Присоединись к SMART NET! Присоединись
SMART LEASING 10

Теплица Gampre Sanus Glass XL-7, закаленное стекло, 2.20 x 2.90 м

Код товара: 1536826

1 549,00 € / шт.
1 889,00 / шт.
Стоимость товара в интернет-магазине может отличаться от стоимости в магазинах розничной сети. Продукты с пометкой «только онлайн» не продаются в магазинах.
+

Получение в пакомат невозможно

Выдача в магазине

Забери бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно 13 июня.

Доставка курьером

Получи на дом бесплатно*. Доставим 14 июня

Услуга курьерской доставки начиная от 12,99 €*. Доставка планируется 14 июня.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 45.00 кг
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Теплицы
Бренд Gampre
Коллекция Sanus
Модель Glass
Длина 2.20 м
Ширина 2.90 м
Высота 2.10 м
Площадь 6.38 м²
Цвет Черный
Покрытие для теплицы Закаленное стекло
Тип теплицы Домик
Материал каркаса Алюминий
Необходим фундамент Да
Количество дверей 1
Число форточек 2
Комплектация теплицы Двери, Каркас теплицы, Комплект ленты Antidust, Мансардное окно, Покрытие, Фундамент (основание)
Гарантия 24 месяц
SILTUMNĪCA GAMPRE SANUS GLASS XL-7, RŪDĪTS STIKLS, 2.20 X 2.90 M

SANUS siltumnīca ar 4 mm rūdīta stikla pārklājumu sienām un 6 mm cauruļveida polikarbonāta pārklājumu jumtam.

SANUS alumīnija siltumnīca ar 4 mm rūdīta stikla sienu apšuvumu un 6 mm cauruļveida polikarbonāta jumta segumu ir ideāla izvēle krāsotājiem, kuri vēlas apvienot estētiku ar priekšrocībām augiem. Papildus standarta izmēra paaugstinātās hibrīda siltumnīcas iespēja piedāvā dārzniekam lielu komfortu un ļauj audzēt kultūras, kurām nepieciešams lielāks augstums. Šajā siltumnīcā iekļautie automātiskie jumta logi padarīs dārzkopību vēl vieglāku un patīkamāku.


SANUS hibrīda siltumnīcas pārsega priekšrocības

 • Siltumnīcas sienas ir izgatavotas no 4 mm rūdīta stikla, kas ir vairākas reizes izturīgāks par parasto stiklu.
 • Rūdītais stikls ir ne tikai izturīgs, bet arī drošs. Saskaldīts stikls sadalās sīkās daļiņās, kas nerada traumu risku.
 • Siltumnīcas jumts ir pārklāts ar augstas kvalitātes 6 mm biezu vācu kanalizētā polikarbonāta pārklājumu, kas garantē efektīvu aizsardzību pret UV stariem.
 • Polikarbonāts, laužot starus, nodrošina vienmērīgu gaismas iekļūšanu siltumnīcā. Tas garantē aizsardzību pret augu lapu apdegšanas risku.
 • Polikarbonāts izceļas ar efektīvu siltumizolāciju. Siltumenerģija, kas nepieciešama augu augšanai, ilgstoši saglabājas siltumnīcas iekšienē.

SANUS hibrīdās siltumnīcas konstrukcijas atšķirīgās iezīmes

 • Šī hibrīda siltumnīca ir izgatavota no izturīgiem, nerūsējošiem zviedru alumīnija profiliem, kuriem ir 5 gadu garantija.
 • Siltumnīcas izturību nodrošina arī konstrukcijas savienojumiem izmantotās nerūsējošā tērauda vai alumīnija detaļas.
 • Siltumnīcas karkasa profili ir pārklāti ar pulverkrāsu. Tāpēc SANUS hibrīda siltumnīca ilgi saglabā ne tikai savas funkcionālās, bet arī estētiskās īpašības. Krāsa nelobās un siltumnīcas krāsa neizbalē.
 • Siltumnīcas konstrukcijā ir iebūvēts vismaz viens automātiskais jumta logs. Šis tehniskais risinājums vēl vairāk atvieglo siltumnīcas uzturēšanu.
 • Siltumnīcas konstrukcijā ir iebūvētas lietus ūdens notekcaurules. Šis tehniskais risinājums nodrošina, ka ūdens nonāk siltumnīcas aizmugurē, neveidojot peļķes priekšpusē un sānos.

Kas ir iekļauts SANUS hibrīdās siltumnīcas cenā?

SANUS hibrīda siltumnīcas cena ir atkarīga no izvēlētā izmēra un augstuma. Cenā, ko maksājat par izvēlēto siltumnīcu, ir iekļauts:

 • Vismaz viens jumta logs ar automātisko kāpurķēdi (skaits atkarīgs no siltumnīcas garuma)
 • Dubultas veramās durvis
 • Alumīnija pamatnes profils
 • Bezmaksas siltumnīcas rāmja krāsošana melnā (RAL9005) vai antracīta pelēkā (RAL7016) krāsā. Krāsošana citās RAL krāsās ir pieejama par papildu samaksu.
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить Твой заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметил ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщи нам