. Izmantotos instrumentus un taru var mazgāt ar siltu ūdeni, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis. Līmi uzglabāt cieši noslēgtā tarā pie temperatūras ne zemākas par + 4 °C. Sargāt no sasalšanas!
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам