Philips AJ 3400/12

(10)

Код товара: 139005

25,00 / шт.
Услуга курьера начиная от 3,99 €*. Предполагаемая доставка 1 июня
* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 0.13 кг
Заберите бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно 1 июня
Доставка в почтовый автомат 0,99–1,99 €. Предполагаемая доставка 1 июня
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Радио-будильники
Бренд Philips
Модель AJ3400/12
Длина 19.1 мм
Ширина 10.3 мм
Высота 8 мм
Вес 6.95 кг
Цвет Черный
Диапазоны тюнера
Этот параметр указывает, имеют ли радио-часы встроенный тюнер, который обеспечивает прием радиосигналов.
FM
Источник питания Батарея, От сети
Батарейки AAA
Количество батареек 2
LCD экран Да
Беспроводная связь Bluetooth Нет
Будильник Да
Интернет-радио Нет
Соединение WiFi Нет
Разъем для наушников 3.5 мм Нет
CD-проигрыватель Нет
USB порт Нет
Функции
Возможность настроить время, когда радио выключается.
Высотомер
Гарантия 24 месяц
Дополнительная информация Количество сигналов будильника: 2. Размеры: 191 x 103 x 69.5 мм

Philips AJ 3400/12

Vienmēr skaidri nolasāms, vienmēr precīzs
Šis ērtais Philips radio pulkstenis nodrošina iespēju klausīties radio ar digitālu FM regulēšanu. Liels displejs ļauj acumirklī uzzināt laiku, bet iebūvētā rezerves baterija garantē, ka pamodīsieties laikā pat strāvas pārtraukuma gadījumā.FM digitālā regulēšana ar iepriekšējiem iestatījumiem


Digitālais FM radio piedāvā papildu mūzikas iespējas jūsu mūzikas kolekcijai Philips audio sistēmā. Vienkārši noregulējiet staciju, kuru vēlaties iepriekšēji iestatīt, nospiediet un turiet nospiestu iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radio stacijām, ko var saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radio stacijai, ik reizi neregulējot frekvences manuāli.


Mostieties, klausoties iecienīto radio staciju vai modinātāju


Mostieties, klausoties savu iecienīto radiostaciju vai modinātāju. Vienkārši iestatiet modinātāja signālu Philips radio pulkstenī, lai pamostos, dzirdot jūsu pēdējo klausīto radiostaciju vai modinātāju. Kad būs laiks mosties, Philips radio pulkstenis automātiski ieslēgs šo radiostaciju vai atskaņos modinātāju.
Divu veidu modinātāja signāls var pamodināt jūs un jūsu partneri atšķirīgā laikā

Philips audio sistēmai ir iespēja iestatīt divus modinātāja laikus. Vienu laiku iestatiet kā savu modinātāja laiku, otru – kā sava partnera modinātāja laiku.


Modinātāja signāla atkārtošana pēc papildu snaudas

Lai novērstu aizgulēšanos, Philips radio pulkstenim ir snaudas režīma funkcija. Ja zvana modinātājs un jūs vēlaties vēl mazliet pasnaust, vienkārši vienu reizi nospiediet modinātāja signāla atkārtošanas pogu un turpiniet gulēt. Pēc deviņām minūtēm modinātājs zvanīs atkal. Varat turpināt ik pēc deviņām minūtēm spiest modinātāja signāla atkārtošanas pogu, līdz modinātājs tiks izslēgts.


Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju iemigt, klausoties iemīļoto mūziku


Izslēgšanās taimeris ļauj izlemt, cik ilgi pirms iemigšanas vēlaties klausīties izvēlēto mūziku vai radiostaciju. Vienkārši iestatiet laika limitu (līdz 1 stundai) un izvēlieties radiostaciju, kuru klausīties iemiegot. Iestatītajā laikā Philips radio pulkstenis turpinās skanēt un pēc tam automātiski izslēgsies, aktivizējot energotaupīgu un klusu gaidstāves režīmu. Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju aizmigt, klausoties iecienīto radio DJ, nevis skaitot aitas vai raizējoties par iztērētu enerģiju.
Vienkārši apskatāms liels displejs
Lielais displejs sniedz iespēju vienkārši nolasīt ekrānā redzamo saturu. Tagad bez grūtībām varat nolasīt laiku, datumu un modināšanas laiku pat no attāluma. Displejs ir ideāli piemērots vecāka gada gājuma cilvēkiem vai cilvēkiem ar pavājinātu redzi.

Vienkārša pulksteņa iestatīšana standarta laika rādīšanai un modināšanai
Laika un modinātāja iestatīšana ir tik vienkārša, ka jums, iespējams, pat nevajadzēs ieskatīties ātras darba sākšanas vai lietotāja pamācībā. Lai iestatītu laiku un modinātāju, vienkārši izmantojiet radio pulksteņa viegli piespiežamās pogas.

Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам

4,7/5
10 оценок
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Загрузка...