«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше
На складе

Конструктор LEGO®Ninjago 71711 Кибердракон Джея

Код товара: 755206

Услуга курьера начиная от 3,99 €*. Предполагаемая доставка 7 декабря
* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 0.78 кг
Заберите бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно 4 декабря
Доставка в почтовый автомат 0,99–1,99 €. Предполагаемая доставка 7 декабря
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Конструкторы
Бренд LEGO
Коллекция Ninjago
Материал Пластик
Модель Jays Cyber Dragon
Количество деталей в комплекте 518
Предупреждение об игрушках Есть мелкие детали. Риск подавиться!, Не предназначен для детей младше трех лет., Перед тем, как дать игрушку ребенку, снимите всю упаковку и удалите детали крепления. Рекомендуем сохранить информацию на упаковке. Рекомендуется использовать под присмотром взрослых. Может содержать мелкие или острые детали, которыми ребенок может подавиться или травмироваться.
Рекомендуемый возраст от 8 лет
Рекомендуемый возраст до 14 лет
Дополнительная информация Включены 5 мини-фигуры. Помогут ребёнку развить моторику, фантазию и техническое мышлениеSūti Jay kiberpūķi episkās un aizraujošās cīņās gan spēlē "Varenā Impērija", gan NINJAGO® pilsētā. Pielāgo šo apbrīnojamo radību uzbrukuma režīmam un izšauj tā atsperu ieročus. Sēdies pūķim mugurā kopā ar Digitālo Jay un Digitālo Nya un stājies pretī viņu ienaidniekiem: Unagami un viņa padotajiem Richie un Hausner. Tev jāuzvar un jāpatur vērtīgā dzeltenā Key-Tana!

LEGO® pūķis un lieliskas 5 minifigūras NINJAGO® spraigajai darbībai.

Palīdzi bērniem sarīkot spraigas cīņas spēlē "Varenā Impērija" starp Jay kiberpūķi un ļauno Unagami, kuram palīdz Richie un Hausner.

Šī būvējamā rotaļlieta LEGO® NINJAGO® Jay kiberpūķis (71711) ar 5 minifigūrām ļoti patiks nindzju robotu faniem, kuri varēs to izmantot savos spraigas darbības piesātinātajos fantāziju stāstos par "Varenā Impērija". LEGO pūķim ir daudz kustību iespēju, un tas raida šāviņus no saviem atsperu ieročiem. Labākie rotaļu pūķi! Izmantojot 5 būvējamas figūras (NINJAGO® Digitālais Jay, Digitālā Nya, Unagami, Richie un Hausner), nindzju fani var gremdēties videospēles "Varenā Impērija" pasaulē un izspēlēt cīņas par dzelteno Key-Tana. Abi nindzjas var ietilpt šī lieliskā Robotpūķa kabīnē, uzkurinot bērnu iztēli patstāvīgās rotaļās vai spēlēs ar draugiem. Lieliskas būvējamās rotaļlietas! LEGO NINJAGO rotaļlietas aicina bērnus uz piedzīvojumu pasauli, kur var pievienoties varoņiem nindzjām cīņā pret ļaunajiem spēkiem. NINJAGO fani aizgrābti radīs lomu spēles ar šīm lieliskajām nindzju cīņas rotaļlietām, kuru vidū ir nindzju automašīnas, pūķu modeļi, tempļi, būvējamas figūras un citi modeļi.

  • Pārsteidzošs LEGO® NINJAGO® rotaļu pūķis bērniem un 5 minifigūras aizraujošu spriedzes ainu atveidošanai no "Varenā Impērija". Lieliska dāvana kaismīgiem NINJAGO faniem vai bērniem ar piedzīvojumu kāru un radošu prātu.
  • Šajā būvējamajā komplektā iekļauts Kiberpūķis un 5 minifigūras: NINJAGO® Digitālais Jay, Digitālā Nya, Unagami, Hausner un Richie. Robotpūķi un būvējamās figūras var izmantot aizraujošu TV seriāla ainu rīkošanai.
  • Šim rūpīgi izstrādātajam mehāniskajam pūķim ir kustīga galva un locekļi, un tas var izšaut raķetes no atsperu ieročiem. Visām būvējamajām figūrām ir veselības plāksnes, kā arī jaunas, interesantas bruņas un ieroči no spēles "Varenā Impērija".
  • Šis LEGO® pūķa un nindzju cīņas figūru komplekts, kuram ir 518 detaļas, ir jautrs un izklaidējošs būvējums zēniem un meitenēm no 8 gadu vecuma un lieliska LEGO dāvana dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai citā dienā. NINJAGO® fani būs sajūsmā.
  • 2020. gada janvāra jaunais Mehāniskais pūķis ir tieši tik liels, lai ar to rotaļātos mājās vai paņemtu līdzi izklaidēm ceļā. Kustīgā pūķa augstums ir 12 cm, garums 39 cm, platums 33 cm.
  • Šim mehāniskajam pūķim nav nepieciešamas baterijas — tas ir gatavs cīņai spēlē "Varenā Impērija" un NINJAGO® pilsētā uzreiz pēc uzbūvēšanas, tāpēc nav jākavējas.
  • Šī ir lieliska LEGO® dāvana mazam būvētājam. Klucīšiem un būvējamām figūrām ir pievienotas vienkāršas instrukcijas, lai rotaļu pūķis jau pavisam drīz būtu gatavs cīņai.
  • LEGO® NINJAGO® būvējamās rotaļlietas bērniem ļauj brīvi izpausties un nokļūt aizraujošā piedzīvojumu pasaulē, kopā ar iemīļotajiem nindzju varoņiem dodoties nebeidzamos piedzīvojumos un kaujās pret ļaunajiem spēkiem.
  • Šī bērnu rotaļu pūķa uzbūvēšanai izmantotie LEGO® klucīši jau vairāk nekā 60 gadus atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Tie ir savietojami, saderīgi un vienmēr viegli savienojami un atvienojami.
  • Šīs pūķa modeļa būvējamās rotaļlietas uzbūvēšanai izmantotie LEGO® klucīši ir rūpīgi pārbaudīti un atbilst visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē. Izvēloties LEGO rotaļlietu bērniem, ir skaidrs, ka esat drošās rokās.
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам